Biele kvety zelené lístky - sprchový gél 250ml

Hustá gélová pena poskytuje vynikajúce čistenie bez narušenia hydrolipidálneho plášťa. Čerstvá vôňa dáva silu, pokoj, radosť a pocit čistoty, bez zanechania stôp na citlivú pokožku.

€14,14 / ks
Dostupnosť: Skladom (4 ks)
Možnosti doručenia
Kód: SPE0173-2
Biele kvety zelené lístky - sprchový gél 250ml

Podrobný popis

S výťažkami z brečtanu a hlohu

Hustá gélová pena poskytuje vynikajúce čistenie bez narušenia hydrolipidálneho plášťa. Čerstvá vôňa dáva silu, pokoj, radosť a pocit čistoty, bez zanechania stôp na citlivú pokožku.
Účel: produkt pre účinné čistenie a starostlivosť o telo. Vhodné pre ženy aj mužov.
Účinky: poskytuje vynikajúce čistenie pokožky bez narušenia hydrolipidálneho plášťa a bez podráždenia. Svieža vôňa dáva silu a pokoj, skutočný pôžitok a dáva pocit ľahkosti, sviežosti a čistoty.
Neobsahuje lepok, PEG a minerálne oleje.

Spôsob aplikácie: Použiť ako sprchový gél: Naneste malé množstvo gélu na mokrú špongiu, a ľahkými pohybmi masírovať, potom opláchnuť zvyšky gélu z kože teplou vodou. Použite aj ako penu pre kúpeľ: rozpustite potrebné množstvo gélu pod silným prúdom teplej vody a počkajte, až vzniknutá pena dosiahne okraje kúpeľa.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Biokozmetika pohoda a krása, synonymum prírody, účinnosti a bezpečnosti

V súčasnosti je značka Derbe ponúkaná vo viac ako 2000 lekárňach v Taliansku a ďalej v špecializovaných predajniach liečivých bylín či kozmetických predajniach a salónoch vo viac ako 14 krajinách sveta, vrátane Veľkej Británie, Írska, Francúzska, Austrálie, Nemecka, Japonska (už viac ako 10 rokov) aj Spojených štátoch (viac ako 15 rokov). Tam všade a aj v ďalších krajinách sú prezentované ako produkty najvyššej BIO kvality, vhodné pre najcitlivejších zákazníkov, vrátane alergikov, netestované na zvieratách a bez akýchkoľvek škodlivých či nešetrných látok, navyše v prekrásnych obaloch, vyjadrujúcich miesto, odkiaľ produkty pochádzajú a lásku k tradíciám aj predkom.

Laboratóriá Derbe

Srdce činnosti bije v našich bylinných analytických, dizajnových a konfiguračných laboratóriách v kombinácii s nespočetnými kontrolami účinnosti produktov až po finálne balenie, syntéza celého procesu.

Laboratóriá Derbe

Snaha o dokonalosť

V skutočnosti dávame prednosť nedelegovať na tretie strany žiadnu z citlivých fáz, ktoré vedú k vytvoreniu produktu, od triedenia a triedenia až po miešanie po starostlivom preštudovaní zložení, účinných látok, interakcií rastlín s tkanivami a potrieb, ktoré môžu uspokojiť. . To všetko v lepších podmienkach kvality a hygieny počas procesov spracovania, pre úplnú bezpečnosť užívateľov.

Sme hrdí na to, že celý proces riadime nezávisle, pretože kvalita sa odvíja od použitých ingrediencií, od toho, ako sa s nimi zaobchádza a od výsledku, ktorý má byť získaný. Nič nesmie byť ponechané náhode, zhone alebo povrchnosti. Spôsob, ako s vami aj v týchto fázach udržiavať stálu a priamu líniu a riadiť ich nezávisle.

Korene a súčasnosť

Všetky aspekty spracovania musia odrážať našu filozofiu a poslanie Derbe, zrodené z intuície zakladateľa Maura Cresciho, ktorý po svojom otcovi zdedil farmaceutické laboratórium a transformoval spoločnosť a jej štruktúru prispôsobil výrobe prírodnej kozmetiky. Predchodca bohatý na technické a vedecké zručnosti, ktorý začal navrhovať inovatívnu kozmetiku pre starostlivosť a ošetrenie pokožky hlavy a vlasov: eudermickej, tricho a dermoafinity, priame vyjadrenie prírody a jej súzvuk s nami.

Tradícia, ktorá pokračuje dnes av neustálom technologickom a kreatívnom vývoji, vďaka neustálemu výskumu a najmodernejším inováciám, ktoré nám umožňujú byť vždy v popredí a na ktorých zakladáme našu prácu bez toho, aby sme zabúdali na svoje korene. Jedine tak nás môže každý výtvor Derbe skutočne reprezentovať a inšpirovať trh, než aby mu bol vystavený alebo napodobňovaný.

kozmetika Derbe

Výtvory, ktoré inšpirujú

Dnes je Derbe veľmi moderná kozmetická spoločnosť, ktorá vyrába podľa najprísnejších platných európskych noriem as parametrami najvyššej kvality, ktorá sa teraz stala referenciou v odbore.

Naša eko-biokozmetika je preto vyjadrením pohody a krásy, synonymom prírody, účinnosti a bezpečnosti.