Manikúra a aplikácia spevňujúceho priehľadného samoschnúceho laku

Pre koho je vhodná?

Pre každého, kto má veľmi oslabené, mäkké, štiepivé, lámavé nechty a chce ich spevniť a zároveň upraviť priehľadným lesklým lakom na nechty s obsahom vitamínov a spevňujúcich zložiek. Manikúru vykonáme podľa postupu v úvodnom bode. (bez aplikácie záverečného výživného olejčeka).

Potom nechty riadne odmastíme tekutinou na to určenou - Nail prep (dezinfekcia) alebo Acetón alebo acetónový odlakovač. Následne po celej ploche nechtu aplikujeme priehľadný spevňujúci lak a počkáme pár minút na jeho zaschnutie. Potom môžeme na ešte vyššie spevnenie aplikovať druhú vrstvu tohto laku a necháme zaschnúť. Na záver je ideálny kožičku potrieť výživným olejčekom a zamasírovať ho do kožičky. Hotovo!

Odstránenie

Vykonáva sa akýmkoľvek odlakovačom, či už s obsahom acetónu (pôjde to rýchlejšie) alebo bez (pôjde to pomalšie).

23459

Malinká rada

Nikdy si nelakujte nechty tesne po kúpeli, saune alebo umývaní riadu. Nechty sú nasiaknuté vodou a aplikovaný lak Vám následne nebude dobre držať. Pokiaľ chcete dosiahnuť ešte lepšie výsledky so spevnením prírodných nechtov, použite po lakovaní namiesto klasického olejčeka výživné sérum alebo keratínové sérum. Zamasírujte ho potom následne aj každý deň na noc hore do nechtového lôžka a do kožičky.

Priehľadný spevňujúci lak je možné použiť aj ako podkladový lak pred aplikáciou farebných lakov na nechty.
Čo všetko budete potrebovať na manikúru a aplikáciu spevňujúceho priehľadného laku