SHIELD Podkladový Rubber base 15ml

RUBBER BASE COAT podkladový hypoalergénny 15 ml

Bez preháňania - najlepšia univerzálna (podkladová) base od svetovo známej značky Kinetics! Naozaj luxusne drží aj na veľmi problematických, mäkkých, poškodených, propilovaných, lúpajúcich sa či alergiami a plesňami oslabených nechtoch! Jedná sa o úplne ojedinelý, neuveriteľný podkladový produkt novej generácie, ktorý nadchne svojou kvalitou každú profesionálku, ktorá už vyskúšala množstvo produktov a má čo porovnávať.

Pokiaľ ste až doteraz patrili medzi tie ženy, ktorým tzv. nič nedržalo alebo sa veľmi rýchlo tvorili odchlipy, tak toto je produkt presne pre Vás.

 

 
€22,13 / ks €1,48 / 1 ml
Dostupnosť: Skladom (2 ks)
Možnosti doručenia
Kód: KT-RUB/BAS/15
SHIELD Podkladový Rubber base 15ml
KGPRBN box bottle
No HEMA

Podrobný popis

S týmto podkladovým produktom vyriešite mnohé problémy. Nielen, že sa s ním vďaka jeho konzistencii aj štetcu fakt skvele pracuje, ale hlavne vďaka jeho pružnosti a zároveň pevnosti obstojí ako spoľahlivý podklad aj pri mechanicky veľmi namáhaných, manuálne zaťažovaných nechtoch, ktoré sú vystavené každodenným nárazom. Drží na nechtoch naozaj skvele a dlhú dobu práve preto, že je veľmi elastický. Skrátka pri nárazoch nechtov zapruží a nepraskne, ani sa neodlúpe. Zároveň je neuveriteľne šetrný k prírodnému nechtu, v bezkyselinovej, hypoalergénnej kvalite. Môžete ho použiť buď v tenkej podkladovej vrstve alebo aj ako modelovací k čiastočnému predĺženiu prírodného nechtu. Vďaka tomu, že sa jedná o úplne výnimočný univerzálny podkladový produkt, bude skvele slúžiť každej žene, či už sa rozhodne pre gél lakový systém, gélovú modeláž alebo polygélovú modeláž. Skrátka jeden jediný podklad pre všetky typy nechtov! Ideálne do salónov aj domáce využitie. No nie je to skvelé?

Vynikajúce recenzie od profesionálnych nechtových dizajnérok z celého sveta svedčia o tom, že Rubber base je naozaj úplne výnimočným, luxusným hypoalergénnym podkladovým produktom novej generácie, ktorý sa osvedčil aj tam, kde iné produkty nedokázali obstáť.

Je vhodný aj pre veľmi citlivé, alergické, tehotné a dojčiace ženy, ale

je tiež vhodný aj pre tie ženy, ktoré si veľmi nešetrným spôsobom odstránili gélovú alebo polygélovú modeláciu či gél lak. Nešetrné odstránenie väčšinou znamená doslova odtrhnutie materiálu z nechtu. V tomto prípade vždy dochádza k významnému oslabeniu prírodného nechtu, pretože s materiálom sa odstráni aj povrchová vrstva prírodného nechtu. Rubber base v dvoch tenkých vrstvách dokáže v tomto prípade necht ihneď spevniť a zároveň bude pružiť pri nárazoch a neodlúpe sa.

Špičkový profesionálny hypoalergénny base coat
Použiteľný ako podklad pod akýkoľvek materiál - gél lak, gélová modeláž, poly gél
Jednoduchá aplikácia - samonivelačný vzorec
Veľká odolnosť proti opotrebovaniu - silná priľnavosť zlepšuje a predlžuje dobu nosenia
Univerzálne použitie - v jednej tenkej vrstve alebo ako základňa pre modeláciu
Profesionálne veľké balenie 15 ml vydrží skutočne veľmi dlho a pri prepočte na 1 ml vychádza cenovo veľmi výhodne
Extrémne malá spotreba
Vynikajúci špeciálne tvarovaný krátky plochý štetec
Gumový pružný základ Rubber base je najelastickejší spôsob na použitie v tenkej vrstve alebo ako základ pre modeláciu. Je stredná konzistencia, ľahko sa s ním pracuje, tvorí peknú a rovnomernú vrstvu. Jeho výdrž je minimálne 3 týždne. Samonivelačný vzorec je ideálny pre dokonalé vyhladenie nechtovej dosky

Zloženie/Ingredients
Di-HEMA trimethylhexyl dikarbamát, hydroxypropylmethakrylát,izobornylmethakrylát, ethyltrimethylbenzoylfenylfosfinát, hydroxycyklohexylfenylketon, kyselina octová, bis (T-butyl benzoxazolyl) thiofen

Porovnávacia tabuľka podkladových gél lakov Kinetics:
 

podkladové gély

ODSTRÁNENIE RUBBER BASE

Pokiaľ na prírodný necht použijete podkladový produkt Rubber base v jednej či dvoch tenkých vrstvách a potom budete pokračovať klasickým gél lakovým systémom značky Kinetics, je možné tento gél lakový systém odstrániť ako pilovaním či brúsením, tak aj tzv. zabaľovacou technikou za pomoci remover tekutiny Red lizard , buničiny a remover náprstkov či fólií, ktoré slúžia na uzavretie tekutiny na povrchu nechtu.

Doba pôsobenia špeciálneho removeru Red lizard by mala byť cca 15 minút. Potom produkt mechanicky odstránime buď pomarančovým drievkom alebo kovovým zatlačovačom. Doba odstránenia sa môže líšiť v závislosti na stave nechtu zákazníčky a technike odstránenia.

MANIKÚRA A APLIKÁCIA HYPOALERGÉNNEHO PODKLADU RUBBER BASE A GÉL LAKOVÉHO SYSTÉMU KINETICS

PRE KOHO JE VHODNÁ?

Pre každého, kto chce svoje prírodné nechty výrazne spevniť a zároveň využiť extra dlhú výdrž, ktorú Gél lakový systém Kinetics ponúka, čo sú 3 - 4 týždne. Gél lak je vhodný pre všetky typy prírodných nechtov, kratších aj stredne dlhých a môže veľmi dobre s výdržou obstáť aj pri manuálne namáhaných nechtoch. Aplikácia Gél laku je naozaj veľmi jednoduchá a je vhodná ako pre profesionálky, tak aj pre domáce využitie. Gél lakový systém znamená aplikáciu celkom 4 vrstiev Gél laku.  Podkladového priehľadného, potom dve vrstvy farebného Gél laku a na záver ukončovací priehľadný Gél lak s vysokým leskom (ktorý môže byť výpotkový alebo bezvýpotkový). 

Gél lakový systém značky Kinetics je hypoalergénny, teda vhodný pre ženy, ktoré majú problémy s alergiami na gélové produkty, ďalej je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Ide o tzv. bezkyselinové produkty.

Najprv vykonáme manikúru, čo je úprava tvaru a dĺžky nechtu profesionálnym pilníkom, napríklad White Turtle hrubosti 180/180, ktorý je špeciálne vyvinutý na skracovanie prírodných nechtov. Ak máte nechty pevnejšie, môžete využiť málinko hrubší pilník Yellow Aligator hrubosti 150/150

pilník na prírodné nechty White Turtle

pilník na prírodné nechty Yellow Aligator

Potom použijeme špeciálny zmäkčovač kožičky Cuticle off AHA, ktorým potrieme nechtovú kožičku a necháme chvíľu pôsobiť. Výhodou tohto odstraňovača je, že ho nemusíme zmývať vodou. Ide o veľmi šetrný, nealkalický produkt. Kožičku zatlačíme buď pomarančovým drievkom alebo kovovým zatlačovačom. Potom ešte môžeme vykonať odstránenie kožičky špeciálnym zrezávačom, ktorý je správne ergonomicky navrhnutý tak, aby svoju službu perfektne urobil, ale zároveň aby sme sa s ním neporanili. Druhým variantom je starostlivé odstránenie kožičky za pomoci brúsky a nástavca guličky.

odstraňovač kožičky AHA 

pomarančové drievko

zatlačovač kožičky metal

brúska na nechty

fréza diamantová dúhová

Potom celý povrch každého nechtu jemne zarovnáme - zmatníme blokom (penovým pilníkom) tak, aby vyzeral ako "pocukrovaný". Nikde by nemalo byť lesklé miesto. Týmto sa zbavíme základnej mastnoty z prírodného nechtu. Potom celý povrch nechtu starostlivo oprášime štetcom alebo kefkou od prachu. Veľa sa venujeme priestoru pri kožičke, aby všetok prach bol preč.

pilník penový Penguin 240/240

kefka na nechty guľatá

Teraz dočistíme necht od prachu a nečistôt pomocou vysoko kvalitného cleanera, čiže čističa nechtov. Dostatočné množstvo tekutiny nanesieme na buničinový štvorček, ten preložíme a starostlivo celý povrch nechtu očistíme, veľa sa venujeme valom, priestoru okolo kožičky.

cleaner DiTac Kinetics

buničina na stieranie

Potom aplikujeme špeciálnu dezinfekčnú a odmasťujúcu tekutinu Dehydrator (alebo Nail prep, Nail fresh alebo Antifungal) a to starostlivo, po celej dĺžke nechtu, vrátane kožičky. Necháme zaschnúť. Teraz si už na nechty nesmieme siahať, aby sme si ich znova nezamastili. Potom aplikujeme ďalšiu špeciálnu tekutinu, ktorá sa volá priľnavač gélu (Primer bez kyselín). Ten nanášame iba na necht, nikdy nie na kožičku. Počkáme chvíľočku na zaschnutie tekutiny alebo môžeme nechty na chvíľu vložiť do lampy, aby sme urýchlili schnutie priľnavača.

dehydrátor Kinetics

Nail prep dezinfekcia odmastenia

Nail fresh dezinfekcia odmastenia

Antifungal solution

bezkyselinový priľnavač

Teraz aplikujeme prvú vrstvu podkladového priehľadného univerzálneho gel laku Rubber base v jednej tenkej vrstve a pretiahneme aj spodný okraj nechtu (zabalíme necht). Vytvrdíme v uv/ľad lampe 1 minútu (alebo v uv lampe 2 minúty). Vzniknutý výpotok na povrchu nemusíme stierať.

Pokiaľ chcete, tak pre ešte vyššie spevnenie prírodného nechtu, kedy môžete vytvoriť aj C oblúčik, aplikujeme druhú vrstvu rovnakého podkladového produktu. Nemusíme stierať výpotok.

https://www.bio-nehty.cz/podkladovy-rubber-base-15ml/

Potom aplikujeme farebný Gél lak Shield v tenkej vrstve a opäť pretiahneme cez voľný okraj nechtu (zabalíme necht). Vytvrdíme v uv/ľad lampe 1 minútu (alebo v uv lampe 2 minúty). Nestierame výpotok. Znovu rovnakým spôsobom aplikujeme ďalšiu tenkú farebnú vrstvu Gél laku Shield, aby sa farba krásne scelila. Nestierame výpotok.

https://www.bio-nehty.cz/gel-lak-kinetics-barevny-shield/

Na záver aplikujeme priehľadný ukončovací Gél lak Top Booster bezvýpotkový a opäť pretiahneme cez voľný okraj nechtu (zabalíme necht). Vytvrdíme v uv/ľad lampe 1 minútu (alebo v uv lampe 2 minúty). Pre ešte vyšší lesk je ideálny záverečný TOP ponechať v lampe dlhšie, napríklad 2 – 3 minúty. Potom je ideálny na nechty povrchovo nesiahať a počkať cca 1 minútu, až vychladnú, aby sme nestratili lesk.

https://www.bio-nehty.cz/booster-top-coat-gel-lak-bezvypotkovy-15ml/

Stierame výpotok iba v prípade, že sme na záver aplikovali výpotkový Gél lak Extra lesk Top coat  Zotrenie výpotku vykonáme tak, že na buničinový štvorček aplikujeme čistič nectov (cleaner Di tac) a mechanicky výpotok z povrchu nechtu zotrieme.

top coat výpotkový

cleaner Ditac Kinetics

buničina

Na záver môžeme aplikovať výživný nechtový olejček na kožičku okolo nechtov a tiež skvelý výživný hydratačný krém na ruky so zamatovo hebkým efektom s pumpičkou v 20 rôznych variantoch vôní

olejček citrón

olejček pomaranč

olejček mandle

hydratačný krém na ruky

 Odstránenie Gél laku Shield značky Kinetics

Odstránenie gél lakového systému je možné dvojakou technikou.

Prvý - klasickým odpilováním profesionálnym pilníkom strednej hrubosti alebo brúskou za pomoci vhodnej frézy. Odstránenie materiálu pilovaním či brúsením sa vykonáva vždy šetrne tak, že nikdy nepilujeme materiál až na prírodný necht. Vždy iba do odstránenia farby a pôvodnú podkladovú vrstvu gél laku na nechte ponecháme, aby sme ochránili prírodný necht pred zbytočným oslabovaním. Potom povrch nechtu zarovnáme jemným penovým pilníkom a takto je necht pripravený na novú aplikáciu gél lakového systému.

pilník Zebra 120/180

penový pilník Penguin 240/240

brúska na nechty

fréza wolframová dúhová

Druhý - zabaľovacou technikou za pomoci remover tekutiny Red lizard, buničiny a remover náprstkov či fólií

Najskôr povrch nechtu čiastočne spilujeme profesionálnym pilníkom strednej hrubosti. Potom buničinový štvorček rozstriháme na 4 rovnaké kusy. Do jedného kúska aplikujeme dostatočné množstvo tekutiny Red lizard, priložíme na povrch každého nechtu a zacvakneme plastovým náprstkom tak, aby tekutina bola na nechte úplne uzavretá a necháme pôsobiť cca 15 minút. Potom zložíme náprstky a mechanicky odstránime zvyšky gél laku "zoškrabkaním" buď pomarančovým drievkom alebo kovovým zatlačovačom. Potom ešte vyhladíme povrch nechtu jemným penovým pilníkom.

pilník zebra 120/180

buničina

odstraňovač gél laku Red Lizard

remover náprstky

pomarančové drievko

zatlačovač kožičky metal

penový pilník Penguin 240/240

Dôležité upozornenie: Prosíme, ak ste alergik, prečítajte si náš dôležitý podrobný článok ohľadom alergií, čo všetko je ideálne dodržať, aby sa alergia znovu nedostavila. Súčasťou článku sú aj odkazy, čo budete potrebovať od A až do Z na konkrétny zvolený systém úpravy nechtov.

Dodatočné parametre

Kategória: Nechtová alergia
Typ gélu: podkladový base
Hypoalergénne: áno
HEMA: nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: