Proti lupinám šampón 200ml

Šampón na vlasy s tea tree olejom pre všetky typy lupín
Lupiny sú rozšírená a ťažko riešiteľná nedokonalosť vlasovej pokožky.
Príčiny tohto problému sa môžu líšiť: stravovanie, agresívne čistiace prostriedky, znečistenie, svrbenie atď.
Dezinfekčný šampón Derbe pôsobí priaznivo na obnovenie riadnej hygieny pokožky hlavy. Prítomnosť veľmi šetrnej čistiacej bázy kombinovanej s účinkom tea tree oleja.
Obsahuje tiež antifungálnu látku a kožnú maz-reguláciu, ktorá v porovnaní s viacerými bežnými prostriedkami proti lupinám, je vybavená vysokou afinitou pre štruktúry bohaté na keratín.
Šampón Derbe tak pomáha obnoviť prirodzenú mikrobiálnu rovnováhu pokožky hlavy.

€16,80 / ks
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia
Kód: VIT 1002
Proti lupinám šampón 200ml

Podrobný popis

Sciampo Derbe con tea tree oil

Použitie: Naneste na vlhké vlasy dostatočné množstvo šampónu a vytvorte penu.
Zopakovať ešte raz pred konečným opláchnutím. Potom vlasy vysušiť. Pre lepší účinok sa odporúča používať spoločne s peelingom Scrub Derbe.
Neobsahuje parabény, SLES, PEG, farbivá a minerálne oleje.
Klinicky testované
Neobsahuje lepok
Netestované na zvieratách
Biologicky správne zloženie – eko-kompatibilný

Lupiny, bežný problém, sú nevzhľadné a ťažko ovládateľné; jeho príčiny sa môžu líšiť: potraviny, agresívne výrobky na starostlivosť o vlasy, znečistenie, svrbenie atď. Derbe's Sanitizing šampón pomáha obnoviť hygienu pokožky hlavy vďaka veľmi jemnej základni detergentov v kombinácii s dezinfekčným účinkom oleja z čajovníka. Obsahuje tiež netoxickú, antifungálnu a látku regulujúcu kožu (cyklopirox olamín), ktorá v porovnaní s väčšinou látok proti lupinám vykazuje vysokú afinitu k tkanivám bohatým na vlákninu, ako sú vlasy. Má širokospektrálnu antibakteriálnu aktivitu a pomáha obnoviť prírodnú mikrobiálnu rovnováhu pokožky.

Dodatočné parametre

Kategória: BIO kozmetika
Hmotnosť: 0.25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Biokozmetika pohoda a krása, synonymum prírody, účinnosti a bezpečnosti

V súčasnosti je značka Derbe ponúkaná vo viac ako 2000 lekárňach v Taliansku a ďalej v špecializovaných predajniach liečivých bylín či kozmetických predajniach a salónoch vo viac ako 14 krajinách sveta, vrátane Veľkej Británie, Írska, Francúzska, Austrálie, Nemecka, Japonska (už viac ako 10 rokov) aj Spojených štátoch (viac ako 15 rokov). Tam všade a aj v ďalších krajinách sú prezentované ako produkty najvyššej BIO kvality, vhodné pre najcitlivejších zákazníkov, vrátane alergikov, netestované na zvieratách a bez akýchkoľvek škodlivých či nešetrných látok, navyše v prekrásnych obaloch, vyjadrujúcich miesto, odkiaľ produkty pochádzajú a lásku k tradíciám aj predkom.

Laboratóriá Derbe

Srdce činnosti bije v našich bylinných analytických, dizajnových a konfiguračných laboratóriách v kombinácii s nespočetnými kontrolami účinnosti produktov až po finálne balenie, syntéza celého procesu.

Laboratóriá Derbe

Snaha o dokonalosť

V skutočnosti dávame prednosť nedelegovať na tretie strany žiadnu z citlivých fáz, ktoré vedú k vytvoreniu produktu, od triedenia a triedenia až po miešanie po starostlivom preštudovaní zložení, účinných látok, interakcií rastlín s tkanivami a potrieb, ktoré môžu uspokojiť. . To všetko v lepších podmienkach kvality a hygieny počas procesov spracovania, pre úplnú bezpečnosť užívateľov.

Sme hrdí na to, že celý proces riadime nezávisle, pretože kvalita sa odvíja od použitých ingrediencií, od toho, ako sa s nimi zaobchádza a od výsledku, ktorý má byť získaný. Nič nesmie byť ponechané náhode, zhone alebo povrchnosti. Spôsob, ako s vami aj v týchto fázach udržiavať stálu a priamu líniu a riadiť ich nezávisle.

Korene a súčasnosť

Všetky aspekty spracovania musia odrážať našu filozofiu a poslanie Derbe, zrodené z intuície zakladateľa Maura Cresciho, ktorý po svojom otcovi zdedil farmaceutické laboratórium a transformoval spoločnosť a jej štruktúru prispôsobil výrobe prírodnej kozmetiky. Predchodca bohatý na technické a vedecké zručnosti, ktorý začal navrhovať inovatívnu kozmetiku pre starostlivosť a ošetrenie pokožky hlavy a vlasov: eudermickej, tricho a dermoafinity, priame vyjadrenie prírody a jej súzvuk s nami.

Tradícia, ktorá pokračuje dnes av neustálom technologickom a kreatívnom vývoji, vďaka neustálemu výskumu a najmodernejším inováciám, ktoré nám umožňujú byť vždy v popredí a na ktorých zakladáme našu prácu bez toho, aby sme zabúdali na svoje korene. Jedine tak nás môže každý výtvor Derbe skutočne reprezentovať a inšpirovať trh, než aby mu bol vystavený alebo napodobňovaný.

kozmetika Derbe

Výtvory, ktoré inšpirujú

Dnes je Derbe veľmi moderná kozmetická spoločnosť, ktorá vyrába podľa najprísnejších platných európskych noriem as parametrami najvyššej kvality, ktorá sa teraz stala referenciou v odbore.

Naša eko-biokozmetika je preto vyjadrením pohody a krásy, synonymom prírody, účinnosti a bezpečnosti.