Kapilárny balzam na vlasy 125ml

Táto emulzia je oddávna nazývaná: "vynikajúci balzam", je tajomstvom vitality pokožky a krásy vlasov, je ich jar, ktorá sa obnovuje s jej dotykom. Seres je nepostrádateľný na zlepšenie hydrolipidického a kyslého stavu pokožky, proti oslabeniu štruktúry umývaných vlasov alkalickými prostriedkami alebo ošetrené chemickými tekutinami na úpravu účesov, na dodanie jemným a padajúcim vlasom viac objemu.

Balzam na vlasy a pokožku s kyslým pH a mnohostrannými účinkami: dodáva lesk, pružnosť, jemnosť, objem, ľahko rozčesáva všetky typy vlasov. Pôsobí proti matnosti, rozstrapkaným končekom a statickej elektrine, perfektne rozčesáva. Chráni vlasy pred klimatickými vplyvmi, fénom, morskou slanosťou, chlórom v bazénoch, účesovými procedúrami ako trvalé, farbenie, odfarbovanie atď.

€14,75 / ks
Dostupnosť: Skladom (3 ks)
Možnosti doručenia
Kód: EL-BAL/KAP/125
Kapilárny balzam na vlasy 125ml

Podrobný popis

Seres môže byť používaný:

1) Ako zábal po šampóne: masíruje sa na pokožku a na ešte vlhké vlasy. Pred vysušením sa umyje.

2) Ako kapilárna maska ​​po šampóne: masíruje sa na pokožku a na vlhké vlasy. Nechá sa pôsobiť približne 10 minút pod teplou helmou alebo v teplom uteráku. Pred vysušením sa umyje.

3) Pre lesk a ľahké rozčesanie: pomocou dlane sa aplikuje malé množstvo emulzie po celej dĺžke vlasov. Neoplachuje sa.

Dermatologicky testované

Netestované na zvieratách

Dodatočné parametre

Kategória: BIO kozmetika
Hmotnosť: 0.13 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Biokozmetika pohoda a krása, synonymum prírody, účinnosti a bezpečnosti

V súčasnosti je značka Derbe ponúkaná vo viac ako 2000 lekárňach v Taliansku a ďalej v špecializovaných predajniach liečivých bylín či kozmetických predajniach a salónoch vo viac ako 14 krajinách sveta, vrátane Veľkej Británie, Írska, Francúzska, Austrálie, Nemecka, Japonska (už viac ako 10 rokov) aj Spojených štátoch (viac ako 15 rokov). Tam všade a aj v ďalších krajinách sú prezentované ako produkty najvyššej BIO kvality, vhodné pre najcitlivejších zákazníkov, vrátane alergikov, netestované na zvieratách a bez akýchkoľvek škodlivých či nešetrných látok, navyše v prekrásnych obaloch, vyjadrujúcich miesto, odkiaľ produkty pochádzajú a lásku k tradíciám aj predkom.

Laboratóriá Derbe

Srdce činnosti bije v našich bylinných analytických, dizajnových a konfiguračných laboratóriách v kombinácii s nespočetnými kontrolami účinnosti produktov až po finálne balenie, syntéza celého procesu.

Laboratóriá Derbe

Snaha o dokonalosť

V skutočnosti dávame prednosť nedelegovať na tretie strany žiadnu z citlivých fáz, ktoré vedú k vytvoreniu produktu, od triedenia a triedenia až po miešanie po starostlivom preštudovaní zložení, účinných látok, interakcií rastlín s tkanivami a potrieb, ktoré môžu uspokojiť. . To všetko v lepších podmienkach kvality a hygieny počas procesov spracovania, pre úplnú bezpečnosť užívateľov.

Sme hrdí na to, že celý proces riadime nezávisle, pretože kvalita sa odvíja od použitých ingrediencií, od toho, ako sa s nimi zaobchádza a od výsledku, ktorý má byť získaný. Nič nesmie byť ponechané náhode, zhone alebo povrchnosti. Spôsob, ako s vami aj v týchto fázach udržiavať stálu a priamu líniu a riadiť ich nezávisle.

Korene a súčasnosť

Všetky aspekty spracovania musia odrážať našu filozofiu a poslanie Derbe, zrodené z intuície zakladateľa Maura Cresciho, ktorý po svojom otcovi zdedil farmaceutické laboratórium a transformoval spoločnosť a jej štruktúru prispôsobil výrobe prírodnej kozmetiky. Predchodca bohatý na technické a vedecké zručnosti, ktorý začal navrhovať inovatívnu kozmetiku pre starostlivosť a ošetrenie pokožky hlavy a vlasov: eudermickej, tricho a dermoafinity, priame vyjadrenie prírody a jej súzvuk s nami.

Tradícia, ktorá pokračuje dnes av neustálom technologickom a kreatívnom vývoji, vďaka neustálemu výskumu a najmodernejším inováciám, ktoré nám umožňujú byť vždy v popredí a na ktorých zakladáme našu prácu bez toho, aby sme zabúdali na svoje korene. Jedine tak nás môže každý výtvor Derbe skutočne reprezentovať a inšpirovať trh, než aby mu bol vystavený alebo napodobňovaný.

kozmetika Derbe

Výtvory, ktoré inšpirujú

Dnes je Derbe veľmi moderná kozmetická spoločnosť, ktorá vyrába podľa najprísnejších platných európskych noriem as parametrami najvyššej kvality, ktorá sa teraz stala referenciou v odbore.

Naša eko-biokozmetika je preto vyjadrením pohody a krásy, synonymom prírody, účinnosti a bezpečnosti.