Baylis & Harding

Začína to veľkorysosťou, o ktorej babička Baylisová aj babička Hardingová niečo vedeli. Všetko naplnené až po okraj, tu žiadna polovica. Vytlačíme ženšen a čierne korenie, anglickú levanduľu a harmanček, sladkú mandarínku a grapefruit. Vždy nás učili byť liberálni s našimi ingredienciami a milujeme ten malý kúsok zhovievavosti, ktorý udržuje život výnimočný. A ako postupujeme vpred do novej éry, vyvíjame sa a počúvame potreby našich verných zákazníkov a ešte viac zohľadňujeme svet okolo nás. Sme na ceste krok za krokom. Spoločne sa staráme o naše luxusné značky, aby boli udržateľnejšie s ohľadom na budúce generácie.

Všetky naše receptúry vyvíjame s veľkou starostlivosťou, aby sme zaistili ich bezpečné používanie a poskytovali spotrebiteľom skvelý zážitok.
Neustále kontrolujeme všetky naše formulácie, aby sme zaistili súlad s regulačnými požiadavkami a odrážali preferencie spotrebiteľov.

Rovnako ako vy sme znepokojení hromadením mikroplastov v oceánoch a jazerách. V dôsledku toho sme hrdí na to, že môžeme povedať, že v žiadnom z našich produktov nepoužívame plastové mikroguľôčky.

Všetky naše produkty sme vyvinuli na použitie alternatívnych konzervačných systémov a môžeme potvrdiť, že naše produkty neobsahujú parabény.

Cena

78
178
46429 2 baylis harding tekute mydlo na ruce broskev pivonka a jasmin 500ml
€7,79 / ks

Tekuté mydlo má nielen okúzľujúci obal, ale pýši sa aj vôňou citrusov, jemných pivoniek, bieleho...

RGHWPPJ
44714 2 tekute mydlo na ruce 500ml citron a bazalka
€7,79 / ks

Vôňa citrusov a byliniek predstavuje tóny pomaranča, citrónov a limetky, kvetov pomaranča a...

RGHWLB
44717 tekute mydlo na ruce 500ml ruze vlci mak vanilka
€7,79 / ks

Tekuté mydlo vás zaujme ako štýlovým obalom, tak neodolateľnou vôňou. Preneste sa na anglický...

RGHWRPV
56160 2 tekute mydlo na ruce 500 ml verbena a hermanek
€7,79 / ks

Luxusné tekuté mydlo, ktoré šetrne čistí pokožku rúk a prevonia ju vôňou osviežujúcej verbeny,...

RGHWVC
4 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom