Akčné sady Polygel

PolySystem je inovatívny hybridný systém gélu a akrylu - kombinuje najlepšie vlastnosti oboch systémov v jednom produkte. Je vhodný na nechtové typy aj predlžovanie na šablóny. Luxusná a rýchla technológia modelácie gélových nechtov.

Priamo na necht nanesieme požadované množstvo Poly gélu priamo z tuby. Štetcom namočeným v POLY LIQUID, modelujeme poly gél do požadovaného tvaru, vytvrdíme v LED alebo UV lampe. Teraz môžeme aplikovať farebný UV gél v jednej alebo dvoch vrstvách. Na záver aplikujeme vrchný top gél (výpotkový alebo bezvýpotkový) a vytvrdíme v lampe.

#ShowMore#

Je vhodný pre každého, kto chce mať svoje nechty výrazne spevnené, upravené do požadovaného tvaru, predĺžené na požadovanú dĺžku, s vysokou pevnosťou aj pri manuálne namáhaných nechtoch, s výdržou 3 - 4 týždne. Poly gél je najnovším materiálom v oblasti modelovania nechtov. Ide o bezzápachovú kombináciu gélu a akrylu s tým, že sa vytvrdzuje v lampe. Poly gélové nechty sú na aplikáciu veľmi jednoduché, oproti klasickej gélovej modelácii sa totiž aplikuje iba jedna jediná vrstva. Poly gél je tak veľmi vhodný na domáce využitie a hlavne tiež je rýchly pri opravách jednotlivých nechtov. V dnešnej dobe sú krásne nechty neoddeliteľnou súčasťou každej modernej ženy a ich veľkou výhodou je, že správne prevedená Poly gélová modeláž dokáže veľmi pozitívne ovplyvniť aj pôvodne nie príliš pekný tvar nechtov, pomocou modeláže a tzv. pinčovaním (pinčovacou pinzetou).

Prvá Poly gélová modeláž väčšinou znamená nielen aplikáciu materiálu na prírodný necht, ale tiež sa často rieši predĺženie nechtov pomocou papierových šablón. Papierové šablóny sú ideálnym spôsobom predĺženia prírodného nechtu. Je však dôležité dobre zvoliť šablónu tak, aby vyhovovala tvaru Vášho nechtu. Šablónu je preto potrebné upravovať pomocou zastrihávania manikúrnymi nožnicami a skúšať, či dobre sadne okolo nechtu, vrátane správneho sklonu.

Nechtovú modeláž Poly gélom začíname opäť klasickou manikúrou, ktorú vykonáme podľa postupu uvedeného v článku manikúra (bez aplikácie záverečného výžvného olejčeka).

Postup aplikácie Poly gélovej modeláže

 • Nachystáme si vopred Cleaner do mištičky
 • Nachystáme si štetec s buničinou alebo obrúsok na čistenie štetca
 • Odmastíme necht Cleanerom
 • Blokom zmatníme celú plochu nechtu (zvláštnu pozornosť venujeme nechtu okolo kožičky a valov)
 • Nanesieme Nail prep alebo Fungian - necháme zaschnúť
 • Nanesieme priľnavač gélu (Primer) - odporúčame 2 vrstvy - necháme zaschnúť
 • Špachtličkou nanesieme vhodne veľkú guľôčku materiálu na nechtové lôžko a namočeným štetcom do Cleaneru modelujeme C oblúk. Štetec by mal byť Cleanarom primerane nasiaknutý - ani málo, ani veľa. Čím viac Cleaneru, tým viac sa materiál stáva tekutým.
 • Prírodný necht musíme materiálom zabaliť, inak sa produkt od voľného okraja odchlípme
 • Vytvrdíme v UV/LED lampe 1 minútu (alebo v UV lampe 2 minúty)
 • Skontrolujeme špachtličkou, že sa materiál plne polymerizoval - je všade pevný
 • Prepilujeme do požadovaného tvaru, ale už nepilujeme voľný okraj nechtu. Ak je potrebné pridať produktu, použijeme ako medzivrstvu priľnavač gélu (Primer), pridáme materiál, vytvarujeme a polymerizujeme v UV/LED lampe 1 minútu
 • Pokiaľ sme už spokojní s tvarom nechtu, preblokujeme povrch nechtu blokom - v tomto prípade preblokujeme aj voľný okraj nechtu
 • Farebný gél nanášame v dvoch tenkých vrstvách a zase okraj nechtu zabaľujeme - každú vrstvu vytvrdíme v UV/LED lampe 1 minútu
 • Celú Poly gélovú modeláž uzavrieme leskom (výpotkovým alebo bezvýpotkovým), ktorý vytvrdíme v UV/LED lampe 1 minútu
 • Na záver môžeme aplikovať výživný nechtový olejček a vmasírovať ho do kožičky

Hotovo!

Odstránenie Poly gélovej modeláže

Vykonáva sa pilovaním pomocou profesionálneho papierového pilníka vyššej hrubosti, napríklad 100/100. Druhou, rýchlejšou možnosťou odstránenia je brúska - odbrúsenie špeciálnou karbidovou alebo keramickou frézkou. Poly gélový materiál brúsime vždy iba tak, aby sme odbrúsili farbu a iba časť modelovacej vrstvy. Podkladová vrstva Poly gélu na nechte by mala byť vždy zachovaná, pokiaľ materiál na nechte dobre drží. Tak ochránime náš prírodný necht pred poškodením prílišným pilovaním. Následné ďalšiu aplikáciu Poly gélových nechtov sa hovorí doplnenie. Postupujeme úplne rovnako, ako pri prvej aplikácii.

Malinkatá rada

Pri aplikácii Poly gélového materiálu je vždy lepšie pracovať s kvalitným prírodným štetcom.

Najpredávanejšie

33293 1 sada polygel ep
€64,67 –20 %
Štartovacia sada na POLYGEL
BN-SADA/POLY/NO/HEMA
Pôvodne: €64,67  (–20 %)
€51,64
33290 sada polygel ep lampa
€97,05 –20 %
Štartovacia sada na POLYGEL s lampou
BN-SADA/POLY/LAMPA/NO/HEMA
Pôvodne: €97,05  (–20 %)
€77,46

Cena

5178
15178

Značky

Zobrazených položiek: 2
33293 1 sada polygel ep
No HEMA
€51,64 / ks
€64,67 (–20 %)

Túto cenovo zvýhodnenú štartovaciu sadu na polygélové nechty sme vytvorili v hypoalergénnom...

BN-SADA/POLY/NO/HEMA
33290 sada polygel ep lampa
No HEMA
€77,46 / ks
€97,05 (–20 %)

Túto cenovo zvýhodnenú štartovaciu sadu na polygélové nechty sme vytvorili v hypoalergénnom...

BN-SADA/POLY/LAMPA/NO/HEMA
2 položiek celkom