Hrozno a granátové jablko bio sérum na tvár 30ml

Ľahké a rýchlo sa vstrebávajúce zvlhčujúce sérum proti starnutiu, ktoré kontrastuje s prvými známkami veku a spomaľuje relaxáciu tváre.

€16,39 / ks
Dostupnosť: Skladom (5 ks)
Kód: EL-DEL/HRO/GRA/SER/30
Hrozno a granátové jablko bio sérum na tvár 30ml
hrozny granatove jablko krem
Vegan

Podrobný popis

Používanie: Aplikujte ráno a večer. Pre šokovú akciu použite v kombinácii s krémom proti starnutiu.

Zloženie: Aqua, Prunus armeniaca kernel oil*, Glycerín, Vitis vinifera fruit water*, Aloe barbadensis leaf juice*, Cetearyl alcohol, Cetearyl glukóza, Punica granátum ovocný extrakt*, Sodium hyaluronate, Helianthus annuus seed oil Tocopherol, Beta-sitosterol, Benzyl alcohol, Dehydroacetic acid, Parfém, Linalool, Benzyl salicylát, Limonene, Eugenol, Citronellol. * Ingredienti biologici ° Da ingredienti naturali


HROZNE A GRANÁTOVÉ JABLKO
Rad produktov, ktoré kontrastujú s procesom starnutia pokožky a následnou tvorbou vrások. Obsahuje antioxidanty, zvlhčujúce látky a zložky proti starnutiu pre účinné pôsobenie pri prvých vráskach. Na každodenné čistenie, denné a nočné ošetrenie (krém na tvár a sérum) zahŕňa rad produkty vytvorené špeciálne pre revitalizáciu (masky) a okamžitú korekciu (pre jemné linky a opuchy okolo očí)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Produkty Delidea vyvíja a vyrába talianska spoločnosť Gala Cosmetician so sídlom vo Forle, ktorá sa špecializuje na prírodnú a organickú certifikovanú kozmetiku. Etika a spoločenská zodpovednosť sú piliermi spoločnosti. Od roku 2011 je Gala Cosmetici v súlade s etickým obchodným certifikačným štandardom Impresa Etica, ktorý monitoruje sociálny dopad spoločnosti v oblastiach, ako sú inovácie, kvalita, životné prostredie a pracovné podmienky.

kozmetika Delidea

Všetky produkty spoločnosti Delidea sú certifikované spoločnosťou Natrue. Spoločnosť Delidea si vybrala certifikáciu Natrue, pretože je to najrestriktívnejšia a prísnejšia certifikácia pre prírodnú a organickú kozmetiku v porovnaní s inými regulačnými normami.

Natrue klasifikuje ingrediencie v troch kategóriách:

  • Prírodné ingrediencie
  • Odvodené prírodné zložky
  • Prírodne identické prísady

Nasledujúce zložky sú zakázané: Syntetické vône a farbivá Petrochemické deriváty (Parafíny, PEG, propyl-, alkyl-, silikóny a deriváty atď.) GMO