Akryl ABSOLUTE PINK 42g

Tieto skutočne výrazné farby dávajú nechtu vysoké rozlíšenie, keď sú kombinované s liquidom (monomérom). Tieto polyméry nekryštalizujú v teplom, chladnom, suchom alebo vlhkom prostredí. Najjemnejšia zmes častíc umožňuje samonivelačnú, hladkú aplikáciu, ktorá vyžaduje malé až žiadne doplnenie.

 
Položka bola vypredaná…
€24,18 / ks
Dostupnosť: Vypredané
Možnosti doručenia
Kód: KI-ACR/ABSOLUTE
Akryl ABSOLUTE PINK 42g
absolute pink 42
No HEMA, Di-HEMA, Bis-HEMA

Podrobný popis

POLYMER 42g
Vhodný na prírodné nechty, nechtové tipy aj šablóny:

- nekryštalizujú: akryly absorbujú liquid - tvrdidlo. To znamená, že pri nanášaní sú dobre a rýchlo modelovateľné a nedochádza ku kryštalizácii.
- sú silné a pevné: akryly sú plne vodeodolné, poskytujú nepoznanú silu a optimálne priľnutie, počas celej doby poskytujú stálu pevnosť.

Po vytvrdnutí vytvára veľmi kompaktnú a stabilnú štruktúru, odolnú proti mechanickému poškodeniu. Výhodou akrylového systému je možnosť použitia priamo na pokožku na rekonštrukciu nechtovej platničky.

Aplikácia akrylu:

1. Vydezinfikujeme svoje ruky aj ruky klientky, pomarančovým drievkom odstránime kožičku, v prípade potreby použijeme odstraňovač kožičky, nechty skrátime do požadovaného tvaru.

2. Celú nechtovú platničku zdrsníme pilníkom 180/180, aby necht vyzeral ako poprášený, prebytočný prach odstránime pomocou štetca alebo stlačeným vzduchom v spreji.

3. V prípade modeláže pomocou nechtových typov vyberieme vhodné veľkosti a prilepíme ich pomocou lepidla so štetcom a prebytočné lepidlo odstránime buničinou. Prepilujeme pilníkom 150/150 prechod medzi typom a vlastným nechtom, dbáme pri tom na bezpečnosť. Na prírodný necht nanesieme v tenkej vrstve primer a necháme ho uschnúť. V prípade modeláže na šablóny na celý necht použijeme primer a nasadíme šablóny. Dávame si pozor na správne nalepenie šablón – sklon nechtu.

4. Štetec so špičkou - výhradne prírodné namočíme do tvrdidla, utrieme, naberieme trošku akrylu a modelujeme. Necháme stvrdnúť na vzduchu. Pracujeme rýchlo – materiál tvrdne.

5. Takto vymodelované nechty opilujeme pilníkom na požadovaný tvar a môžeme zdobiť podľa fantázie.

6. Pokiaľ modelujeme na šablóny francúzsku manikúru, ako prvý nanesieme biely akrylový púder.

7. Ako lesk môžeme použiť vrchný uv gél alebo pomocou leštičky vyleštiť do vysokého lesku.

 
 
 
certifikat-one-step48601853_seraf_ar_nosaukumu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: