P-shine

Japonská manikúra pre salóny - pre ženy, mužov aj staršie deti. Táto prastará japonská technika úpravy prírodného nechtu je vhodná pre každého, kto chce svoje nechty spevniť, vyživiť, zregenerovať a posilniť. Pri pravidelnom používaní sú nechty oveľa pevnejšie a natoľko krásne lesklé, že vyzerajú ako nalakované priehľadným lakom.

#ShowMore#

P-shine je vhodnou voľbou pre všetkých, ktorí chcú mať krásne upravené prírodné lesklé nechty bez lakovania. Ideálne pre pracovníkov v zdravotníctve, kde nie je dovolené lakovanie nechtov alebo gélová modeláž, ďalej pre mamičky na materskej dovolenke, ktoré nemajú toľko času na úpravu nechtov. Ďalej pre všetkých, ktorí trpia akýmkoľvek hormonálnym ochorením (napríklad štítna žľaza) alebo akoukoľvek inou hormonálnou nerovnováhou, ako je tehotenstvo, dojčenie, prechod atď., kedy väčšinou na nechtoch vôbec nič nedrží.

P-shine je vhodný aj pre mužov – manažérov a zamestnancov bánk, ktorí často prídu do kontaktu so zákazníkmi a chcú mať pekné upravené nechty. Ideálne je aj pre všetkých, ktorí zažívajú vyšší stres, ktorý sa vždy prejaví aj na kvalite prírodného nechtu. P-shine pasta je založená na prírodnej báze, je určená na regeneráciu prírodných nechtov. Obsahuje včelí vosk a materskú kašičku.

Postup aplikácie japonskej manikúry

  1. Vydezinfikujte ruky svoje aj ruky Vašej klientky
  2. Vykonajte základnú manikúru - úprava dĺžky a tvaru nechtu profesionálnym papierovým pilníkom jemnej hrubosti (napríklad 180/240), ďalej starostlivá úprava kožičky (zatlačenie napríklad pomarančovým drievkom, prípadne odstránenie kožičky špeciálnym zrezávačom Wirmet)
  3. Povrch nechtov zarovnajte mäkkým oválnym pilníčkom - zelenou stranou, ktorá je málinko drsnejšia. Zbaví necht prípadných nerovností, rýh a mastného povrchu. Necht sa týmto tzv. "otvorí", aby bol pripravený na následné zaleštenie pasty
  4. Povrch nechtu zjednotíme hladkou ružovou stranou oválneho pilníčka, ktorý ešte viac odmastí nechtové doštičky.
  5. Pastu zo zelenej krabičky s označením č. 1 nanesieme na jelenicový povrch zelenej leštičky pomocou priloženej plastovej špachtličky a opatrne zapracovávame pravidelnými pohybmi do povrchu nechtov, najlepšie jedným smerom. Maličké brúsne častice sa postarajú o vyrovnanie prípadných nerovností.
  6. Ďalším bodom je aplikácia púdru z drvených lastúr v ružovej krabičke s číslom 2. Pomáha uchovávať lesk na dlhšiu dobu. Nanášajte ho pomocou ružovej jelenicovej leštičky - naberte na špachtličku trošičku púdru, preneste na ružovú leštičku a opatrne zapracujeme do povrchu nechtu. Pokiaľ budete veľmi starostlivá, na nechte sa postupne vytvorí veľmi lesklá vrstva s ochrannými a vyživujúcimi účinkami. Extrémny lesk Vás prekvapí.
  7. Nechty potom utrite mäkkou ružovou jelenicovou handričkou od zvyškov materiálu
  8. Na záver ošetrite nechtovú kožičku výživným olejčekom a tento odporučte svojej klientke, nech ho aj naďalej aplikuje každý deň večer na noc, aby bola kožička krásne vyživená a bez vysušených záderov

A ďalšia starostlivosť? Odporučte svojej klientke zo začiatku návštevu Vášho salónu po 14 dňoch a znova celý postup opakujte. Následne je už možné opakovať aplikáciu po cca 3 týždňoch. Klientka môže doma oživovať lesk pomocou klasickej leštičky. Pokiaľ chcete u klientky dosiahnuť výrazné spevnenie prírodného nechtu, je potrebné dať tejto metóde trochu času. Výsledok spevnenia nechtov sa dostaví po cca 2 – 3 aplikáciách. Pri pravidelných návštevách môžete vykonávať už iba „doplnenie“. Nie je teda potrebné pastu aplikovať po celej ploche nechtu, ale iba na odrasty. Leštiaci púder môžete aplikovať po celej ploche nechtu, aby bol záverečný lesk silný a jednotný. 

Doba celkovej aplikácie je cca 30 minút. Vysoký lesk, vitalita a spevnenie nechtov poteší Vás aj Vašu klientku. Nechty nie je vhodné následne lakovať ani bezfarebným lakom, je ideálne nechať voľne dýchať a nechať pôsobiť pastu. Navyše by lak na nechte ani nedržal, pretože pastou necht prirodzene premastíme ak mastnému povrchu lak nepriľne.

P-shine nie je vhodné nanášať na veľmi tenké, výrazne oslabené, propilované nechty alebo nechty, ktorým klientka násilným odtrhla gélovú modeláž alebo po bezprostrednom odstránení gélových či akrylových nechtov. Princípom je totiž leštenie, a to je pre takto oslabené nechty nevhodné. Pri takto oslabených nechtoch je vhodné zvoliť radšej klasický spevňovač vo forme laku na nechty alebo keratínové výživy a počkať s aplikáciou P-shine do doby, než sa nechty trošku spamätajú.

Najpredávanejšie

pshine sada velka
 
€40,57
539 p shine sada mala pro zakaznice
 
€15,98
pshine pasta
P-shine pasta
OS-PSH/PAS
 
€13,11
pshine pudr
P-shine púder
OS-PSH/PUD
 
€13,11
pshine pilnik
 
€1,02
pshine lesticka pudr
 
€9,63
pshine lesticka pasta
 
€9,63

Cena

141
1141

Značky

Zobrazených položiek: 7
pshine lesticka pasta
€9,63 / ks

Leštička s jelenicou na japonskú manikúru. Leštička jemne zaleští do nechtu Pshine pastu a...

OS/PSH/LES/PA
pshine lesticka pudr
€9,63 / ks

Náhradná leštička pre japonskú manikúru. Masíruje zároveň vaše nechty v príjemnom tlaku a...

OS-PSH/LES/PU
pshine pasta
€13,11 / ks

P-Shine pasta: vhodná pre prvý krok manikúry.

OS-PSH/PAS
pshine pilnik
€1,02 / ks

Patentované P. Shine polstrované pilníčky sú účinnejšie než akýkoľvek šmirgľ alebo pilník. Sú...

OS-PSH/PIL
pshine sada velka
€40,57 / ks

Japonská manikúra pre salóny - pre ženy, mužov aj staršie deti. Táto prastará japonská technika...

OS-PSH/SAD/V
pshine pudr
€13,11 / ks

P-shine púder: Starostlivosť o prírodné nechty Powder na P-Shine. Vytvára ochrannú vrstvu...

OS-PSH/PUD
539 p shine sada mala pro zakaznice
€15,98 / ks

Japonská manikúra pre salóny - pre ženy, mužov aj staršie deti. Táto prastará japonská technika...

OS-PSH/SAD/M
7 položiek celkom