Intenzívna výživa s keratínom

Intenzívna regeneračná kúra špeciálne vytvorená na poškodené a lámavé nechty. Patentované zloženie  regeneruje  posilňuje nechtovú platničku, ktorá bola poškodená odstránením gélových, alebo akrylových nechtov, chemickým a mechanickým  poškodením nechtovej platničky, alebo poveternostnými vplyvmi. Intenzívna kúra môže byť aplikovaná na poškodené nechty v dôsledku mykotických ochorení.Pri pravidelnom používaní sa cechtová platnička spevní.

€14,42 / ks €0,96 / 1 ml
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Kód: 4006
Intenzívna výživa s keratínom
9572 intenzivni vyziva s keratinem
Hypoalergénne

Podrobný popis

Intensive Keratin Nutrition 15ml

Cena za kúru na nechty: 0,13 Eura
Cena za kúru na nohy: 0,20 Eura

AKTÍVNE PRÍRODNÉ LÁTKY:

  • Hydrolized  keratin – je keratín upravený tak, že jeho molekuly sú dostatočne  malé, aby prenikli do hlbších vrstiev nechtovej platničky a tým ju regenerovali . Jedná sa o proteín, ktorý má hypo-alergénne vlastnosti. Po jeho aplikácii sa do nechtovej platničky chýbajúci keratín doplní, a tým sa nechty prirodzene spevnia a eliminuje sa ich  štiepenie a lámanie.
  • MG-60 – je prírodný polysacharidový derivát, ktorý hĺbkovo hydratuje pokožku, dodáva jej potrebnú energiu  a ochranný film. V spojení s glycerínom udržuje optimálnu hladinu vlhkosti nechtov a pokožky . Strata vlhkosti nechtovej platničky má za následok stratu pružnosti a tým spojenú zvýšenú lámavosť a štiepenie.
  • Glycerín – má silné hygroskopické vlastnosti, t.z. dokáže absorbovať vodnú paru z prostredia a následne ju udržať v rohovej vrstve pokožky / ako aj nechtovej platničky/ , vďaka čomu sa predlžuje účinok hydratácie pokožky , čoho výsledkom je svieža a pružná pokožka.  V nechtových produktoch  pôsobí na zvýšenie pružnosti nechtov.

 

POUŽITIE: Naneste malé množstvo na nechty a premasírujte. Nechajte vstrebať. Pre viditeľný účinok aplikujte pravidelne.

DÁVKOVANIE: Ruky – 0,2ml

MNOŽSTVO : 15ml /70 použití na ruky 

Zloženie podľa noriem INCI: Aqua, Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Ethoxydiglycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Maltooligosyl Gluco- side/Hydrogenated Starch Hydrolysate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Alpha- Isomethyl Ionone.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: