Antifungal solution 11ml

Úžasná, naozaj vysoko účinná tekutina na liečbu plesní!

€6,56 / ks €0,60 / 1 ml
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia
Kód: BN-ANT/SOL/11
Antifungal solution 11ml

Podrobný popis

Prekvapí Vás už po prvom mesiaci užívania. Antifungal solution je skutočne neuveriteľne spoľahlivý produkt, ako na pleseň rúk, tak aj noh. Je 100% účinný proti patogénnym mikroorganizmom a baktériám.  Každý, kto niekedy bojoval s plesňami, vie, že pleseň je skutočne veľký a zdĺhavý problém a že ak sa nepodarí chytiť ju včas, môže to byť celoživotný problém, a to nielen zdravotný, ale aj estetický. 

Antifungal solution však dokáže vyliečiť aj dlhodobo neriešené plesňové ochorenia. Chce to len jediné - vytrvať a pravidelne aplikovať výrobok. Ideálne je viackrát denne, ale aj keď používate výrobok iba raz denne, najlepšie na noc, určite sa postupne dopracujete k úspešnému výsledku - t. j. úplnému vyliečeniu plesne rúk alebo nôh.
  

Antifungal je jednoducho silný a účinný bojovník proti plesni a ten, kto ho používa, nad plesňami vyhráva. Ideálne je nielen ako liečba, ale aj ako prevencia.

 • Úspešná liečba aj veľmi pokročilých plesní.
 • Riešenie aj na niekoľko rokov neliečené nechtové plesne.
 • Účinná látka účinkuje prostredníctvom rozpadu plesňových buniek, čím zamedzuje ich množenie a rast. 
 • Jednoduchá aplikácia tekutiny pomocou štetca po celom povrchu nechtu i pod nehetom.
 • Prevencia plesní rukou i nôh.
 • Účinkuje aj proti baktériám a vírusom.  
 • Prevencia žltačky.
 • Nejedná sa o lak na nechty, ale tekutinu, ktorá je priehľadná a okamžite na nechte zasychá. Odporúčame do všetkých nechtových aj pedikérskych štúdií, ako na priamu aplikáciu, tak aj na ďalší predaj.
 • Odporúčame pre domáce využitie ako prevenciu plesní na nohách.
 • Výborný na odmastenie nechtov pred aplikáciou lakov na nechty, gélov lakov a UV gélov.
 • Je možné ho použiť na koži celého tela (aj v riedenom stave v kombinácii s vodou), napr. na zápalové pupienky

Zloženie/Ingredients:

 • Heptane, Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Krajina pôvodu:

 • USA

Návod na použitie:

Nechty, ktoré sú napadnuté plesňami, sa snažte udržiavať čo najkratšie. Na skrátenie nechtov môžete použiť pilník vhodnej hrúbky, manikúrne nožnice alebo pedikérske kliešte. Na skrátenie nechtov na nohách môžete použiť špeciálny profil tenký pedikérsky pilník. Každý nástroj po použití je ideálne dezinfikovať špeciálnou dezinfekciou na plochy a nástroje.
Naneste tekutinu Anfifungal po celej ploche nechtu a snažte sa ju aplikovať aj pod necht.
Pokiaľ máte necht vďaka plesni odlúčený od nechtového lôžka, snažte sa tekutinu aplikovať čo najviac aj pod necht, kam až Vám to štetec dovolí.
Ak je to možné, aplikujte tekutinu Antifungal trikrát denne. Ak si na to nespomeniete, alebo vám to zamestnanie nedovolí, je ideálne aplikovať aspoň dvakrát denne, a to ráno pred odchodom do práce a večer pred spaním. Ak si nespomeniete ani dvakrát denne, nič sa nestane, tekutinu teda podávajte aspoň raz denne - a to ráno alebo večer po sprchovaní - liečba sa síce predľži, ale aj tak bude určite pokračovať! 
Ak začneme liečbu hneď na začiatku, je možné problém s plesňou vyriešiť do jedného mesiaca. Ak máte dlhodobý problém s plesňou nechtov, napríklad niekoľko rokov, treba počítať s tým, že liečba touto tekutinou bude trvať oveľa dlhšie, napríklad niekoľko mesiacov, niekedy môže trvať aj dlhšie, napríklad rok. Úspešná liečba závisí vždy od dodržiavania pravidelného podávania tekutiny. Ten, kto zabudne a podá raz, dvakrát týždenne, nedosiahne rýchlejšie výsledky. Ten, kto je starostlivý av aplikácii poctivý, sa určite dočká úplného vyliečenia plesne nechtov. 
 
 
Malinkatá rada:
Použite úplne prirodzený podporný spôsob liečby plesní! Na pravidelné podávanie tekutiny Anfifungal solution používajte ešte prastarú metódu našich babičiek. A to teplý kúpeľ - voda s trochou jablkového alebo vínneho octu. Zahrejte si vodu na teplotu, ktorá je pre vás prijateľná, nalejte do lavóra alebo väčšej misky, pridajte niekoľko veľkých lyžičiek octu a ponorite nohy alebo ruky na nejaký čas (napríklad 10 minút) do tochto kúpeľa. Potom vysušte ruky alebo nohy uterákom a potrite tekutinou Antifungal. Ocet pôsobí na plesne antisepticky, prirodzene lieči a pomáha procesu liečby, spolu s tekutinou Antifungal
Tieto prírodné liečebné kúry pôsobia nielen proti plesňam, ale aj relaxačne. Zaradte ich napríklad do svojich pravidelných víkendových aktivít. 
 

Možnosti použitia prípravku Antifungal solution

 1. Začínajúce plesne na rukách alebo nohách - prírodné nechty nelakované

  Ak máte začínajúcu pleseň na rukách alebo nohách, je ideálne aplikovať Antifungal solution na celú plochu prirodzeného nechtu najmenej 3 krát denne počas jedného mesiaca. Nechajte postihnuté miesto postupne rásť, nechty skracujte vždy riadne vydezinfikovaným papierovým pilníkom alebo manikúrnymi nožnicami (dezinfekčné prostriedky na nástroje nájdete v našej ponuke).

 1. Začínajúce plesne na rukách alebo nohách - prírodné lakované nechty

Ak máte začínajúcu pleseň na rukách alebo nohách a spoločenské hľadisko Vás núti, aby ste mali nalakované nechty, tak je možné začať liečbu, vrátane lakovania nechtov lakom (ideálne je taký lak, ktorý neobsahuje žiadne škodlivé ani nešetrné látky, ako je napríklad z našej ponuky lak, ktorý sám schne na vzduchu a odlakováva sa s odlakovačom. Zaschne za 3 minúty a vydrží na nechtoch až 1 týždeň. Je vhodný aj pre tehotné a dojčiace ženy.

Postup je potom taký, že najprv všetky nechty potrieme protiplesňovým prípravkom Antifungal solution po celom povrchu, potom aj pod nechtmi. Potom môžeme začať aplikovať lak na nechty. Počas obdobia, keď máme nechty nalakované, sa Antifungal solution aplikuje pravidelne zdola pod nechty, najlepšie najmenej 3 krát denne, hlavne však na noc. Po odlakovaní nechtov odlakovačom opäť postupujeme rovnako.

 1. Začínajúca pleseň na ruke alebo nohu- gélové alebo lakové nechty

    Ak pravidelne chodíte k manikérce, (nechtovej dizajnérke), pedikérke alebo si sama doma robíte gélové alebo gél lakové nechty a chcete v nich pokračovať aj napriek tomu, že ste si zistila začínajúcu pleseň na rukách alebo nohách, tak je to možné, ale, samozrejme je potrebné sa ihneď zamerať na liečbu Antifungal solution . Čím skôr začnete s aplikáciou, tým lepšie sa Vám podarí pleseň zastaviť hneď v počiatočnej fáze, aby sa nerozšírila na ďalšie nechty. 

Postup by bol taký, že na manikúrne ošetrené nechty sa najprv po celom povrchu nanáša protiplesňový prípravok Antifungal solution. Potom aplikujeme šetrný bezkyselinový pripájač gélu Primer Bonder. Potom už aplikujeme prvú tenkú vrstvu špeciálneho vitamínového podlkladového gélu na oslabené nechty Strong BASE a postupujeme ďalej, ako sme zvyknutí pri gélovej modelácii. Po ukončení aplikácie sa Antifungal solution aplikuje pod hotové gélové nechty. Aplikáciu Antifungal solution pod nechty potom vykonávame po celú dobu, keď máme gélové nechty, aspoň 3 krát denne, ak zabudneme, tak hlavne na noc.

Po odrastení gélovej modelácie vykonáme odstránenie dezinfikovaným pilníkom alebo brúskou a opäť postupujeme rovnakým spôsobom, teda nanášaním Antifungal solution po celej ploche nechtov a ďalej aplikáciou bezkyselinového ​pripájača Primer Bonder a potom prvej vrstvy podkladového gélu na oslabené nechty Strong BASE.

Postup opakujeme stále dokola, kým nechty neodrastú. V aplikácii Antifungal solution môžeme pokračovať, v rámci prevencie.

#ShowMore#

 1. Rozsiahlejšia pleseň na rukách alebo nohách - prírodné nechty nelakované

Ak máte pleseň na rukách alebo nohách už dlhší čas a postupne sa rozšírila na viac nechtov alebo všetky nechty, je ideálne, aby ste Antifungal solution nanášali po celom povrchu prírodných nechtov nielen na povrchu, ale aj pod nechtom, a to najmenej 3 krát denne počas 2 až 3 mesiacov. Ak na aplikáciu zabudnete cez deň, prosím, nezabudnite na aplikáciu hlavne v noci, pred spaním, aby produkt mohol pôsobiť. Nechajte postupne rásť, zkracujte ich vždy najlepšie úplne novým papierovým pilníkom a alebo aspoň riadne zdezinfikovaným (prostriedky na dezinfekciu nástrojov nájdete v našej ponuke).

  Nezabúdajte riadne dbať na hygienu - je potrebné mať vlastné uteráky, aby sme plesňou neohrozili ostatných členov domácnosti.

 1.  Rozsiahlejšia pleseň na rukách alebo nohách - prírodné nechty nalakované

    Ak máte pleseň na rukách alebo nohách už dlhší čas, nedarí sa Vám ju vyliečiť a zároveň chcete mať alebo v rámci spoločenského hľadiska musíte mať nechty nalakované, tak je určite možné ju možno pripravkom Antifungal solution vyliečiť, pripravte sa však na trpezlivosť, bude to trvať dlhšie, pravdepodobne niekoľko mesiacov. Ale určite sa nevzdávajte, liečba sa pri pravidelnom používaní určite podarí. Opäť je však tiež veľmi dôležité zvoliť si veľmi kvalitný šetrný lak na nechty, ktorý neobsahuje žiadne škodlivé látky, (Vhodný aj pre tehotné a dojčiace ženy), ktorý sám schne na vzduchu už za 3 minúty, odlakováva sa odlakovačom a vydrží na prírodných nechtoch až 1 týždeň. 

    Postup je potom taký, že starostlivo odlakované, manikúrou upravené nechty potrieme po celom ich povrchu pripravkom Antifungal solution a potom ešte aj pod nechty. Antifungal solution okamžite zaschne a zároveň nechty perfektne odmastí, čo je výhoda, pretože vďaka odmasteniu nechtov lak veľmi dobre priľne, a teda dlho vydrží. Nanášame teda dve vrstvy laku, potom priehľadný Top (nadlak). Potom sa už venujeme pravidelnej dennej aplikácii Antifungal solution počas dňa a hlavne na noc, minimálne 3 krát denne pod nechty. Používajte Antifungal solution dovtedy, kým sa pleseň úplne neodstráni. Po úspešnej liečbe ho môžete naďalej používať ako prevenciu a tiež na úplné odmastenie nechtov pred aplikáciou laku na nechty.

 1. Rozsiahlejšia pleseň na rukách alebo nohách - gélové alebo gél lakové nechty

  Ak už máte rozsiahlu pleseň na všetkých prstoch rúk alebo nôh, neodporúča sa aplikovať na tieto nechty žiadny gélový materiál, teda ani gélovú modeláciu, ani poťahovanie prírodných nechtov gélom, ani gélové laky, ani laky na nechty. Ideálne je vzdať sa tejto úpravy nechtov, počas celej liečby nechtov a len pravidelne aplikovať protiplesňovú tekutinu Antifungal solution, a to po celej ploche nechtov, tak aj pod nechty, a to najmenej 3 - 5 krát denne. Ak zabudnete, nevadí, aspoň ráno a večer pred spaním. Toto ošetrenie je nutné vykonávať denne, nechty nechať odrastať a pravidelne ich čo najviac skracovať novým papierovým pilníkom. Použitý pilník ihneď zlikvidujte. Venujte sa tiež starostlivo hygiene - vlastné uteráky sú samozrejmosťou - aby ste chránili ďalších členov vašej domácnosti. Pri práci používajte gumové rukavice, aby ste sa vyhli vniknutiu vody pod nechty a aby ste sa vyhli ďalšiemu zhoršeniu plesní, ktorých živinou pôdou je aj vlhkosť.

         Ak sa rozhodnete, že na nechty chcete niečo aplikovať, potom najvhodnejším lakom bude špeciálny lak na nechty s protiplesňovým zložením - antifugi Silver gél, ktorý neobsahuje žiadne škodlivé ani nešetrné látky a je vhodný aj pre alergikov, tehotné aj dojčiace ženy. Je to lak, ktorý sám schne na vzduchu už za 3 minúty, vydrží 1 týždeň a odlakuje sa odlakovačom. Postup by bol úplne rovnaký ako postup uvedený v bode 5.

Všeobecne platí, že pokiaľ chcete nechtovú pleseň vyliečiť čo najskôr, je najlepšie si na prírodné nechty nedávať vôbec nič a iba niekoľkokrát denne aplikovať liečivú tekutinu Antifungal solution. Každý, kto sa vzdá akéhokoľvek lakovania nechtov a venuje sa poctivo liečbe tekutinou Anfifungal, sa oveľa rýchlejšie dočká úplného vyliečenia nechtov.:-))

V prípade, že si nie ste istí a potrebujete poradiť, vždy sme Vám k dispozícii s radami, a to ako na telefóne +420 777 075 875, tak aj mailu info@bio-nehty.cz.

Dôležité upozornenie: Prosíme, ak ste alergik, prečítajte si náš dôležitý podrobný článok ohľadom alergií, čo všetko je ideálne dodržať, aby sa alergia znovu nedostavila. Súčasťou článku sú aj odkazy, čo budete potrebovať od A až do Z na konkrétny zvolený systém úpravy nechtov.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Dezinfekcia
Druhy dezinfekcií: na kožu
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 19.2.2024
Ešte krátko používam tento produkt ,aby som vedela hodnotiť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: