Lavosept Na dezinfekciu na nástroje a plochy TRNKA 1000 ml

LAVOSEPT K je dezinfekčný prípravok na báze kvartérnych amoniových solí a aldehydov vo forme koncentrátu určený na dezinfekciu plôch a nástrojov. Lavosept K sa používa na dezinfekciu a umývanie všetkých umývateľných plôch a povrchov a ďalej na dezinfekciu nástrojov ponoriem, najmä v sociálnej a zdravotníckej sfére, kde výrazne znižuje počet baktérií. Odstraňuje okrem iného mikroskopické vláknité huby – plesne, mikroskopické kvasinkové huby – kvasinky a ďalej mikroorganizmy Pseudomonas aeruginosa, Staphyloccocus aureus, Enterococcus hirae, ai. Okrem toho dodáva príjemnú vôňu a nezanecháva škvrny.
€7,79 / ks
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia
Kód: AM-LA/NAS/K/1000
Lavosept Na dezinfekciu na nástroje a plochy TRNKA 1000 ml

Podrobný popis

LAVOSEPT K - DEZINFEKCIA na podlahy riediteľná vodou 1:50

Čo dezinfikuje Lavosept® K:

Podlahy, pracovné plochy, sanitárne zariadenia, wc sedátka, pracovné nástroje, detské hračky, vane, posilňovacie stroje, rehabilitačné kreslá a pomôcky, atď.

Použitie:

Podlahy a pracovné plochy: nastriekajte predmet, ktorý chcete dezinfikovať a vyčistiť a nechajte pôsobiť. Neumývajte. Výrobok je už zriedený v ideálnom pomere a je určený na okamžité aplikácie. Ak chcete produkty dezinfikovať alebo umyť ponorom, ponechajte 10 minút v kúpeli, potom výrobok vyberte a osušte. Dezinfekcia Lavosept K – roztok na nástroje je doplnený príjemnou vôňou po tŕnke, citróne.

Lavosept® K má funkčné dezinfekčné vlastnosti a dobu použiteľnosti 24 mesiacov. Veľkým benefitom je možnosť pridávania arómy a rôznorodosť objemu balenia, ktoré je prispôsobené cieľovej skupine.

Zloženie/Ingredients

Ve 100 g směsi je obsaženo 0,6 % Benzalkoniumchloridu a 0,15 % Glutaraldehydu, Parfum, Cinnamal, Citronellol, Limonene, Linalool, Coumarin, Eugenol.

Dodatočné parametre

Kategória: Dezinfekcia
Druhy dezinfekcií: na nástroje a plochy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: