Štartovacia sada Gél lak BIO NAILS NO HEMA hypoalergénny

Štartovacia sada Gél lak Bio-nails NO HEMA je skvelou voľbou pre všetky ženy, ktoré majú alergické reakcie na klasický gél lakový systém.

Jedná sa o luxusný variant nielen pre alergičky, ale aj pre tehotné a dojčiace ženy, ktorým záleží na čo najšetrnejšom zložení, bez najviac alergizujúcej zložky, ktorou je HEMA. Ide o polymér, ktorý sa bežne vyskytuje v klasických gél lakoch a je v mnohých prípadoch najviac problematickou zložkou pre veľmi citlivú pokožku. Gél lakový systém Bio nails NO HEMA túto zložku vôbec neobsahuje! Je skrátka vhodný pre každú ženu, ktorá chce vysokú kvalitu, spevnenie a výdrž, ale zároveň aj nesmierne šetrné zloženie bez nepríjemných alergických reakcií.

Pre profesionálky aj domáce využitie.

štandardná cena: €99,55 –20 % €79,64 / ks
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Kód: BN-SADA/BIO/NO/HEMA/PIL1
Štartovacia sada Gél lak BIO NAILS NO HEMA hypoalergénny
sada gel lak no hema 10 pilovani
No HEMA
€99,55 –20 %

Podrobný popis

Gél lakový systém Bio-nails NO HEMA je vhodný pre každú ženu, ktorá chce svoje prírodné nechty výrazne spevniť a zároveň využiť aj extra dlhú výdrž, ktorú tento systém ponúka, čo sú 3 týždne. Gél lak je vhodný pre všetky typy prírodných nechtov, kratších aj stredne dlhých a môže s výdržou veľmi dobre obstáť aj pri manuálne namáhaných nechtoch. Aplikácia gél laku je naozaj veľmi jednoduchá a je vhodná ako pre profesionálky, tak aj domáce využitie. Jedná sa o aplikáciu celkom 4 vrstiev Gél laku - podkladového priehľadného (Base), potom dve vrstvy farebného a na záver jedna vrstva ukončovacieho bezvýpotkového gél laku s vysokým leskom (Topu).

Do tejto cenovo zvýhodnenej sady si môžete vybrať farebný gél lak No hema podľa Vášho vlastného výberu! Stačí do poznámky tu v produkte alebo v poznámke na úplný záver Vašej objednávky uviesť číslo farebného gél laku No hema, ktorý si do sady prajete.
Farby nájdete TU

Vyhradzujeme si právo na zmenu akéhokoľvek produktu zámenou za podobný podľa dostupných skladových zásob.

 
Súprava Gél lak Bio-nails NO HEMA obsahuje

MANIKÚRA A APLIKÁCIA GÉL LAKU BIO-NAILS NO HEMA

  • Najprv vykonáme manikúru, čo je úprava dĺžky a tvaru nechtu profi pilníkom jemnej hrubosti, napríklad 240/180. Potom môžeme použiť zmäkčovač kožičky, tá sa nám potom ľahko podarí zatlačiť pomarančovým drievkom a následne ju mechanicky odstránite zrezávačom kožičky Wirmet. Potom celý povrch každého nechtu jemne zmatníme penovým pilníkom. Potom aplikujeme špeciálnu dezinfekčnú a odmasťujúcu tekutinu Nail fresh a to starostlivo, po celej dĺžke nechtu, vrátane kožičky. Teraz si už na nechty nesmieme siahať, aby sme si ich znova nezamastili. Potom aplikujeme ďalšiu špeciálnu tekutinu, ktorá sa volá priľnavač gélu - Ultra bond no hema. Ten nanášame iba na necht, nikdy nie na kožičku. Počkáme chvíľočku na zaschnutie tekutiny alebo môžeme nechty na chvíľu vložiť do lampy na urýchlenie schnutia. Teraz aplikujeme prvú vrstvu podkladového priehľadného gél laku No hema v jednej tenšej vrstve a pretiahneme aj spodný okraj nechtu (zabalíme necht). Vytvrdíme v uv/ľad lampe 1 minútu (alebo v uv lampe 2 minúty). Vzniknutý výpotok na povrchu nemusíme stierať.
  • Potom aplikujeme farebný Gél lak No hema v tenkej vrstve a opäť pretiahneme cez voľný okraj nechtu (zabalíme necht). Vytvrdíme v uv/ľad lampe 1 minútu (alebo v uv lampe 2 minúty). Nestierame výpotok. Znovu rovnakým spôsobom aplikujeme ďalšiu vrstvu farebného Gél laku No hema, aby sa farba krásne scelila. Nestierame výpotok. Na záver aplikujeme priehľadný ukončovací Gél lak No hema a opäť pretiahneme cez voľný okraj nechtu (zabalíme necht). Vytvrdíme v uv/ľad lampe 1 minútu (alebo v uv lampe 2 minúty).
  • Na úplný záver aplikujeme výživný a hydratačný nechtový olejček na kožičku okolo nechtov. Jemne vmasírujeme. Hotovo!

Odstránenie

1. variant

Vykonáva sa pilovaním pomocou profesionálneho papierového pilníka strednej hrubosti, napríklad 100/180. Najprv začneme povrch Gél laku odpilovávať hrubšou stranou pilníka (100). Potom, čo je väčšina farebného Gél laku odstránená, pokračujeme jemnejšou stranou pilníka (180) až do úplného odstránenia farebného Gél laku. Potom už nechty iba dohladíme jemnejším penovým pilníkom. Nikdy sa nesnažte odpilovať aj pôvodnú podkladovú vrstvu gél laku. Tá na nechte neustále zostáva a tým si dlhodobo ochraňujeme naše prírodné nechty pred postupným oslabovaním zbytočným prílišným pilovaním.

Potom, keď chceme ihneď znovu aplikovať Gél lak, robíme všetko úplne rovnako, ako pri prvej aplikácii.

2. variant

Druhým variantom odstránenia gél lakového systému je tzv. zabaľovacia technika, kedy sa nechá na necht pôsobiť špeciálna tekutina Gél lak remover, ktorá je v šetrnom prevedení s olejovými prísadami, nechty nevysušuje a vonia.

Postup je taký, že tekutinu Gél lak remover nanesieme v dostatočnom množstve na špeciálnu alobalovú fóliu s buničinou, priložíme na povrch nechtu a starostlivo uzavrieme na nechte tak, aby nemohla vyprchať (jedná sa o prchavú látku, preto je nutné starostlivé uzavretie, aby tekutina mohla pôsobiť). Necháme takto na každom nechte pôsobiť cca 10 minút. Potom gél lak na nechte povolí a ľahko sa podarí mechanicky odstrániť pomarančovým drievkom. Pokiaľ je to nutné, dočistite a dohlaďte necht jemným penovým pilníkom. Potom môžete znova aplikovať celý gél lakový systém rovnakým spôsobom, ako prvýkrát.

Malinkatá rada

Ak chcete nechty výrazne spevniť, odporúčame podkladový Gél lak No hema aplikovať v dvoch vrstvách. A to tak, že prvú vrstvu nanesiete veľmi tenkú a vytvrdíte. Potom naneste druhú tenkú vrstvu a kým je ešte nevytvrdnutá, tak po povrchu pozdĺžne naneste čiarku gél laku a snažte sa málinko vymodelovať C oblúk. Je možné aj otočiť ruky dlaňami nahor a tým sa gél lak sám vyrovná to tvaru C oblúka.

Takto spevnený základ potom následne oveľa viac obstojí pri nárazoch a nechty niekedy môžu vydržať až 4 týždne.

Gél lakom je tiež možné málinko predĺžiť necht na papierovú šablónku, napríklad o 1 mm.

Všetky farebné Gél laky No hema je možné využiť aj do klasickej gélovej modeláže a pracovať s nimi rovnako ako s farebnými gélmi. Sú úžasné, čo sa týka pigmentácie, parádneho krytia aj príjemného plochého štetca, ktorý je hore zaguľatený.

Dôležité upozornenie:

Nikdy nepracujte s gélovými produktmi v blízkosti okna s priamym slnečným svitom alebo vo vonkajších priestoroch, ako sú terasy, balkóny, dvory, záhrady!
UV žiarenie Vám všetky produkty vytvrdia vo fľaštičkách alebo téglikoch. Tým sú potom produkty navždy znehodnotené.
Taktiež si dávajte pozor, aby ste gélové produkty mali uložené z dosahu svitu Vašej UV/LED lampy. Dosah svitu lampy môže Vaše produkty taktiež vytvrdiť priamo vo fľaštičkách, vrátane štetcov s gélom pri aplikácii gélovej modeláže. Lampu teda majte vždy bokom a nepracujte priamo pred ňou.
Gélové produkty uchovávajte vždy mimo dosahu detí a mimo dosahu slnečného svitu, pokiaľ možno, na chladnejšom mieste Vášho obydlia alebo salónu, uzavreté v krabici, v šuplíku.

Dôležité Upozornenie: Prosíme, ak ste alergik, prečítajte si náš dôležitý podrobný článok ohľadom alergií, čo všetko je ideálne dodržať, aby sa alergia znovu nedostavila. Súčasťou článku sú aj odkazy, čo budete potrebovať od A až do Z na konkrétny zvolený systém úpravy nechtov.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Akčné sady na nechty
Hmotnosť: 2 kg
Hypoalergénne: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: