Koloidné striebro proti poteniu a zápachu nôh sprej 200 ml - 30ppm

Prírodný kozmetický prípravok Proti zápachu a nadmernému poteniu nôh je určený na účinnú likvidáciu baktérií spôsobujúcich zápach a obmedzuje potenie chodidla.

Balené v praktických tmavých plastových fľaštičkách určených pre farmaceutický priemysel s objemom 200 ml s mechanickým rozprašovačom.

Koncentrácia: 30 ppm

€9,84 / ks €0,05 / 1 ml
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Kód: KS-POC/ZAP/SPR/200/30
Koloidné striebro proti poteniu a zápachu nôh sprej 200 ml - 30ppm
200ml 30ppm nohy
Novinka

Podrobný popis

Odstránenie zápachu a nadmerného potenia nôh Koloidným striebrom:

Veľkú časť našej populácie trápia rôzne mykózy a ďalšie plesne nôh. Sú spôsobené hubovými mikroorganizmami a ďalšími baktériami. Tieto problémy sa prejavujú nadmerným potením a zápachom.

Chodidlo riadne umyte a osušte. Aplikujte Koloidné striebro ľahkým nástrekom priamo na danú oblasť – chodidlá a nechajte zaschnúť.
Zároveň odporúčame ošetriť nástrekom vnútorný priestor používanej obuvi a túto nechať aspoň 24 hodín „odpočinúť“. Pre vyšší efekt je vhodné rovnakým spôsobom ošetriť aj ponožky.
Túto aplikáciu vykonávajte minimálne po dobu dvoch týždňov.Ošetrujúce účinky Koloidného striebra sa prejavia už počas prvých dní tejto aplikácie.

Keďže Koloidné striebro neobsahuje žiadne ďalšie pridané látky, ako sú farbivá, konzervanty a podobne, je možné následne aplikovať akékoľvek ďalšie produkty či už tradičného, ​​alebo alternatívneho zamerania. 

Zloženie prípravku:

Koloidné striebro je čisté metalické striebro (Ag+), suspenzované (rozložené a rozptýlené) v čistenej vode (H2O) Aqua Purificata. Veľkosť častíc je rádovo nanometrov.

Uskladnenie:

- Koloidné striebro uchovávajte v rozmedzí od 5 do 25 °C.
- Neskladujte v chladničke, rozhodne nezmrazujte!
- Uchovajte dobre uzavreté a na temnom mieste.
- Chráňte pred intenzívnym a dlhodobo pôsobiacim magnetickým poľom (mikrovlnná rúra, televízia, router, PC).
- Pri manipulácii sa vyvarujte styku koloidného striebra s kovovými predmetmi, ako sú nádoby, lyžičky, naberačky a podobne.

Dodatočné parametre

Kategória: Koloidné striebro proti zápachu a poteniu nôh
Hmotnosť: 0.2 kg
Koncentrácia: 30ppm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: