Booster rekonštrukcie zničeného nechtu 9 ml.

Polymérový plniaci materiál na nechty s avokádovým a jojobovým olejom do UV/LED lampy

- Preniká hlboko do nechtovej platničky, ktorú hydratuje, vyživuje a zosilňuje.
- Vytvára pevnú štruktúru, ktorá zadržiava oleja vnútri nechtu vďaka ochrannému filmu.
- Avokádový olej hĺbkovo regeneruje, podporuje rast a spevnenie nechtovej platničky.
- Jojobový olej podporuje rast a spevnenie nechtov, chráni ich pred ultrafialovým žiarením.

€20,90 / ks €2,32 / 1 ml
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Kód: EM-BOOSTER/9
Booster rekonštrukcie zničeného nechtu 9 ml.
21744 booster rekonstrukce zniceneho nehtu 9 ml
Hema free

Podrobný popis

Podrobný postup aplikácie produktu Booster

1. Vykonajte manikúru - úpravu dĺžky a tvaru nechtu profesionálnym jemným pilníkom Bio nails rose hrubosti 240/240

2. Zmäkčite kožičku za pomoci špeciálneho zmäkčovača kožičky Bio nails a následne vykonajte zatlačenie kožičky pomarančovým drievkom

3. Zotrite zvyšky zmäkčovača kožičky navhhčeným tampónom či buničinou

4. Zarovnajte povrch nechtu veľmi jemným penovým pilníkom Bio nails 180/240 po celej ploche tak, aby celá plocha nechtov bola matná bez mastných miest a oprášte kefkou či štetcom

5. Odmastite nechty pomocou tekutiny Cleaner nanesenej na buničinový štvorček alebo jednoduchým potretím tekutiny Nail prep na nechtovú platničku

6. Pokryte nechtové platničky v tenkej vrstve priehľadným produktom Booster a snažte sa, aby nestiekol ku kožičke

7. Ideálne je aplikovať palce zvlášť a ostatné štyri prsty dohromady. Palce položte na stôl tak, aby boli po aplikácii Boosteru rovno na ploche stola, nie zošikma, aby produkt nestiekol z nechtu

8. Nechty ponechajte rovno na stole a zahrievajte fénom zapnutým na najnižší výkon cca 3 minúty v takej vzdialenosti, aby Vás fén "nepálil". Takto zaistíte, aby tekutina Booster prenikla do hlbších vrstiev Vašich nechtov. Ideálne je teda zvlášť fénovať palce a zvlášť zostávajúce 4 prsty dohromady

9. V prípade potreby odstráňte prebytky produktu opatrne suchým obrúskom alebo buničinovým štvorčekom

10. Vytvrďte v UV/LED lampe po dobu 2 minút. Nechty budú vyzerať na pohľad úplne rovnaké, ako pred aplikáciou, teda bez lesku, ale na dotyk budú okamžite výrazne spevnené

11. Odmastite nechty Cleanerom (iba v tom prípade, ak chcete pokryť Booster spevňujúcim klasickým lakom, gél lakom alebo akoukoľvek výživou, napríklad Gold elixir alebo Grapesead nail serum od Kinetics alebo Intenzívnou výživou s keratínom od značky Truscada)

12. Naneste klasický spevňujúci lak na nechty, najlepšie Natural Force od značky EMI alebo Nano shark, Nano seal alebo Nano rhino od značky Kinetics. Alebo môžete aplikovať akýkoľvek lak na nechty Solargel od značky Kinetics, vrátane záverečného ukončovacieho Topu s gélovým efektom. V prípade, že chcete ďalej pokračovať gél lakovým systémom, tak ho aplikujte podľa bežného postupu

Booster je možné nanášať pod klasický lak, gél lak alebo ako samostatnú vrstvu. Pri pravidelnom používaní výrazne obnovuje štruktúru nechtov. Vhodný pre všetky typy nechtov. Pokiaľ máte extrémne oslabené nechty, mäkkučké, tzv. papierové, propilované, tak je potreba trpezlivosti a výrazný účinok produktu Booster očakávajte až po viacerých použitiach.

Po každej aplikácii Boostera odporúčame následné pravidelné použitie spevňujúceho laku Natural Force  alebo akéhokoľvek iného spevňujúceho laku na nechty od značky Kinetics.

 
Alebo môžete aplikovať napríklad gél lakový alebo gélový systém
 
 
Produkt Booster výrazne obnovuje štruktúru prírodného nechtu a používa sa tak dlho, kým budete tak nejako cítiť, že je to potrebné. Jeho použitie je teda u niekoho napríklad pár mesiacov, u iného pol roka alebo aj rok, skrátka, podľa potreby. Nie je tam žiadne obmedzenie ani odporúčaniam doby používania. Skrátka, kým chcete prírodný necht od základu spevňovať, dovtedy používajte Booster.
 
Aplikácia je taká, že po prvom použití je ideálny urobiť tzv. oplnenie za cca 14 dní, kedy sa aplikuje produkt Booster iba do miesta odrastú nechtu a alebo druhú variantom je, že ak sú konkrétne nechty naozaj veľa oslabené, zničené, tzv. propilované a papierové, tak sa pri tej druhej aplikácii dá produkt opäť cez celý necht. Pri tretej aplikácii ale už by malo stačiť naozaj len to doplnenie, teda aplikácia Booster iba do miesta odrastov nechtov. Takto by sa pokračovalo neustále, vždy po 14 dňoch. Vzhľadom k tomu, že Booster sa zasákne do hlbších vrstiev nechtu a ihneď necht spevní, je potom už na každej žene, ako bude s nechtom ďalej nakladať. Booster je na pohľad nelesklý, nie je teda po aplikácii nijako viditeľný. Po jeho použití sa potom dá ďalej pokračovať akýmkoľvek systémom na úpravu nechtu. Niekto zvolí iba klasické lakovanie lakom na nechty, iný zvolí jednoduchý lak do lampy BB lak, iný zvolí gél lakový systém, niekto zvolí gélovou modeláciu. Všetko je skrátka možné po aplikácii Booster. Určite je tiež možné zvoliť prírodnů metódu výživy a lesku na prírodný necht - prastarú japonskou úpravu P-shine - vleštění včelieho vosku do nechtu a jeho následné vyleštenie do vysokého lesku púdrom s obsahom prírodných lastúr.
 
 
Alebo je tiež možné nedávať si na necht vôbec nič. Takže naozaj záleží na konkrétnej požiadavke konkrétne zákazníčky) K Booster je úplne ideálne používať produkt Gold elixír od značky Kinetics. Jedná sa o úplne skvelý unikátny produkt, ktorý obsahuje keratín a častice zlata. Vtiera sa do celej plochy nechtu (pokiaľ nie je nalakovaný) a do okolia nechtu, teda kožičky a nechtového lôžka. Ideálne je použitie na noc, kedy si skrátka neumývame ruky a produkt má šancu dlhodobo pôsobiť.
 
 
Ak si nie ste s čímkoľvek, čo sa týka aplikácie produktu Booster isté, zavolajte nám prosím na číslo 777 075 875 alebo nám napíšte na info@bio-nehty.cz.
 
Ingredience:
7free 
Hydroxypropyl Methacrylate, Cellulose Acetate Butyrate, Glycol Dimethacrylate, Isobornyl Methacrylate, Ethyl Acetate, Persea Gratissima Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate, BHT, Trimethylolpropane Triethoxy Triacrylate, Glycerolpropoxytriacrylate, Isopropylidenediphenyl Bisoxyhydroxypropyl Acrylate, Copper Bis(Dimethyldithiocarbamate), Trimethylolpropane Triacrylate.
 
Netestované na zvieratách

Dodatočné parametre

Kategória: Pomocné tekutiny
Hmotnosť: 0.011 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

EMI
E.Mi je medzinárodnou značkou módnej salónnej manikúry. Značka E.Mi je volená hviezdami, lídrami nechtového priemyslu a štýlovými ženami v 28 krajinách sveta.

E.Mi sa teší obľube vďaka európskej kvalite, neustálym inováciám vo vývoji materiálov, jedinečnému prístupu k dizajnu nechtov a komplexnými obchodnými riešeniami pre salóny krásy.

Globálna značka
E.Mi je globálnou značkou. Pri výrobe produktov sú používané suroviny od popredných svetových dodávateľov z Európy, Južnej Kórey a Spojených štátov.

logo_emi_148059210957