Biely čaj - krém na telo 150ml

Poskytuje kompletnú starostlivosť o pokožku tela, obnovuje a udržuje požadovanú úroveň vlhkosti, zjemňuje a upokojuje pokožku, urýchľuje regeneračné procesy a chráni pred škodlivými vplyvmi faktorov vonkajšieho prostredia. Obaľuje telo tenkej ostré vône a zároveň dáva mäkkosť a hebkosť.
Čínsky extrakt Camellia má antioxidačný účinok, spomaľuje proces starnutia, stimuluje lokálnu imunitu a má baktericídne a protizápalové vlastnosti. Dáva pokožke hladkosť a pevnosť, nabíja sa životom a energiou.

€19,26 / ks
Dostupnosť: Skladom (2 ks)
Kód: SPE0153
Biely čaj - krém na telo 150ml

Podrobný popis

Jemný krém Derbe „Biely čaj“ deň čo deň ponúka starostlivosť o pleť a telo. Obsahuje účinné látky na obnovenie a udržanie úrovne vlhkosti, zjemňuje a upokojuje pokožku, urýchľuje regeneráciu a chráni pokožku.
Účel: jemný krém na každodennú starostlivosť o pokožku s jemnou tenkou stopou vône bieleho čaju, ktorý rozdáva sviežosť. To dáva vôňu koži po celý deň!
Účinky: poskytuje kompletnú starostlivosť o pokožku tela, obnovuje a udržuje požadovanú úroveň vlhkosti, zjemňuje a upokojuje pokožku, urýchľuje regeneračné procesy a chráni pred škodlivými vplyvmi faktorov vonkajšieho prostredia. Obaľuje telo tenkej ostré vône a zároveň dáva mäkkosť a hebkosť.
Čínsky extrakt Camellia má antioxidačný účinok, spomaľuje proces starnutia, stimuluje lokálnu imunitu a má baktericídne a protizápalové vlastnosti. Dáva pokožke hladkosť a pevnosť, nabíja sa životom a energiou.
Allantoín je vyrobený z koreňa kostihoja, má výrazný antioxidačný účinok, ktorý nie je nižší ako účinok vitamínu C. alantoín vlastní vynikajúce keratolytickým a protizápalové vlastnosti, upokojuje pokožku a znižuje podráždenie. Jeho hlavné a najcennejšie akcie je stimulovať regeneráciu a opravu poškodených tkanív. Allantoín chráni pokožku pred agresiou okolitých faktorov, ako je chlad, teplo, vietor, slnko a chemické vplyvy.
Slnečnicový olej obsahuje stearovú, palmitovú, arachínovú, olejovú, linolovú, linolénovú a ďalšie kyseliny. Navyše jeho zloženie zahŕňa látky obsahujúce fosfor, vosky, prchavé látky, vitamíny A, B, D, E, minerály, bielkoviny, sacharidy, fytín. Má antioxidačné vlastnosti, stimuluje lokálnu imunitu kože, vytvára ochrannú vrstvu a obnovuje štruktúru pokožky. Zabraňuje strate vlhkosti pokožkou, pri zachovaní prirodzenej hladiny hydratácie, dáva elasticitu a pružnosť. Vyživuje a zvlhčuje kožu, saturuje všetko bohatstvo svojich aktívnych zložiek. Zjemňuje pokožku, takže je hladká a zamatová, žiariaca zvnútra.
Tokoferol. Úžitkovými vlastnosťami a hodnotnými vlastnosťami je vitamín E nazývaný "vitamínom krásy". Je to nádherný antioxidant, ktorý neutralizuje voľné radikály a chráni kožné bunky. Vitamín E má vynikajúci hydratačný účinok, podporuje rýchle zotavenie kožných lézií, znižuje podráždenie.
Retinola palmitát: ľahko stráviteľná forma vitamínu A, ktorá sa často nazýva vitamín, ktorý uchováva mladosť. Stimuluje reprodukciu zdravých buniek a je vynikajúci antioxidant, má stimulujúci účinok na procesy syntézy kolagénu, zvyšuje elasticitu pokožky, zlepšuje štruktúru a posilňuje svoje ochranné funkcie.
Krém neobsahuje lepok, PEG, minerálne oleje.

Aplikácia: aplikujte potrebné množstvo krému na čistú, suchú pokožku po kúpeli alebo sprche s krúživými masážnymi pohybmi, kým nebude úplne absorbovaný. Zvláštnu pozornosť venujte oblastiam so suchou kožou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Biokozmetika pohoda a krása, synonymum prírody, účinnosti a bezpečnosti

V súčasnosti je značka Derbe ponúkaná vo viac ako 2000 lekárňach v Taliansku a ďalej v špecializovaných predajniach liečivých bylín či kozmetických predajniach a salónoch vo viac ako 14 krajinách sveta, vrátane Veľkej Británie, Írska, Francúzska, Austrálie, Nemecka, Japonska (už viac ako 10 rokov) aj Spojených štátoch (viac ako 15 rokov). Tam všade a aj v ďalších krajinách sú prezentované ako produkty najvyššej BIO kvality, vhodné pre najcitlivejších zákazníkov, vrátane alergikov, netestované na zvieratách a bez akýchkoľvek škodlivých či nešetrných látok, navyše v prekrásnych obaloch, vyjadrujúcich miesto, odkiaľ produkty pochádzajú a lásku k tradíciám aj predkom.

Laboratóriá Derbe

Srdce činnosti bije v našich bylinných analytických, dizajnových a konfiguračných laboratóriách v kombinácii s nespočetnými kontrolami účinnosti produktov až po finálne balenie, syntéza celého procesu.

Laboratóriá Derbe

Snaha o dokonalosť

V skutočnosti dávame prednosť nedelegovať na tretie strany žiadnu z citlivých fáz, ktoré vedú k vytvoreniu produktu, od triedenia a triedenia až po miešanie po starostlivom preštudovaní zložení, účinných látok, interakcií rastlín s tkanivami a potrieb, ktoré môžu uspokojiť. . To všetko v lepších podmienkach kvality a hygieny počas procesov spracovania, pre úplnú bezpečnosť užívateľov.

Sme hrdí na to, že celý proces riadime nezávisle, pretože kvalita sa odvíja od použitých ingrediencií, od toho, ako sa s nimi zaobchádza a od výsledku, ktorý má byť získaný. Nič nesmie byť ponechané náhode, zhone alebo povrchnosti. Spôsob, ako s vami aj v týchto fázach udržiavať stálu a priamu líniu a riadiť ich nezávisle.

Korene a súčasnosť

Všetky aspekty spracovania musia odrážať našu filozofiu a poslanie Derbe, zrodené z intuície zakladateľa Maura Cresciho, ktorý po svojom otcovi zdedil farmaceutické laboratórium a transformoval spoločnosť a jej štruktúru prispôsobil výrobe prírodnej kozmetiky. Predchodca bohatý na technické a vedecké zručnosti, ktorý začal navrhovať inovatívnu kozmetiku pre starostlivosť a ošetrenie pokožky hlavy a vlasov: eudermickej, tricho a dermoafinity, priame vyjadrenie prírody a jej súzvuk s nami.

Tradícia, ktorá pokračuje dnes av neustálom technologickom a kreatívnom vývoji, vďaka neustálemu výskumu a najmodernejším inováciám, ktoré nám umožňujú byť vždy v popredí a na ktorých zakladáme našu prácu bez toho, aby sme zabúdali na svoje korene. Jedine tak nás môže každý výtvor Derbe skutočne reprezentovať a inšpirovať trh, než aby mu bol vystavený alebo napodobňovaný.

kozmetika Derbe

Výtvory, ktoré inšpirujú

Dnes je Derbe veľmi moderná kozmetická spoločnosť, ktorá vyrába podľa najprísnejších platných európskych noriem as parametrami najvyššej kvality, ktorá sa teraz stala referenciou v odbore.

Naša eko-biokozmetika je preto vyjadrením pohody a krásy, synonymom prírody, účinnosti a bezpečnosti.