BB lak

Najjednoduchší lak do lampy, ktorý je určený priamo na prírodné nechty. Hypoalergénny, bezvýpotkový produkt. Vytvrdzuje sa v akejkoľvek uv alebo ľad lampe. Nie je potrebný podkadový a ukončovací lak. Odstraňuje sa tzv. zabaľovacou technikou, bez pilovania.

Jedná sa o expresný dlhotrvajúci lak do UV alebo LED lampy, ktorý sa nanáša na vopred starostlivo odmastený prírodný necht v dvoch veľmi tenkých vrstvách.

BB lak je bezvýpotkový (teda po jeho vytvrdnutí nemá "lepkavý povrch") a jeho aplikácia je veľmi jednoduchá, bez podlaku a bez nadlaku. Výdrž je cca 14 dní, podľa kvality konkrétnych nechtov. BB lak patrí k našim najpredávanejším produktom a jeho obľuba stále stúpa, hlavne pre domáce využitie, ako na ruke, tak aj na nohy. V ponuke je veľké množstvo farebností.

BB lakom je možné tiež urobiť "francúzsku", v ponuke je priehľadný, porcelánovo ružový aj biely. Je možné ho tiež kombinovať s priehľadným Gél lakom nadlakom podlakom - ktorý môžeme naniesť na nechty ako záverečnú vrstvu pre väčšie spevnenie nechtov.

BB lak má tiež tú výhodu, že sa z nechtov odstraňuje špeciálnou šetrnou metódou bez pilovania. Stačí na buničinu naniesť špeciálnu tekutinu ACETON a tú potom pomocou plastových opakovateľných "Remover náprstkov" pritlačiť ku každému nechtu. Potom necháme tekutinu pôsobiť 5 – 8 minút. Potom náprstky postupne odstránime a narušený pľuzgierikovaný BB lak postupne odstránime mechanicky pomarančovým drievkom alebo špeciálnym kovovým zatlačovačom.

BB lak je tiež možné rôzne dozdobovať, či už kamienkami, fóliami, trblietkami alebo samotným BB lakom. Možno ho tiež využiť do gélovej modeláže a pracovať s ním rovnako ako s akýmkoľvek farebným uv gélom. Podmienkou je iba vždy sa snažiť dodržať dve veľmi extrémne tenké vrstvy.