P-shine púder

P-shine púder: Starostlivosť o prírodné nechty Powder na P-Shine. Vytvára ochrannú vrstvu prírodného nechtu, zvlhčuje ho a dodáva mu lesk. 
Prášok je vytvorený vyváženou kompozíciou látok, ktoré zvyšujú lesk nechtu a dodávajú požadovanú elasticitu.
€13,11 / ks
Dostupnosť: Skladom (4 ks)
Kód: OS-PSH/PUD

Podrobný popis

P-shine púder

Starostlivosť o prírodné nechty Powder na P-Shine. Vytvára ochrannú vrstvu prírodného nechtu, zvlhčuje ho a dodáva mu lesk.
Prášok je vytvorený vyváženou kompozíciou látok, ktoré zvyšujú lesk nechtu a dodávajú požadovanú elasticitu a hydratáciu pri zachovaní pevnosti.
Obsahuje včelí vosk, materská kašička, glicerin, panthenol, lanolín, kremík, zinok, vitamíny A, E, H a provitamín B5. P-Shine púder: vhodný pre druhý krok manikúry.
Návod

Nechty zľahka zbrúsime jedným smerom zeleným pilníčkom, naberieme na špachtličku zelenú pastu, prenesieme na zelenú leštičku a opatrne
zapracujeme pastu do nechtu, potom naberieme na špachtličku ružový púder, prenesieme na ružovú leštičku a opatrne zapracujeme do nechtu až do
vysokého lesku. Nechty nie je vhodné lakovať ani bezfarebným lakom. Používa sa pre vytvorenie ochrannej vrstvy nechtu. Vtierame ružovou stranou
leštičky. P-shine podporuje prekrvenie a zdravý rast nechtov a tiež prispieva k posilneniu a obohatenie končekov nechtov.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: