CUTICLE OFF AHA odstraňovač kožičky 15ml

Skvelý, naozaj účinný Luxusný zmäkčovač kožičky, ktorý Vám veľmi uľahčí jej šetrné zatlačenie či odstránenie. Jeho veľkou výhodou je to, že po jeho aplikácii nie je potrebné ho stierať. Ide totiž o nealkalický produkt, ktorý má inovatívne zloženie, s jedinečným zdrojom AHA. Je vhodný aj pre veľmi citlivú pokožku, alergikov, tehotné i dojčiace ženy. Je naozaj veľmi efektívny a zároveň veľmi šetrný k nechtovej kožičke aj nechtu. Obsahuje extrakt z kaviárového vápna, vďaka ktorému sú účinne odstránené odumreté bunky kožičky. Jeho použitie Vám naozaj veľmi uľahčí urobiť dokonalú predprípravu nechtov pred aplikáciou lakov na nechty či gélových produktov.

€9,84 / ks €0,66 / 1 ml
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia
Kód: KI-CUT/OFF/AHA
CUTICLE OFF AHA odstraňovač kožičky 15ml

Podrobný popis

Pokožka okolo nechtu väčšinou býva veľa přerostená, nepekná, vysušená a plná nevzhľadných záderov. Pokiaľ ju dokonale odstránime, docielime dvoch významných efektov. Jednak si esteticky predĺžime nechtové lôžko, takže necht bude vyzerať dlhšia a jednak tiež nebude tak skoro po lakovaní viditeľný odrast. Kožička bohužiaľ tiež býva veľkým zdrojom mastnoty, takže ak ju dokonale odstránime, predchádzame problémom s odchlipy v prípade aplikácie gél lakov či gélové modelácie. Dnešná moderná doba si skrátka žiada dokonalú úpravu nechtov a odstránenie kožičky je veľmi dôležitou súčasťou predprípravy nechtov pred aplikácii akéhokoľvek materiálu. Produkt je vhodný ako pre profesionálne, tak aj domáce využitie.

VÝHODY:

  1. Nealkalický produkt, ktorý sa nemusí po aplikácii stierať z nechta
  2. Rozjasňuje a prirodzene zjemňuje pokožku
  3. Extrakt z kaviárového vápna účinne odlupuje a odstraňuje odumreté bunky pokožky
  4. Je vhodný pre veľmi citlivú pokožku, pre alergikov, tehotné i dojčiace ženy

NÁVOD K POUŽITIE:

  1. Naneste produkt pomocou štetca okolo nechtov na kožičku a nechajte pôsobiť niekoľko sekúnd
  2. Potom zoškrabnite prerastenú kožičku pomocou pomarančového drievka či  kovového tlačiarenského zariadenia z povrchu nechtov, a to tak, že nástroj nastavíte kolmo k nechtu a prejdete po povrchu nechta smerom k sebe
  3. Zvyšok kožičky odstráňte pomocou špeciálneho zrezávače kožičky Wirmet alebo pomocou frézy guličky
  4. Potom ešte zatlačte posledné zvyšky kožičky čo najviac k nechtovému lôžku pomarančovým drievkom či kovovým tlačiarom

Zloženie/Ingredients
Lactic acid, Ethanaminium, N,N,N-trimethyl-2- [(2-methyl-1-oxo-2-propen-1- yl)oxy]-, chloride (1:1), homopolymer;          

Dôležité upozornenie: Prosíme, ak ste alergik, prečítajte si náš dôležitý podrobný článok ohľadom alergií, čo všetko je ideálne dodržať, aby sa alergia znovu nedostavila. Súčasťou článku sú aj odkazy, čo budete potrebovať od A až do Z na konkrétny zvolený systém úpravy nechtov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: