NANO RHINO ošetrenie nechtu 15ml

NANO RHINO - nosorožec - prírodný spevňovač nechtov s keratínom a aldehynom, vitamínmi, vápnikom a ginkgo bilobou. Okamžité luxusné spevnenie mäkkých, lúpajúcich sa a slabých nechtov. Ojedinelý a skvele fungujúci rýchloschnúci lak na nechty, ktorý má prekrásne jemné nude zafarbenie. Dokáže po dobu 3 dní uvoľňovať do prírodného nechtu vyživujúce, spevňujúce, zvláčňujúce a vitamínové zložky! Tým zostavuje druhú „nechtovú vrstvu“ na okamžité obnovenie oslabených nechtov. Na povrchu nechtov vytvára doslova supertvrdý efekt vďaka nanotechnológii.

€11,89 / ks €0,79 / 1 ml
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia
Kód: KI-NAN/RHI
NANO RHINO ošetrenie nechtu 15ml

Podrobný popis

Nano rhino je luxusný profesionálny spevňovač nechtov, ktorý je hypoalergénny, teda vhodný pre veľmi citlivé, dojčiace aj tehotné ženy.

Rieši problematiku strapkavých, mäkkých, lúpajúcich sa či inak oslabených prírodných nechtov. Jedná sa o úplne ojedinelý spevňujúci lak na nechty. Jeho príjemné jemné nude zafarbenie je prezentované ako "kamuflážne", teda v prenesenom slova zmysle má tento lak "zakamuflovať" všetky nedokonalosti prírodného nechtu - fľaky, škvrny, propilované nechty, nerovnomerne pigmentované nechty po odstránení gélovej modeláže, ryhy na nechty pigmentové škvrny a ďalšie nedokonalosti.

Lak sa ľahko nanáša, pri aplikácii netvorí žiadne "šmuhy" alebo nerovnomerné "rozdvojovanie farby".
Tento rýchloschnúci spevňujúci lak dokáže po dobu 3 dní uvoľňovať do prírodného nechtu vyživujúce, vitamínové a spevňujúce zložky, ktoré výrazne ovplyvnia kvalitu prírodného nechtu!
Po troch dňoch lak túto schopnosť stráca, aj keď ďalej krásne bude držať na nechte ďalších niekoľko dní.
Preto, ak chcete docieliť čo najvyššiu účinnosť tohto laku, urobte si kúru, ktorá najlepšie využije potenciál tohto ojedinelého laku.
Po jeho nalakovaní si ho vždy po troch dňoch odlakujte a znova nalakujte.
Takto pokračujte v rámci možností čo najdlhšie. Samozrejme, že pokiaľ práve niekedy nebudete mať čas, tak sa vôbec nič nedeje, že si lak po troch dňoch neodlakujete. Proste to nevadí, ponechajte si ho na nechte napríklad týždeň (lak skvele po túto dobu bez problémov drží) a potom, až bude opäť čas, tak odlakujte a nalakujte.

Malinkatá rada
Je možné kvôli ešte vyššiemu spevneniu nechtov využiť kombináciu dvoch spevňovačov tejto značky dohromady. Postup by bol taký, že si najprv na prírodný necht nalakujete Nano rhino s potenciálom uvoľňovania vyživujúcich a spevňujúcich zložiek do prírodného nechtu a naň si nalakujete ako druhú vrstvu ďalší spevňovač Nano green shark. Na záver je vhodné použiť záverečný lesk – Top s gélovým efektom. Táto kombinácia je, čo sa týka pevnosti, neprekonateľná a skvele a dlho drží.
Spevňovač Nano rhino môžete tiež použiť ako podkladový spevňujúci lak a ďalej potom pokračovať akýmkoľvek farebným lakom Solargel. Ako tretiu vrstvu je vhodné opäť použiť lesk – Top s gélovým efektom.

A na záver je ideálne použiť emulziu Gold elixír, ktorá obsahuje keratínu, koloidné zlato, d-panthenol, glycerín a ďalšie vyživujúce, zvláčňujúce a hydratačné zložky, ktoré pôsobia ako celok nielen na skvele vyzerajúcu zdravú kožičku bez záderov a suchosti, ale aj na vylepšenie kvality prírodného nechtu.

 

NÁVOD NA POUŽITIE:

Natrite jednu vrstvu laku a nechajte zaschnúť. Doba schnutia je cca 3 minúty.
Potom použite svoj obľúbený lak na nechty, najlepšie Solargel a na záver ukončovací TOP s gélovým efektom.
Pokiaľ chcete použiť iba spevňujúci lak Nano rhino ako prírodný lak na nechty, naneste iba tento lak, v dvoch vrstvách.
Ošetrenie musí byť opakované každé 2-3 dni, aby sa dosiahlo požadovaných výsledkov, čo sa týka výživy a spevnenia.
A to tak, že ho odlakujete a potom znova nalakujete. Je to z toho dôvodu, že tento luxusný špeciálny lak uvoľňuje do prírodného nechtu po dobu 2 -3 dní vyživujúce a spevňujúce zložky. Po uplynutí tejto doby už sú zložky do nechtu vstrebané a je preto potrebné lak odstrániť a znova ho aplikovať. Tento postup by sa aplikoval tak dlho, pokiaľ nespoznáte výrazné vylepšenie kvality Vášho prírodného nechtu. Efekt tohto laku by sa mal prejaviť už po 14 dňoch. Čím dlhšie ho používate, tým lepšia by mala byť postupne kvalita prírodného nechtu.
Ideálne je tento lak tiež kombinovať so skvelým prípravkom od rovnakej značky, a to Gold elixírom, s obsahom keratíny a časticami zlata, ktorý sa vtiera na noc zamasírovaním do nechtového lôžka a kožičky.

Zloženie/Ingredients
Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Isopropyl Acohol, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Stearalkonium Bentonite, Styrene/Acrylates Copolymer, N-Butyl Alcohol, Acrylates Copolymer, Benzophenone-1, Silica, Alumina, Tocopheryl Acetate, Alcohol Denat., CI77891, Argania Spinosa Oil, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Helianthus Annuus Seed Oil, Water(and)Propylene, Glycol(and) Aspalathus, Linearis Leaf Extract, CI77491, Aqua, Propylene Glycol, Ascophyllum Nodosum Extract, Citral, Calcium Pantothenate, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Olea Europaea Leaf Extract, CI19140.

POČET APLIKÁCIÍ
15 ml/52

SKLADOVANIE
Neskladujte tento výrobok pri teplote 40°C alebo vyššej.

Dôležité upozornenie: Prosíme, ak ste alergik, prečítajte si náš dôležitý podrobný článok ohľadom alergií, čo všetko je ideálne dodržať, aby sa alergia znovu nedostavila. Súčasťou článku sú aj odkazy, čo budete potrebovať od A až do Z na konkrétny zvolený systém úpravy nechtov.

 

Dodatočné parametre

Kategória: VŠETKO PRE NECHTY
Typ farby: priehľadná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: