Bugénvilea - parfémová voda 50ml

Bouganville parfém je vôňa pripomínajúca morskú vodu, citrusové plody, ktoré vyžarujú svoju podstatu, silu vetra, dlhú trávu pokrytú vánkom. Ak máte Bugénvileu, odráža to vaše vnútorné pocity, vaše očakávania, okultné a tajomné prekonanie vašej osobnosti.

€28,51 / ks
Dostupnosť: Skladom (4 ks)
Kód: SPE0054
Bugénvilea - parfémová voda 50ml
bugenvilea
Hypoalergénne

Podrobný popis

Bugénvilea Parfémová voda

Bouganville parfém je vôňa pripomínajúca morskú vodu, citrusové plody, ktoré vyžarujú svoju podstatu, silu vetra, dlhú trávu pokrytú vánkom. Ak máte Bugénvileu, odráža to vaše vnútorné pocity, vaše očakávania, okultné a tajomné prekonanie vašej osobnosti.

Derbe je organická kozmetika. To znamená, že 100% zložiek je prírodného pôvodu 100% zložiek je BIO (vyrobených v súlade s normami biologického poľnohospodárstva)). V zložení sú zakázané:

  • Syntetické konzervačné látky (parabény, fenoxyetanol)
  • Umelé farbivá a vonné látky
  • Deriváty minerálnych olejov
  • Propylenglykol
  • Laurylsulfát sodný
  • Silikóny a iné chemické zložky
  • Suroviny, ktoré sú zvieracieho pôvodu
  • Geneticky modifikované zložky
 

Parfémová voda neobsahuje lepok, parabény, farbivá, minerálne oleje, SLES a PEG.
Dermatologicky testované
Netestované na zvieratách
Biologicky správne zloženie - eko kompatibilný

Je nevyhnutné, aby výroba parfumov bola pre prírodu úplne bezpečná a nepoškodzovala životné prostredie. Výrobca zaručuje zákaz vykonávania pokusov a testovania na zvieratách. Pri výrobe parfémov sa používa špeciálny obal vhodný na recykláciu a opätovné použitie. Z tohto dôvodu Derbe obaly nemajú film sľudy na povrchu kartónového obalu, pretože sľuda sa rozkladá v pôde po dobu asi 100 rokov, čo je v rozpore s filozofiou výrobcu ekologických produktov.
Derbe parfémy sú 100% organické parfémy. To je dôležitý rozdiel od ostatných parfémových výrobkov na trhu.

Produkt: parfém
Určenie: ženy, muži
Objem: 50 ml
Rozmery balenia: 13 x 6 x 2 cm
Krajina pôvodu: Taliansko

Dodatočné parametre

Kategória: BIO kozmetika
země původu: Itálie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Biokozmetika pohoda a krása, synonymum prírody, účinnosti a bezpečnosti

V súčasnosti je značka Derbe ponúkaná vo viac ako 2000 lekárňach v Taliansku a ďalej v špecializovaných predajniach liečivých bylín či kozmetických predajniach a salónoch vo viac ako 14 krajinách sveta, vrátane Veľkej Británie, Írska, Francúzska, Austrálie, Nemecka, Japonska (už viac ako 10 rokov) aj Spojených štátoch (viac ako 15 rokov). Tam všade a aj v ďalších krajinách sú prezentované ako produkty najvyššej BIO kvality, vhodné pre najcitlivejších zákazníkov, vrátane alergikov, netestované na zvieratách a bez akýchkoľvek škodlivých či nešetrných látok, navyše v prekrásnych obaloch, vyjadrujúcich miesto, odkiaľ produkty pochádzajú a lásku k tradíciám aj predkom.

Laboratóriá Derbe

Srdce činnosti bije v našich bylinných analytických, dizajnových a konfiguračných laboratóriách v kombinácii s nespočetnými kontrolami účinnosti produktov až po finálne balenie, syntéza celého procesu.

Laboratóriá Derbe

Snaha o dokonalosť

V skutočnosti dávame prednosť nedelegovať na tretie strany žiadnu z citlivých fáz, ktoré vedú k vytvoreniu produktu, od triedenia a triedenia až po miešanie po starostlivom preštudovaní zložení, účinných látok, interakcií rastlín s tkanivami a potrieb, ktoré môžu uspokojiť. . To všetko v lepších podmienkach kvality a hygieny počas procesov spracovania, pre úplnú bezpečnosť užívateľov.

Sme hrdí na to, že celý proces riadime nezávisle, pretože kvalita sa odvíja od použitých ingrediencií, od toho, ako sa s nimi zaobchádza a od výsledku, ktorý má byť získaný. Nič nesmie byť ponechané náhode, zhone alebo povrchnosti. Spôsob, ako s vami aj v týchto fázach udržiavať stálu a priamu líniu a riadiť ich nezávisle.

Korene a súčasnosť

Všetky aspekty spracovania musia odrážať našu filozofiu a poslanie Derbe, zrodené z intuície zakladateľa Maura Cresciho, ktorý po svojom otcovi zdedil farmaceutické laboratórium a transformoval spoločnosť a jej štruktúru prispôsobil výrobe prírodnej kozmetiky. Predchodca bohatý na technické a vedecké zručnosti, ktorý začal navrhovať inovatívnu kozmetiku pre starostlivosť a ošetrenie pokožky hlavy a vlasov: eudermickej, tricho a dermoafinity, priame vyjadrenie prírody a jej súzvuk s nami.

Tradícia, ktorá pokračuje dnes av neustálom technologickom a kreatívnom vývoji, vďaka neustálemu výskumu a najmodernejším inováciám, ktoré nám umožňujú byť vždy v popredí a na ktorých zakladáme našu prácu bez toho, aby sme zabúdali na svoje korene. Jedine tak nás môže každý výtvor Derbe skutočne reprezentovať a inšpirovať trh, než aby mu bol vystavený alebo napodobňovaný.

kozmetika Derbe

Výtvory, ktoré inšpirujú

Dnes je Derbe veľmi moderná kozmetická spoločnosť, ktorá vyrába podľa najprísnejších platných európskych noriem as parametrami najvyššej kvality, ktorá sa teraz stala referenciou v odbore.

Naša eko-biokozmetika je preto vyjadrením pohody a krásy, synonymom prírody, účinnosti a bezpečnosti.