Lavosept dezinfekcia na cesty 200 ml

Lavosept® na koži je dezinfekčný prípravok na báze alkoholu, ktorý môže byť vo forme roztoku alebo gélu. Prípravok má široké spektrum použitia, najmä je určený na hygienickú dezinfekciu kože. Prípravok má optimálne baktericídne (predovšetkým proti pôvodcom ochorení tuberkulózy a MRSA), virucidné (vírusy pôsobiace opar, HIV a hepatitídy typu B, C) a fungicídne účinky. Dezinfekcia Lavosept, ktorý je určený na kožu, obsahuje okrem iného aj zjemňujúce a hydratačné prísady, ktoré zabraňujú vysúšaniu a podráždeniu pokožky rúk po jeho aplikácii. Vôňa višne.

€9,39 / ks €4,70 / 100 ml
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia
Kód: AM-DEO/CES/200
Lavosept dezinfekcia na cesty 200 ml

Podrobný popis

Dezinfekčná účinnosť prípravku bola posudzovaná na Štátnom zdravotnom ústave v Prahe, v Centre epidemiológie a mikrobiológie v Národnom referenčnom laboratóriu pre dezinfekciu a sterilizáciu.

Schválené ministerstvom zdravotníctva SR pod číslom: REG – 33.7.1 – 3.4.07/11823

Prípravok Lavosept® je vhodný na použitie všade tam, kde dochádza ku kontaktu s veľkým počtom osôb – vo všetkých typoch zdravotníckych zariadení vrátane ordinácií, v stravovacích prevádzkach, v oblasti rehabilitácie, v kozmetických salónoch, športových zariadeniach, v požičovniach športového náčinia, fitness, wellness apod., ale aj pre osobnú hygienu, mamičky s deťmi, manažérov, ktorí sa stretávajú s veľkým počtom osôb.

Benefity:
• Luxusná vôňa: višňa
• Česká výroby a certifikácia v SZU
• Panthenolová zložka zaručuje hydratáciu pokožky

Zloženie/Ingredients

100 g změsi obsahuje 45 g Isopropylalkoholu a 30 g Ethylalkoholu.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Dezinfekcia
Druhy dezinfekcií: na kožu
UFI kód: TC00-U08Y-H00U-FXCG

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: