NANO SEAL ošetrenie nechtu 15ml

NANO SEAL - tuleň.

Luxusný priehľadný spevňovač nechtov, ktorý je vhodný pre veľmi krehké, suché, lámavé a celkovo oslabené nechty.

Koktail vitamínov A, E, B5 a C poskytuje konštantnú vlhkosť pre suché, krehké nechty a pomáha ich obnoviť späť do zdravého stavu. Unikátny vzorec využíva nano-technológie, kedy extrémne malé vyživujúce častice umožňujú maximálne vstrebanie do prírodného nechtu s vysoko efektívnym a rýchlym účinkom. Využite potenciál tohto skvelého spevňovača a dodržte intenzívnu kúru, ktorú odporúča výrobca. Určite sa to oplatí.

€11,89 / ks €0,79 / 1 ml
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia
Kód: KI-NAN/SEA
NANO SEAL ošetrenie nechtu 15ml

Podrobný popis

Spevňovač nechtov Nano seal si veľmi rýchlo zamilujete!

Je rýchloschnúci za 3 minúty, hypoalergénny, teda vhodný aj pre veľmi citlivé ženy alergičky či tehotné a dojčiace ženy. Jeho hladká textúra a jednoduchosť nanášania vďaka plochému 3D štetčeku Vás poteší. Tento lak dokáže po dobu 3 dní do Vášho prírodného nechtu uvoľňovať všetky vitamíny, ktoré obsahuje (A.E.B5 a C) a tým veľmi efektívne spevňovať Váš prírodný necht! Pokiaľ chcete využiť maximálny potenciál tohto spevňujúceho laku na nechty, tak si urobte intenzívnu kúru, kedy odporúčame lak nalakovať a odlakovať po 3 dňoch. Potom ihneď znova nalakovať, a tak stále dookola. Samozrejme, pokiaľ práve nebudete mať čas a možnosť lak odlakovať po 3 dňoch, tak to vôbec nevadí, jednoducho si lak ponecháte na nechte až do doby, kým budete mať čas na jeho novú aplikáciu. Spevňujúci lak Nano seal môžete použiť buď samostatne alebo ako podkladový lak a potom môžete pokračovať farebnými lakmi Solargel a na záver použiť ukončovací lesk - Top Solargel s gélovým efektom.

NÁVOD NA POUŽITIE

Natrite jednu vrstvu a nechajte zaschnúť cca 3 minúty. Pre ešte vyššie spevnenie nechtov aplikujte druhú vrstvu, ktorú nechajte zaschnúť po dobu 3 – 5 minút. Takto postupujte v prípade, že chcete tento spevňujúci lak použiť iba samostatne, ako prírodný priehľadný lak na nechty. Ideálne je, keď toto lakovanie budete zo začiatku opakovať každé 3 dni, aby ste dosiahli so spevnením čo najlepšie výsledky. Po troch dňoch teda lak odlakujte klasickým odlakovačom a znova nalakujte rovnakým spôsobom dve vrstvy. Spevňujúce zložky tak majú možnosť čo najlepšie pôsobiť a skvele sa vstrebávať do Vášho prírodného nechtu. Ak si po troch dňoch nespomeniete alebo nebudete mať čas, nič sa nedeje, skúsite to ďalší deň, kedy už to napríklad časovo vyjde.

NÁVOD na dokonalú manikúru a použitie spevňovača NANO SEAL

1. Pilníkom s korytnačkou (Turtle) si urob úpravu dĺžky a tvaru nechtov
2. Potri si kožičku skvelým zmäkčovačom kožičky AHA, ktorý ti ju za 3 sekundy krásne zmäkčí a pripraví na ľahké zatlačenie
3. Opatrne si zatlač kožičku nechtov kovovým zatlačovačom s oblou stranou alebo pomarančovým drievkom
4. Jemným penovým pilníkom Penquin si zmatni celý povrch nechtu tak, aby nikde nebolo žiadne mastné miestečko
5. Opraš kefkou alebo štetcom od jemného prachu
6. Očisti necht od zvyšného prachu odlakovačom (Green alebo Black lizard) alebo použi Dehydrator Kinetics na dokonalé odmastenie nechtov
7. Aplikuj prvú vrstvu podkladového priehľadného spevňujúceho laku Nano seal a nechaj zaschnúť niekoľko minút
8. Ak chceš ešte vyššie spevnenie, aplikuj druhú vrstvu spevňujúceho laku Nano seal a nechaj zaschnúť niekoľko minút

Túto aplikáciu je ideálne opakovať každé 3 dni, aby sa dosiahli čo najlepšie výsledky a mohlo byť využité potenciál laku Nano seal, ktorý po dobu 3 dní dokáže uvoľňovať do prírodného nechtu výživné a spevňujúce zložky.

9. Ak chceš, pokračuj farebným lakom na nechty Solargel - u sýtych farebností stačí iba jedna vrstva
10. Pre ešte vyššie krytie a zjednotenie farby (hlavne u svetlých farieb) aplikuj druhú vrstvu farebného laku a nechaj zaschnúť niekoľko minút
11. Aplikuj záverečný priehľadný lesk TOP pre vysoký lesk a efekt gélového laku a nechaj zaschnúť cca 5 minút
12. Na záver si potri kožičku okolo nechtu výživnú a zvláčňujúcu emulziu Gold elixír a opatrne zamasíruj do okolia nechtov. Používaj ho denne.
13. Natri si ruky skvelým hydratačným zamatovo hebkým krémom Kinetics a uži si jeho vôňu. Používaj ho denne.
14. Až budeš chcieť odlakovať, použi odlakovač so zelenou jašteričkou bez obsahu acetónu alebo s čiernou jašteričkou acetónový. Nanes na kúsok vaty, prilož na povrch nechtu a nechaj chvíľu pôsobiť. Až potom začni sťahovať lak z nechtov dole.

Zloženie/Ingredients
Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Alumina, Benzophenone-3, Argania Spinosa Oil, Tocopheryl Acetate, Trimethylpentanediyl Dibenzoate, Panthenyl Triacetate, Polyvinyl Butyral, Retinyl Palmitate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, CI77510, CI60725.

POČET APLIKÁCIÍ

15 ml/52

Dôležité upozornenie: Prosíme, ak ste alergik, prečítajte si náš dôležitý podrobný článok ohľadom alergií, čo všetko je ideálne dodržať, aby sa alergia znovu nedostavila. Súčasťou článku sú aj odkazy, čo budete potrebovať od A až do Z na konkrétny zvolený systém úpravy nechtov.

Dodatočné parametre

Kategória: VŠETKO PRE NECHTY
Typ farby: priehľadná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: