Koloidné striebro na plesne sprej 500 ml - 50ppm

Vysoko účinný prírodný kozmetický prípravok proti mykózam a plesniam od českého výrobcu Vás naozaj nesklame! Je určený na spoľahlivú likvidáciu povrchových mykóz nechtov rúk i nôh, v medziprstových priestoroch av prípade potreby aj pokožky v oblasti vlasov či fúzov. Účinky sú prekvapujúce aj pri dlhodobých plesniach nechtov. Tento produkt je skutočnou zárukou, ako sa zbaviť plesne na nechtoch raz a navždy. Verte, že je to jeden z najúčinnejších prípravkov, čo pomáha na pleseň nechtov. Zároveň tiež rieši problematiku odlúčenia nechtov od nechtového lôžka. Necht postupne prirastie späť k nechtovému lôžku. Koloidné striebro je vhodné aj pre diabetikov!

Balené v praktických tmavých plastových fľaštičkách s objemom 100 ml s mechanickým rozprašovačom.

Tekutina bez parfumácie.

Koncentrácia: 50 ppm - extra silná, vhodná aj pre chronické dlhodobé ťažkosti s mykózami nechtov

€20,45 / ks €0,04 / 1 ml
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Kód: KS-PLI/SPR/500/50
Koloidné striebro na plesne sprej 500 ml - 50ppm

Podrobný popis

Plesne rúk, nôh aj v medziprstových priestoroch trápi mnoho žien aj mužov, hlavne aj diabetikov. Pokiaľ ju podchytíte zavčasu, je možné sa jej zbaviť pomerne skoro, napríklad do dvoch mesiacov. Pokiaľ však pleseň nie je riešená dlhšiu dobu alebo je riešená, ale s málo účinnými prípravkami, je potom o to ťažšie a zdĺhavejšie sa jej zbaviť. Koloidné striebro dokáže v tejto oblasti skutočné zázraky. Môžete ho používať buď samostatne alebo v kombinácii s ďalšími prípravkami z našej ponuky (Antifungal solution, Fungian). Nikdy nie je neskoro aj na liečbu dlhoročných chronických ťažkostí, kedy ste možno už všetko vzdali. Chce to iba trpezlivosť a vydržať s pravidelnou aplikáciou.

Odporúčaná aplikácia:

  • Dané miesto riadne umyte a osušte
  • Pokožku nechajte cca 10 minút vyschnúť (nemala by byť nasiaknutá vodou - platí najmä pre nechty a ich okolie)
  • Aplikujte ľahkým nástrekom, alebo naťupaním pomocou vatového tampónu
  • V prípade ošetrenia nechtov je tiež vhodný zábal, po dobu cca 20 - 30 minút, ideálne 1 x denne, napríklad večer pri televízii
  • V prípade odlúčenia nechtov od nechtového lôžka sa snažte tekutinu nastriekať čo najviac aj pod necht

Tento postup vykonávajte minimálne po dobu 3 až 4 týždňov alebo dlhšie, podľa potreby. Ideálne je koloidné striebro aplikovať viackrát denne, pokiaľ to nie je možné, tak aspoň ráno a večer. V prípade chronických a mnohoročných ťažkých mykóz sa ošetrujúce účinky Koloidného striebra môžu prejaviť až po dlhšej dobe. Dôležitá je taktiež pravidelnosť aplikácie - jej prerušenie na niekoľko dní v podstate znamená návrat na samotný začiatok. Ideálna je teda starostlivosť a pravidelné ošetrovanie každý deň. Pokiaľ odchádzate na dovolenku, vezmite si produkt so sebou.

Zároveň odporúčame ošetriť nástrekom vnútorný priestor používanej obuvi a túto nechať aspoň 24 hodín „odpočinúť“. Pokiaľ nemáte možnosť striedať obuv, tak robte nástrek obuvi hneď po príchode z práce, aby do rána mohol produkt v obuvi pôsobiť. Pre vyšší efekt je vhodné rovnakým spôsobom ošetriť aj ponožky.

Keďže Koloidné striebro neobsahuje žiadne ďalšie pridané látky, ako sú farbivá, konzervanty a podobne, je možné následne aplikovať akékoľvek ďalšie produkty či už tradičného, ​​alebo alternatívneho zamerania. Kombinovať koloidné striebro s ďalšími prípravkami je teda bez obáv vhodné.

Zloženie prípravku:

Koloidné striebro sú nanočastice striebra čistoty 99,99 %, rozptýlené v laboratórne čistenej vode Aqua Purificata. Veľkosť častíc je rádovo nanometrov.

Uskladnenie:
- Zabráňte priamemu slnečnému žiareniu
- Koloidné striebro uchovávajte v rozmedzí od 5 do 25 °C
- Neskladujte v chladničke, rozhodne nezmrazujte!
- Uchovajte dobre uzavreté a najlepšie na temnom mieste.
- Chráňte pred intenzívnym a dlhodobo pôsobiacim magnetickým poľom (mikrovlnná rúra, televízia, router, PC).
- Pri manipulácii sa vyvarujte dlhodobému styku Koloidného striebra s kovovými predmetmi, ako sú nádoby, lyžičky, naberačky atď.

Dermatologicky testované. Atest Štátneho zdr. ústavu Praha: CTZB 187-483/12-69, EX 120277.
Mikrobiologické vyšetrenie ZÚ Ostrava: 4038/2010, ZU/03369/2010.

Dodatočné parametre

Kategória: Koloidné striebro
Hmotnosť: 0.5 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 15.3.2024
Až teraz som ho začala používať na nechty na nohách. Postupovala som podľa návodu a už o 3 dni vidím zlepšenie, Iste bude fungovať aj pre iné účely aké sú uvedené v popisnom letáčiku. Určite odporúčam vyskúšať.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: