Akčné sady BB lak

BB lak je vážne úžasný lak do lampy! Zvýhodnená štartovacia sada obľúbeného jednoduchého produktu, vrátane všetkých manikúrnych pomôcok, ktoré potrebujete. Nič jednoduchšieho už nie je! Pretože je veľmi rýchly a jednoduchý, zvládne ho každá z Vás a verte neverte – vydrží 12 – 14 dní aj dlhšie – podľa konkrétnej kvality nechtov. Jeho jednoduchosť spočíva v tom, že sa aplikuje priamo na prírodný necht v dvoch veľmi tenkých vrstvách – každú vrstvu vytvrdíte v lampe a hotovo! BB lak má nádherný vysoký lesk, ktorý vás prekvapí.

Kliknite pre zväčšenie

BB_lak_1(100) BB_lak_2(100)

 

#ShowMore#

Manikúra a aplikácia BB laku - One step laku do lampy s odstránením bez pilovania

Pre koho je vhodný BB lak na nechty?

Pre každého, kto má aspoň stredne kvalitné nechty a chce mať krásne upravené, nalakované a spevnené nechty po dlhú dobu - až 14 dní.
BB LAK - ONE STEP je naozaj úžasný! Jedná sa o veľmi jednoduchý typ laku do lampy, ktorý zvládne úplne každá z Vás, je vhodný ako pre profesionálky, tak aj pre domáce využitie. Zvlášť vhodný je pre začiatočníčky. BB LAK-ONE STEP Vaše prírodné nechty výrazne spevnia - je vhodný na ruky aj na nohy.
BB LAK-ONE STEP sa aplikuje priamo na prírodný, ale veľmi dobre odmastený necht v dvoch veľmi tenkých vrstvách. Každá vrstva sa vytvrdí 1 minútu v UV/LED lampe (alebo 2 minúty v starších typoch UV lámp) a je HOTOVO! Jedná sa o celoročne najpredávanejší produkt, ktorý Vás nesklame a prekvapí svojou výdržou, pevnosťou aj leskom.

Bez podlaku, bez nadlaku, bez výpotku a dokonca aj bez pilovania pred aplikáciou alebo pri odstraňovaní.

Manikúru vykonáme podľa postupu uvedeného v článku Manikúra. Potom každý necht veľmi starostlivo odmastíme prípravkom na to určeným - napríklad acetónovou tekutinou alebo dezinfekčnou tekutinou Nail prep (alebo v prípade veľmi potivých nechtov kombináciou oboch odmasťujúcich tekutín). Potom aplikujeme prvú veľmi tenkú vrstvu BB LAKU-ONE STEPu a vytvrdíme 1 minútu v UV/LED lampe. Potom aplikujeme druhú veľmi tenkú vrstvu a vytvrdíme 1 minútu v UV/LED lampe. Na záver môžeme aplikovať výživný nechtový olejček na kožičku okolo nechtov. Hotovo!

Odstránenie BB laku na nechty

Vykonáva sa bez pilovania, tzv. zabaľovacou technikou, za pomoci tzv. remover fólií alebo opakovateľných náprstkov. V oboch prípadoch ide o to, aby sme cca 8 minút nechali pôsobiť acetónovú tekutinu na necht. Potom BB LAK - ONE STEP povolí, na nechte "spuchárkuje" a môžete ho veľmi ľahko mechanicky odstrániť "zoškrabkaním" pomarančovým drievkom alebo ešte lepšie kovovým zatlačovačom.

Druhou možnosťou odstránenia BB LAKU - ONE STEPu je klasické odpilovanie profi pilníkom strednej alebo jemnej hrubosti.

Malinkatá rada pri aplikácii BB laku na nechty

Vždy, keď aplikujete vrstvu BB LAKU-ONE STEPu, tak sa snažte utrieť štetec o hrot fľaštičky čo najviac a lak aplikujte vo veľmi tenkej, skoro polopriehľadnej vrstve. Druhá vrstva BB LACU One stepu by mala byť taktiež veľmi tenká. Takto zaistíte čo najlepšiu výdrž tohto laku na prírodnom nechte. Ďalej sa snažte pri lakovaní každú vrstvu laku tzv. "zabaliť", teda pretiahnuť lakom aj spodný voľný okraj nechtov - lak Vám pri náraze oveľa lepšie obstojí a vydrží dlhšie.
BB LAK - ONE STEP je možné tiež využiť do gél lakového systému alebo do gélovej modeláže. Vďaka tomu, že sa jedná o bezvýpotkový produkt, je možné do neho zalešťovať efektový prášok Aurora.
Ak má žena akékoľvek hormonálne ochorenie, napríklad štítnu žľazu, treba upozorniť na to, že akýkoľvek produkt do lampy vydrží oveľa kratšiu dobu. To isté platí aj v prípade tehotenstva alebo akejkoľvek inej hormonálnej nerovnováhe.

Najpredávanejšie

sada bb lak 3kusy
€27,05 –15 %
Pôvodne: €27,05  (–15 %)
€22,99
27539 2 sada bblac bio nails s1 5
€73,55 –20 %
Pôvodne: €73,55  (–20 %)
€58,36
sada bblac S 1
€63,84 –20 %
Pôvodne: €63,84  (–20 %)
€50,66

Cena

2259
12259

Značky

Zobrazených položiek: 3
sada bb lak 3kusy
€22,99 / sada
€27,05 (–15 %)

Zvýhodnená sada 3 kusy obľúbeného produktu. BB lak je vážne úžasný lak do lampy! Nič...

BN-SADA/BB/3
sada bblac S 1
€50,66 / ks
€63,84 (–20 %)

Zvýhodnená sada obľúbeného produktu. BB lak je vážne úžasný lak do lampy! Nič jednoduchšieho už...

BN-SADA/BB/S1
27539 2 sada bblac bio nails s1 5
€58,36 / ks
€73,55 (–20 %)

BB lak je vážne úžasný lak do lampy! Zvýhodnená sada obľúbeného jednoduchého produktu, vrátane...

BN-SADA/BB/BIO
3 položiek celkom