Manikúra a vyleštenie prírodného nechtu do vysokého lesku pomocou leštičky

Pre koho je vhodná?

Pre každého, kto chce mať krásne upravené, zdravo vyzerajúce lesklé nechty čo najrýchlejšie, bez akéhokoľvek lakovania. Táto metóda je vhodná pre ženy, mužov aj staršie deti. Ďalej je tiež vhodná pre tehotné, dojčiace ženy a alergikov.

Manikúru prevedieme podľa postupu uvedeného v úvodnom bode (bez aplikácie záverečného výživného olejčeka). Potom nechty po celom povrchu opatrne zdrsníme špeciálnym jemným penovým pilníkom (alebo pilníčkom na p-shine), ktorý necht zbaví mastnoty a tzv. otvorí. Potom špeciálnou leštičkou prechádzame povrch nechtov jedným smerom niekoľko sekúnd, čím vykúzlime vysoký prirodzený lesk nechtov, ktorý vydrží cca 7 dní. Kedykoľvek môžeme lesk nechtu obnoviť opätovným vyleštením povrchu nechtu leštičkou. Na záver je ideálne aplikovať výživný olejček na nechtovú kožičku aj celý necht alebo krém na ruky. Hotovo!

lesticka-dolphin

Malinkatá rada

Pokiaľ chcete, aby Vám leštička vydržala funkčnú čo najdlhšie, tak ju vždy po použití vracajte späť do pôvodného obalu alebo vrecka. Leštička tak zostane dlhšie vláčna, nevysuší sa a neskrehne.
Čo všetko budete potrebovať na manikúru a vyleštenie nechtov