Gél lak Bio nails farebný No hema

Veľmi vhodný pre alergikov a ženy s extra vysokou citlivosťou pokožky

Skvelá správa pre všetkých z Vás, ktorých ste z dôvodov alergií nemohli mať gél lakové nechty! Profesionálny vysoko pigmentovaný hypoalergénny farebný gél lak bez obsahu alergizujúcich zložiek HEMA a Di-HEMA. Tento farebný gél lak je súčasťou veľmi pevného, ​​dlhotrvajúceho trojfázového gél lakového systému no hema od Bio-nails. Ide o jeden z najšetrnejších produktov, ktorý bol v rámci profesionálnej gélovej kozmetiky vyrobený v Holandsku pre hypoalergénnu značku Bio-nails. Vhodný pre profesionálne aj domáce využitie.

Kliknite pre zväčšenie

 Gel_lak_nohema(100) NoHema+Partygellak(100)

 #ShowMore#

Podrobný postup aplikácie Gél laku značky BIO-nails na prírodné nechty

Nezabudnite prosím, že lakovanie s lakmi do lampy nikdy nesmiete vykonávať v blízkosti slnečného žiarenia, teda niekde priamo pri okne, kde svieti slnko alebo niekde vo vonkajších priestoroch na terase a podobne. Princíp vytvrdzovania všetkých produktov do lampy je klasické uv žiarenie, teda denné svetlo - slnko. Pokiaľ by ste s gélovými produktmi začali pracovať na priamom dennom svetle alebo na slnku, všetky produkty si vytvrdíte priamo vo fľaštičkách a tým si ich zničíte. Rovnako tak by ste si produkty mohli vytvrdiť, keby ste nechali otvorené fľaštičky či štetce v tesnej blízkosti rozsvietenej UV/LED lampy.

1. Manikúra – čo je úprava dĺžky a tvaru nechtov + úprava kožičky

Úprava nechtov:

Papierovým pilníkom strednej hrubosti (napríklad pilník zebra šedý 180/180) skráťte základnú dĺžku nechtov a potom sa snažte zapilovať nechty do požadovaného tvaru. Môžete použiť dva typy pilníkov – jeden klasický a druhý tenký, zúžený, ktorým sa ľahko dostanete do bokov nechtov. Ak chcete ten najjemnejší pilník, ktorý existuje, zvoľte hrubosť 240/240.

Úprava kožičky:

Pretrite kožičku špeciálnym nemastným hydratačným prípravkom – gélový odstraňovač kožičky.

Nechajte pôsobiť jednu sekundu a potom môžete začať s odstraňovaním. Tá z Vás, ktorá má kožičku veľmi prerastenú do nechtu, môže kožičku „zoškrabnúť“ smerom k sebe pomocou špeciálneho nástroja –kopýtka, ktoré je z jednej strany ukončené „špičkou“. Zostávajúcu kožičku zatlačíme druhou stranou kopýtka, ktoré je ukončené mäkkým silikónovým zošikmeným hrotom.

Druhou možnosťou je zatlačenie a odstránenie kožičky pomocou kovového zatlačovača Metal. Tento nástroj je vhodný nielen na odstraňovanie a zatláčanie kožičky, ale tiež ho využijeme pri následnom odstraňovaní gél laku.

2. Starostlivé odmastenie nechtov

Tento úkon je jedným z najdôležitejších v celom procese. Pokiaľ sa budete odmasteniu nechtov naozaj dostatočne venovať, zaistíte si tak dobré priľnutie gél laku k prírodnému nechtu a následnú dlhú výdrž. Pokiaľ odmasťovanie nebude dostatočné a starostlivé, môže sa stať, že celá Vaša práca príde nazmar a gél lak na Vašich nechtoch vydrží len pár dní. Preto prosím túto činnosť nepodceňujte a investujte do prípravkov, ktoré sú na tento účel určené. Odporúčame Vám odmasťovať prípravkom Gél lak remover, ktorý obsahuje acetón. Naneste túto tekutinu na buničinový štvorček a začnite odmasťovať necht tak, že budete „prechádzať“ po nechte tlakom „ hore dole“, sprava doľava“, najviac sa venujte priestoru okolo kožičky – to všetko opakujte pokojne aj 3x. Na odmastené nechty si už nesiahajte!

Pre ešte vyšší efekt odmastenia nechtov je ideálne použiť ďalší prípravok, a síce dezinfekčnú tekutinu Nail Prep. Tento prípravok sa Vám určite oplatí. Veľa žien totiž má tzv. zvýšenú potivosť nechtov, ktorá sa navonok nijako neprejavuje. Prejaví sa však tým, že na tento typ nechtov dobre nemôžu priľnúť akékoľvek laky. Preto je ideálne rovno kombinovať dva typy prípravkov na odmastenie prírodného nechtu. Po aplikácii Gél lak removera teda ešte každý necht pretrite dezinfekčnou tekutinou Nail Prep a budete mať 100% istotu priľnutia gél laku k nechtu. Na takto odmastené nechty si už nesiahajte!

Niekedy sa môže tiež stať, že na nechte objavíte začínajúcu pleseň (väčšie biele škvrny) alebo máte už pokročilejšie štádium plesne nechtov, kedy už sa prejavuje odlúčenie nechtového lôžka od nechtu a prípadné tmavé zafarbenie, spôsobené vodou, ktorá sa dostáva pod necht a spolu s plesňou a baktériami vytvára tmavo zeleno modré zafarbenie, ktorému sa ľudovo hovorí „žabinec“. V tomto prípade by ste mali dokončiť odmasťovanie ošetrením nechtov ešte špeciálnym prípravkom proti plesni Antifungal fázy. Túto tekutinu pretrite cez celý, už odmastený necht a potom začnite každodennú liečbu tým, že túto tekutinu budete aplikovať 2x denne, ráno a večer, pod všetky nechty, aj keď budú nalakované (Gél lakom či iným lakom).

Teraz už sú nechty pripravené na aplikáciu prvej tenkej vrstvy gél laku.

3. Aplikácia prvej vrstvy - podkladového (priehľadného) Gél laku nadlaku/podlaku (Basic/Finish)

Aplikujte prvú veľmi tenkú vrstvu priehľadného gél laku (nadlaku/podlaku) na prírodné nechty a dajte pozor, aby sa gél lak nedotýkal kožičky a zároveň nestiekol ku kožičke. Ak by stekol, snažte sa ho odstrániť tenkou okrúhlou špičkou pomarančového drievka tak, že obídete necht okolo kožičky smerom von.

Potom dajte vytvrdiť do lampy (UV lampa – 2 minúty, LED lampa – 30 sekúnd, UV/LED lampa – 30 sekúnd).

Po vytvrdnutí zotrite výpotok (lepkavý povrch, ktorý vzniká po vytvrdnutí gél laku na celom jeho povrchu) špeciálnou tekutinou, ktorá je na to určená – cleanerom. Tekutinu naneste na buničinový štvorček a môžete začať stierať.

Potom jemne zdrsnite povrch vytvrdeného gél laku blokom pilníkom. A to z toho dôvodu, aby sa následná vrstva farebného gél laku nesťahovala (neuskakovala) od okraja nechtov.

4. Aplikácia druhej vrstvy – farebného Gél laku podľa Vášho výberu

Aplikujte úvodnú tenkú vrstvu farebného Gél laku a dajte pozor, aby sa farebný Gél lak nedotýkal kožičky a zároveň nestiekol ku kožičke. Pri pretiahnutí mimo necht môžete použiť na opravu odlakovací korektor, čo je tyčinka s tenkým zošikmeným hrotom, napustená odlakovačom (hrot korektora je možné po čase vymeniť za nový a do tyčinky je možné doplniť odlakovač – dá sa teda používať opakovane, dlhodobo). Ak by Gél lak stiekol ku kožičke, snažte sa ho odstrániť tenkou okrúhlou špičkou pomarančového drievka tak, že obídete necht okolo kožičky smerom von.

Potom dajte vytvrdiť do lampy (UV lampa - 2 minúty, LED lampa – 30 sekúnd, UV/LED lampa – 30 sekúnd).
Po vytvrdnutí úvodnej farebnej vrstvy nemusíte stierať výpotok.

5. Aplikácia tretej vrstvy – farebného Gél laku podľa Vášho výberu

Aplikujte ďalšiu farebnú vrstvu Gél laku úplne rovnakým spôsobom, ako predošlú farebnú vrstvu – kvôli zjednoteniu a sýtosti farby.
Po vytvrdnutí druhej farebnej vrstvy nemusíte stierať výpotok.

6. Aplikácia štvrtej vrstvy – záverečného (priehľadného) Gél laku nadlaku/podlaku (Basic/Finish)

Aplikujte záverečnú veľmi tenkú vrstvu priehľadného Gél laku nadlaku/podlaku a dajte pozor, aby sa nedotýkal kožičky alebo nestiekol ku kožičke. Ak by stekol, snažte sa ho odstrániť tenkou okrúhlou špičkou pomarančového drievka tak, že obídete necht okolo kožičky smerom von.
Potom dajte vytvrdiť do lampy (UV lampa – 2 minúty, LED lampa – 1 minútu, UV/LED lampa – 1 minútu)
Potom zotrite výpotok – naneste tekutinu čistič nechtov (cleaner) na buničinu a tlakom zotrite záverečný výpotok (lepkavý povrch) z vytvrdeného Gél laku.

7. Olejíček na výživu a hydratáciu kožičky okolo nechtov

Na záver nanesieme na nechtovú kožičku (okolo nechtov) výživný a hydratačný olej – podľa Vášho výberu z rôznych vôní. Potom môžete olejček vmasírovať do kožičky.

Odstránenie Gél laku je možné vykonávať dvoma spôsobmi:

1. Možnosť – zabaľovacia technika pomocou tekutiny a opakovateľných remver náprstkov (či jednorazových fólií)

K tejto technike odstraňovania Gél laku potrebujeme Gél lak remover, buničinu a remover náprstky (alebo jednorazové remover fólie)

Postup:

Zdrsnite povrch Gél laku blokom pilníkom.

Potom na buničinový štvorček naneste tekutinu Gél lak remover a priložte na necht.

Potom nasaďte Remover náprstok. Postupne na všetky nechty. Tekutinu nechajte pôsobiť cca 20 minút.

Odstráňte náprstky a snažte sa Gél lak z nechtov mechanicky odstrániť (zoškrabkať) pomarančovým drievkom alebo špeciálnym kovovým zatlačovačom, ktorý je oveľa pevnejší a odstraňovanie s ním ide lepšie.

Pre úplné odstránenie Gél laku môžete použiť na záverečné dočistenie jemný penový pilník, ktorému sa hovorí buffer.
Potom môžete opäť začať s aplikáciou celého nového Gél lak systému.

Namiesto remover náprstkov je možné použiť aj špeciálne Remover fólie, ktoré sú však na rozdiel od remover náprstkov jednorazové.

2. Možnosť – odpilovanie

Druhou možnosťou odstránenia Gél laku je klasické odpilovanie profesionálnym papierovým pilníkom strednej hrubosti a na záver s jemným dočistením penovým pilníkom.
Po niekoľkoročných skúsenostiach odporúčam skôr túto metódu odstránenia. Odpilovanie je rýchlejšie a pokiaľ je prevedené správnymi typmi profesionálnych papierových a penových pilníkov – jedná sa o šetrné odstránenie Gél laku a nemusíte sa obávať žiadneho poškodenia Vašich prírodných nechtov.

Postup:

Začnite s odpilovaním horných vrstiev Gél laku profesionálnym papierovým pilníkom strednej hrubosti, napríklad pilník šedý Zebra 150/150

Ako sa blížite viac k spodnej vrstve Gél laku, použite jemnejší pilník, napríklad pilník šedý Zebra 180/180

Na záver použite jemný penový pilník, ktorému sa hovorí buffer, v jemnej hrubosti 180/220.

S ním dokončite celkové odstránenie Gél laku. Nie je potrebné úplne odpilovať podkladový priehľadný gél lak. Pokiaľ na nechte dobre drží, jeho zvyšky môžu bez problémov na Vašom prírodnom nechte zostať.
Potom môžete opäť začať s aplikáciou celého nového Gél lak systému.

Najpredávanejšie

Cena

913
1913

Značky

Farba

Typ farby

Zobrazených položiek: 119
G1585 aida
No HEMA, DI-HEMA
€9,84 / ks

Profesionálny stredne pigmentovaný hypoalergénny farebný gél lak bez obsahu alergizujúcich...

BN-GL/AIDA/8
G1586 alexia
No HEMA, DI-HEMA
€9,84 / ks

Profesionálny stredne pigmentovaný hypoalergénny farebný gél lak bez obsahu alergizujúcich...

BN-GL/ALEXIA/8
G1565 amalia
No HEMA, DI-HEMA
€9,84 / ks

Profesionálny stredne pigmentovaný hypoalergénny farebný gél lak bez obsahu alergizujúcich...

BN-GL/AMALIA/8
G1540 anny
No HEMA, DI-HEMA
€9,84 / ks

Profesionálny stredne pigmentovaný hypoalergénny farebný gél lak bez obsahu alergizujúcich...

