NANO GREEN SHARK spevňovač nechtov 15ml

NANO GREEN SHARK - žralok - pohotovostná terapia pre poškodené nechty.

Špičkový spevňovač na nechty. Okamžitá pomoc pre závažne poškodené a slabé nechty. Vďaka vysokému lesku je možné použiť nielen ako základnú podkladovú bázu, ale aj vrchnú ukončovaciu vrstvu. Unikátny vzorec využíva nano-technológie, kedy extrémne malé vyživujúce častice umožňujú maximálne vstrebanie do prírodného nechtu s vysoko efektívnym a rýchlym účinkom. Keramický nano-štít pre okamžité spevnenie Vašich prírodných nechtov! Využite potenciál tohto skvelého spevňovača a dodržte intenzívnu kúru, ktorú odporúča výrobca.

€11,89 / ks €0,79 / 1 ml
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Kód: KI-NAN/SHA
NANO GREEN SHARK spevňovač nechtov 15ml

Podrobný popis

Luxusný hypoalergénny rýchloschnúci spevňovač nechtov, ktorý skrátka a jednoducho splní Vaše očakávania! Robí totiž to, čo robiť má - skutočne spevňuje veľmi oslabené, mäkké, strapkavé a lámavé nechty. Je vhodný aj ako záchrana po zložení gélovej modeláže, kedy môžu byť nechty oslabené av mnohých prípadoch po neodbornom zásahu propilované, mäkké, skrátka doslova zničené. Spevňovač dostal meno „žralok“, pretože je rovnako silný a dokáže si poradiť. Jeho veľkou výhodou je nielen rýchle schnutie (cca 3 minúty), ale aj skvelé hypoalergénne zloženie bez obsahu akýchkoľvek škodlivých či nešetrných látok. Preto je vhodný aj pre tehotné a dojčiace ženy. Parádny plochý 3D štetec veľmi uľahčuje aplikáciu a pomôže pekne rozprestrieť lak po celej ploche nechtu. Spevňovač je možné použiť buď samostatne alebo ako podklad pod farebný lak. Má skvelú textúru a krásne ľahko sa nanáša.

Spevňovač Shark je možné tiež použiť aj ako podklad pod Váš obľúbený farebný lak. Pokiaľ teda chcete, tak po aplikácii spevňovača naneste jednu alebo dve vrstvy farebného laku, najlepšie rýchloschnúce laky Solargel značky Kinetics. Na záver aplikujte znovu spevňovač Shark, ako ukončovací lesk a nechajte zaschnúť 3 - 5 minút. Samozrejme môžete na záver použiť aj super lesklý Solargel TOP s gélovým efektom, ktorý je tiež rýchloschnúci a skutočne dokáže vykúzliť luxusný hlboký gélový efekt.

NÁVOD NA POUŽITIE NANO GREEN SHARK

Natrite jednu vrstvu a nechajte zaschnúť cca 3 minúty. Pre ešte vyššie spevnenie nechtov aplikujte druhú vrstvu, ktorú nechajte zaschnúť po dobu 3 – 5 minút. Takto postupujte v prípade, že chcete tento spevňujúci lak použiť iba samostatne, ako prírodný priehľadný lak na nechty.
Ideálne je, keď toto lakovanie budete zo začiatku opakovať každé 3 dni, aby ste dosiahli so spevnením čo najlepšie výsledky. Po troch dňoch teda lak odlakujte klasickým odlakovačom a znova nalakujte rovnakým spôsobom dve vrstvy. Spevňujúce zložky tak majú možnosť čo najlepšie pôsobiť a skvele sa vstrebávať do Vášho prírodného nechtu. Ak si po troch dňoch nespomeniete alebo nebudete mať čas, nič sa nedeje, skúsite to ďalší deň, kedy už to napríklad časovo vyjde.

NÁVOD na dokonalú manikúru a použitie spevňovača NANO GREEN SHARK

1. Pilníkom s korytnačkou (Turtle) si urob úpravu dĺžky a tvaru nechtov
2. Potri si kožičku skvelým zmäkčovačom kožičky AHA, ktorý ti ju za 3 sekundy krásne zmäkčí a pripraví na ľahké zatlačenie
3. Opatrne si zatlač kožičku nechtov kovovým zatlačovačom s oblou stranou alebo pomarančovým drievkom
4. Jemným penovým pilníkom Penquin si zmatni celý povrch nechtu tak, aby nikde nebolo žiadne mastné miestečko
5. Opraš kefkou alebo štetcom od jemného prachu
6. Očisti necht od zvyšného prachu odlakovačom (Green alebo Black lizard) alebo použi Dehydrator Kinetics na dokonalé odmastenie nechtov
7. Aplikuj prvú vrstvu podkladového priehľadného spevňujúceho laku Nano green shark a nechajte zaschnúť niekoľko minút
8. Pokiaľ chceš ešte vyššie spevnenie, aplikuj druhú vrstvu spevňujúceho laku Nano green shark a nechaj zaschnúť niekoľko minút

Túto aplikáciu je ideálne opakovať každé 3 dni, aby sa dosiahli čo najlepšie výsledky a mohlo byť využité potenciál laku Nano green shark, ktorý po dobu 3 dní dokáže uvoľňovať do prírodného nechtu výživné a spevňujúce zložky.

9. Ak chceš, pokračuj farebným lakom na nechty Solargel - u sýtych farebností stačí iba jedna vrstva
10. Pre ešte vyššie krytie a zjednotenie farby (hlavne u svetlých farieb) aplikuj druhú vrstvu farebného laku a nechaj zaschnúť niekoľko minút
11. Aplikuj záverečný priehľadný lesk TOP pre vysoký lesk a efekt gélového laku a nechaj zaschnúť cca 5 minút
12. Na záver si potri kožičku okolo nechtu výživnú a zvláčňujúcu emulziu Gold elixír a opatrne zamasíruj do okolia nechtov. Používaj ho denne.
13. Natri si ruky skvelým hydratačným zamatovo hebkým krémom Kinetics a uži si jeho vôňu. Používaj ho denne.
14. Až budeš chcieť odlakovať, použi odlakovač so zelenou jašteričkou bez obsahu acetónu alebo s čiernou jašteričkou acetónový. Nanes na kúsok vaty, prilož na povrch nechtu a nechaj chvíľu pôsobiť. Až potom začni sťahovať lak z nechtov dole.
 

Zloženie/Ingredients
Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/ Trimellitic Anhydride Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Glyolid Acid, Aqua, Benzophenone-3, N-Butyl Alcohol, Gluconolactone, Trimethylpentanediyl Dibenzoate, Polyvinyl Butyral, CI60725

Počet aplikácií
15 ml/52

Skladovanie
Neskladujte tento výrobok pri vyššej teplote ako 40 °C.
 

 

MANIKÚRA A APLIKÁCIE lakov na nechty Kinetics, VRÁTANE zosilňovača A VÝŽIVY.

#ShowMore#

Privítajte Vaše nové nechty! Zdravé, krásne upravené a pevné prírodné nechty! Áno, práve sú na ceste k Vám. Stačí len otvoriť dvere tým správnym produktom a úžasné nechty budú bývať už navždy s Vami! Zoznámte sa s bio starostlivosťou značky Kinetics.

Každá z nás to aspoň občas zažila ..... Pozriete sa na kamarátku a smutne povzdychneme: "Ty máš tak krásne nechty! Čo by som za to dala, keby som ich mala tiež také pevné a pekné, ako Ty!" Áno, kvalita nechtov je veľakrát daná geneticky, rovnako tak i tvar nechtov a dĺžka nechtového lôžka. Ale v dnešnej dobe mnohé dokáže zmeniť kvalitná bio nechtová kozmetika. A pritom to nie je vôbec také zložité, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať.

Hypoalergénna značka Kinetics má úžasnú rad produktov, ktoré boli vyvinuté hlavne pre profesionálky do nechtových salónov, ale aj pre pravidelnú domácu starostlivosť. Výhodou celej tejto radu pre prírodné nechty je to, že výrobky neobsahujú žiadne škodlivé ani nešetrné látky. Sú teda vhodné nielen pre citlivé ženy s alergiami, tehotné a dojčiace, skrátka pre všetky, ktoré chcú mať na svojich nechtoch to najlepšie ..Produkty nie sú určené na vytvrdzovanie v ľad lampe, napriek tomu však na nechtoch vytvára hlboký dojem gélových nechtov. Sú rýchlo schnúce na vzduchu  a ich výdrž je 7 - 10 dní, odlakovať je možné akýmkoľvek odlakovačom, či už acetónovým alebo bezacetonovým.

 
36331347_1878198212236892_489043792574283776_o  26730877_1695933003796748_269818319404988682_n  67799838_2394165847531070_70246972  23737719_1648629221860460_8381032253941367875_o
 

Cesta ku krásnym nechtom práve začína ..... základom je manikúra a dokonalé odmastenie prírodného nechtu. Poďme si najprv povedať, čo je to manikúra. Manikúra je úprava dĺžky a tvaru nechtu pilníkom a úprava (odstránenie alebo zatlačenie) kožtičky. K tomu potrebujeme najlepšie profesionálne pilník strednej hrubosti (napríklad 180/180).

Veľmi dôležité je venovať sa dôsledne kožičke. Niekto jej má skutočne málo a stačí ju teda len opatrne zatlačiť napríklad pomarančovým drievkom a alebo profesionálnym kovovým tlačiacim zariadením. Iná žena môže mať kožičky na nechtu naozaj veľa, čo spôsobuje problémy pri lakovaní, keď čerstvo nanesený lak vyzerá rovno hneď prvý deň ako po niekoľkodňovom odrastov. Kožičku teda treba šetrne odstrániť, aby sme sa s lakovaním mohli dostať čo najviac k nechtovému lôžku. Kožičku najlepšie odstránime za pomoci špeciálneho produktu, ktorému hovoríme zmäkčovač alebo tiež odstraňovač kožičky. Jedná sa o nemastnú hydratačnú emulziu, ktorá za pár sekúnd kožičku dokonale zmäkčí a vďaka tomu sa Vám ju potom pekne podarí zoškrabať z povrchu nechtov a zvyšok zatlačiť (pomarančovým drievkom alebo kovovým tlačiacim zariadením).

Potom zvyšok zmäkčovača odstránime za pomoci buničinového štvorčeka, predom namočeného v troške vody. Je to preto, že zmäkčovač by mohol spôsobiť zlé priľnutie následného laku na nechty.

Teraz máme nechty manikúrou upravené a nastáva veľmi dôležitá časť v postupe, a síce dokonalé vyrovnanie a odmastenie povrchu nechtov. Prečo je tak nevyhnutne potrebné? Každá z nás má prirodzene mastný povrch nechtov. Niektoré ženy môžu mať dokonca aj tzv. Zvýšenú potivosť nechtov, ktorá sa navonok nijak neprejavuje, ale táto inak bezvýznamná skutočnosť spôsobuje to, že žene nedrží žiadne laky a odlupujú sa prakticky po prvom dni. Ideálne je teda k odmasteniu nechtov pristupovať veľmi starostlivo. Najskôr teda použijeme jemný penový pilník, ktorým zmatníme povrch nechtov tak, aby vyzeral bielo. Potom už si na povrch nechtov nesiahame a použijeme špeciálny dezinfekčnú odmasťujúci tekutinu Nail prep, ktorú potrieme celý povrch nechtov a počkáme pár sekúnd na zaschnutie a už si na povrch nechtov nesiahame. Týmto je ukončená dokonalá predpríprava prírodného nechtu pred aplikáciou lakov na nechty.

Teraz je potrebné sa rozhodnúť, či chceme použiť klasický vyrovnávací podkladový lak a alebo radšej spevňujúci lak, teda tzv. spevňovač nechtov. Spevňovače sú vhodné pre mäkké, oslabené, štiepiace sa nechty alebo nechty po odstránení gélovej modelácie. Obsahujú zložky, ktoré necht nielen spevňujú, ale aj vyživujú pomocou vitamínov či nano častíc. Vyberať môžete z viacerých druhov spevňovacie, a to ako priehľadných, tak tiež rôzne zatónovaných, ktoré sú krásne aj samostatne, na tzv. Nahú manikúru či na francii.

Rozhodne je ale vždy vhodné použiť jeden z nich, pretože necht krásne vyrovná (hlavne v prípade nerovných, ryhovaných nechtov) a samozrejme aj predĺži výdrž celého následného lakovania. Nemusíte sa báť dlhé doby čakania na schnutie, všetky produkty sú rýchloschnúce a zasychajú naozaj za pár minút. Ďalšou výhodou podkladových lakov je to, že vytvorí medzivrstvu medzi Vašim prírodným nechtom a farebným lakom, takže nedôjde k zafarbeniu prírodného nechtu vysoko pigmentovanými lakmi.

Nalakujeme teda jednu vrstvu podkladového priehľadného laku alebo jednu vrstvu spevňujúceho laku a necháme pár minút zaschnúť. Ideálne je lakom pretiahnuť aj voľný okraj nechtov, teda lakom necht tzv. "Zabaliť". Takto si zaistíme oveľa väčšiu odolnosť proti nárazom, že sa potom nebudú odštípávat končeky.

Potom aplikujeme vždy dve vrstvy farebného hypoalergénneho laku na nechty Solargel podľa vlastného výberu a každú vrstvu necháme pár minút zaschnúť. Opäť je ideálne vždy s každou vrstvou pretiahnuť lakom i voľný okraj nechtov, teda necht tzv. "Zabaliť". V ponuke je obrovské množstvo farebnosťou lakov, vyše 200, takže je určite z čoho vyberať.

Na záver aplikujeme luxusný ukončovacej priehľadný TOP lak, ktorý na dodá nielen vysoký lesk, ale aj dokonalý hlboký efekt gélových nechtov. Tento lak zároveň celej lakovanie tzv. Vytvrdí prostredníctvom denného svetla, lakovanie je pevné a chránené pred poškriabaním. Opäť nezabudneme pri aplikácii pretiahnuť voľný okraj nechtov. Záverečný TOP lak zasychá cca za 1 minútu, ale ideálne je počkať na celkovej úplné preschnutie všetkých vrstiev cca 5 minút. Je tiež možné použiť novinku - záverečný extrémne rýchloschnúci TOP lak, ktorý sa volá KWIK KOTE s dobou schnutia 30sekúnd, tento úžasný produkt ocenia predovšetkým pedikérky a mamičky na materskej dovolenke.

 
87261215_3054973207892714_9067968016867655680_o  86465359_3037395529650482_8751185673089712128_o  37512098_1912789885444391_2132475224086544384_o  20863499_1561878193868897_1557219416678516243_o
  

Takto dokonale prevedená manikúra s lakovaním produktmi Kinetics, dokáže vydržať bez poškodenia 6 - 10 dní, v závislosti na kvalite konkrétnych nechtov a práce, ktorú žena vykonáva. Kvalitu produktov iste dokážete ohodnotiť už pri prvej aplikácii, ktorá je veľmi príjemná aj vďaka veľmi praktickým plochým štětečkům a skvelému pogumovanému vršku kónického tvaru, ktorý nepreklzáva a je u všetkých produktov.

Ak máte záujem o ďalšie vylepšenia kvality Vašich krehkých, mäkkých, oslabených či dokonca propilovaných nechtov, určite oceníte skvelú starostlivosť produktov vo forme jemných emulzií, ktoré sa vtierajú, najlepšie na noc, do nechtového lôžka a okolie nechtu, teda aj kožtičky. Na noc preto, že cez deň si stále umývame ruky a produkt by nemal čas zapôsobiť. Volá sa GOLD ELIXIR a je možné ho používať ako doplňujúce vyživujúce a spevňujúci produkt aj v prípade, že sú nechty nalakované. Obsahuje keratínu, vitamíny a častice zlata. Druhou variantou výživy prírodného nechtu je skvelé sérum s obsahom hroznových semienok. At už sa rozhodnete pre jeden alebo druhý, chybu nikdy neurobíte.

Ideálne je aplikovať denne, ale keď zabudnete, nič sa nedeje.

Na záver už len odporúčania na odstránenie celého lakovanie

Vykonáva sa odlakovačom s acetónom alebo bez acetónu. Ak ste citlivá alebo máte alergie, určite siahnite po bezacetónovom odlakovači. Odlakovanie síce trvá trochu dlhšie, ale určite pôjde dobre. Ideálne je naniesť odlakovač na buničinové štvorček a najprv položiť na necht, pritlačiť a nechať pôsobiť na povrch nechta cca 30 sekúnd. Až potom začnite sťahovať lak z nechta smerom dole, až do úplného odstránenia celého lakovania. Takto postupne odlakujte všetky nechty.

Dôležité upozornenie: Prosíme, ak ste alergik, prečítajte si náš dôležitý podrobný článok ohľadom alergií, čo všetko je ideálne dodržať, aby sa alergia znovu nedostavila. Súčasťou článku sú aj odkazy, čo budete potrebovať od A až do Z na konkrétny zvolený systém úpravy nechtov.

Dodatočné parametre

Kategória: VŠETKO PRE NECHTY
Typ farby: priehľadná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: