Manikúra a aplikácia P-shine - japonská manikúra

Pre koho je vhodná?

Pre mužov, ženy aj deti - skrátka pre každého, kto chce mať svoje prírodné nechty krásne lesklé, vyživené, pevné a upravené po dlhú dobu. Je jedinou vhodnou metódou pre mužov - manažérov, obchodníkov, úradníkov v banke, podnikateľov, lekárov atď., ktorí komunikujú denne s ľuďmi a chcú mať pekné upravené prírodné nechty.

P-shine sada je prastará japonská metóda úpravy, vyživenia, spevnenia a vyleštenia prírodného nechtu pomocou včelieho vosku s obsahom materskej kašičky a následného vyleštenia do vysokého lesku púdrom. Ide o veľmi jednoduchú úpravu, ktorú zvládne nielen žena, ale aj muž v rámci domáceho využitia. Sada obsahuje pilníček, aplikátor, pastu, púder, leštička k paste, leštička k púdru, kúsok jemnej kože jelenice.
Manikúru prevedieme podľa postupu uvedeného v úvodnom bode (bez aplikácie záverečného výživného olejčeka). Potom povrch nechtu zdrsníme jemným p-shine pilníčkom, čím necht nielen zbavíme mastnoty, ale aj ho tzv. otvoríme. Aplikátorom nanesieme na necht maličké množstvo pasty (zelený obal č. 1) a pomaly ju zaleštíme do nechtu za pomoci zelenej leštičky jedným smerom. Prebývajúcu pastu očistíme z nechtu kúskom jelenicovej kože. Potom pomocou aplikátora nanesieme na necht maličké množstvo púdru (ružový obal č. 2) a pomaly ho zaleštíme do nechtov za pomoci ružovej leštičky jedným smerom. Prebytočný púder očistíme z nechtu kúskom jelenicovej kože. Hotovo.
Postup môžeme opakovať podľa potreby napríklad 1x za 14 dní. Na oživenie lesku stačí nechty iba podľa potreby preleštiť ružovou leštičkou.

Z dlhodobého hľadiska pri používaní metódy P-shine je možné si výrazne vylepšiť kvalitu a pevnosť prírodného nechtu. Je až prekvapivé, aké sú nechty krásne pevné, lesklé a zdravé.

 p-shine

Malinká rada

P-shine metóda Vaše nechty vždy vyživí a jednoducho povedané - premastí. Pokiaľ by ste sa krátko po aplikácii P-shine rozhodli pre lakovanie nechtov alebo aplikáciu laku do lampy, je pravdepodobné, že Vám laky dlho nevydržia alebo nebudú vôbec držať. Skrátka so stĺpom. Na mastnom podklade totiž laky nemôžu dobre priľnúť k nechtu. Pokiaľ si teda budete priať nechty lakovať, treba počkať napr. 3 týždne, kým aplikovaná pasta p-shine trochu odrastie, potom riadne odmastiť a až potom lakovať.
Čo všetko budete potrebovať na manikúru a aplikáciu P-shine

Video predstavenie profi P-SHINE sady veľké