BN-GL/ANNY/8
G1613 antonella se
No HEMA, DI-HEMA
€12,09 / ks

Profesionálny stredne pigmentovaný hypoalergénny farebný gél lak bez obsahu alergizujúcich...

BN-GL/ANTONELLA/8
G1541 ariel
No HEMA, DI-HEMA
€9,84 / ks

Profesionálny stredne pigmentovaný hypoalergénny farebný gél lak bez obsahu alergizujúcich...

BN-GL/ARIEL/8
G9335 avril
No HEMA, DI-HEMA
€9,84 / ks

Profesionálny stredne pigmentovaný hypoalergénny farebný gél lak bez obsahu alergizujúcich...

BN-GL/AVRIL/8
G1612 azalea
No HEMA, DI-HEMA
€12,09 / ks

Profesionálny stredne pigmentovaný hypoalergénny farebný gél lak bez obsahu alergizujúcich...

BN-GL/AZALEA/8
G1614 barbara
No HEMA, DI-HEMA
€12,09 / ks

Profesionálny stredne pigmentovaný hypoalergénny farebný gél lak bez obsahu alergizujúcich...

BN-GL/BARBARA/8
G9336 bella
No HEMA, DI-HEMA
€9,84 / ks

Profesionálny stredne pigmentovaný hypoalergénny farebný gél lak bez obsahu alergizujúcich...

BN-GL/BELLA/8
G9340 bianca
No HEMA, DI-HEMA
€9,84 / ks

Profesionálny stredne pigmentovaný hypoalergénny farebný gél lak bez obsahu alergizujúcich...

BN-GL/BIANCA/8
G9332 bibi
No HEMA, DI-HEMA
€9,84 / ks

Profesionálny stredne pigmentovaný hypoalergénny farebný gél lak bez obsahu alergizujúcich...

BN-GL/BIBI/8
G1475 brisa
No HEMA, DI-HEMA
€9,84 / ks

Profesionálny stredne pigmentovaný hypoalergénny farebný gél lak bez obsahu alergizujúcich...

BN-GL/BRISA/8
G1615 brunela
No HEMA, DI-HEMA
€12,09 / ks

Profesionálny stredne pigmentovaný hypoalergénny farebný gél lak bez obsahu alergizujúcich...

BN-GL/BRUNELA/8
G1590 camila k
No HEMA, DI-HEMA
€9,84 / ks

Profesionálny stredne pigmentovaný hypoalergénny farebný gél lak bez obsahu alergizujúcich...

BN-GL/CAMILA/K/8
G1616 candela se
No HEMA, DI-HEMA
€12,09 / ks

Profesionálny stredne pigmentovaný hypoalergénny farebný gél lak bez obsahu alergizujúcich...

BN-GL/CANDELA/8
G1560 casi
No HEMA, DI-HEMA
€9,84 / ks

Profesionálny stredne pigmentovaný hypoalergénny farebný gél lak bez obsahu alergizujúcich...

BN-GL/CASI/8
G15838 caty
No HEMA, DI-HEMA
€9,84 / ks

Profesionálny stredne pigmentovaný hypoalergénny farebný gél lak bez obsahu alergizujúcich...

BN-GL/CATY/8
G1617 cecilia
No HEMA, DI-HEMA
€12,09 / ks

Profesionálny stredne pigmentovaný hypoalergénny farebný gél lak bez obsahu alergizujúcich...

BN-GL/CECILIA/8
G1569 ciri
No HEMA, DI-HEMA
€9,84 / ks

Profesionálny stredne pigmentovaný hypoalergénny farebný gél lak bez obsahu alergizujúcich...

BN-GL/CIRI/8
G1531 claudi
No HEMA, DI-HEMA
€9,84 / ks

Profesionálny stredne pigmentovaný hypoalergénny farebný gél lak bez obsahu alergizujúcich...

BN-GL/CLAUDI/8
G1570 coralina 3
No HEMA, DI-HEMA
€9,84 / ks

Profesionálny stredne pigmentovaný hypoalergénny farebný gél lak bez obsahu alergizujúcich...

BN-GL/CORALINA/8
G1599 dalia
No HEMA, DI-HEMA
€9,84 / ks

Profesionálny stredne pigmentovaný hypoalergénny farebný gél lak bez obsahu alergizujúcich...

BN-GL/DALIA/8
G1485 dori
No HEMA, DI-HEMA
€9,84 / ks

Profesionálny stredne pigmentovaný hypoalergénny farebný gél lak bez obsahu alergizujúcich...

BN-GL/DORI/8
Hore
Ďalšie produkty
119 položiek celkom