Mám pleseň nechtov a chcem ju už konečne vyliečiť!

Pleseň nechtov trápi veľa žien aj mužov. Najčastejšie sa pleseň vyskytuje na nechtoch na nohách, ale v poslednej dobe je čím ďalej častejšia aj na rukách, hlavne u žien, v súvislosti s odlúčením nechtu od nechtového lôžka.

Stať sa to môže naozaj každému z nás a nie je to skutočne žiadna neriešiteľná vec.

Väčšina žien panikári a bojí sa, že o nechty prídu alebo že sa im ich nepodarí vyliečiť. Nebojte sa. Pleseň nechtov sa dá naozaj bezo zvyšku vyliečiť, len je potrebné byť trpezlivá(ý) a starostlivá(ý). Na liečbu plesní skvele fungujú dva produkty z našej ponuky.

Jeden sa volá Antifungal solution 11 ml a druhý sa volá Fungian 10 ml.
Ide o tekutiny, ktoré sa pravidelne nanášajú za celú plochu nechtov, aj pod necht, najdôležitejšie je produkty aplikovať pravidelne každý deň, aj na noc. Pokiaľ ste všetko podchytili zavčasu, trvá liečba iba niekoľko týždňov. Pokiaľ ide o dlhodobý problém, liečba potrvá niekoľko mesiacov. Ideálna je kombinácia oboch produktov, čo dodržiava väčšina našich zákazníčok.

Odlúčenie nechtov od lôžka

Pri problematike odlúčenia nechtov od lôžka z dôvodu plesne si prosím prečítajte článok NECHET ODLÚČENÝ OD NEHTOVÉHO LÚŽKA alebo v sekcii Otázky si prečítajte odpoveď na otázku PLÍSEŇ NA NECHTU.

Vždy Vám samozrejme tiež radi poradíme na čísle 777 075 875.
Nebojte sa zavolať nám alebo napísať svoju otázku tu, v on line chate. Baví nás to a sme tu pre Vás každý všedný deň od 9.30 do 17 h, v sobotu od 10 do 12.30 h. Zodpovedať Vám bude vždy jedna na nás, z tímu Bio-nails - Eva, Kamila, Nikola. Niekedy tiež Ivan, keď my traja v kamennej predajni máme zákazníčky, ktorým sa venujeme :-))