BB UV Gél 7in1 Rose

 

<Prvý nádherný tónovací jednofázový gél, vyrovnáva nedokonalosti nechtového lôžka. Zaisťuje unikátnu modeláciu a vzhľad prirodzene vyzerajúcich nechtov, čo zaručuje jeho jemné telové sfarbenie s odtieňom Rose. Zloženie obohatené o Kremík a Vitamíny zaisťuje dokonalú priľnavosť, optimálnu viskozitu a dostatočnú pevnosť aj pri tenkých vrstvách. Extrémne vhodný aj na pinčovanie.

Variant:
€11,07 / ks €19,92 / ks €33,20 / ks €44,26 / ks €66,39 / ks od €11,07 / ks €2,21 / 1 ml €1,33 / 1 ml €1,11 / 1 ml €0,89 / 1 ml €0,83 / 1 ml
Dostupnosť: Skladom (>5 ks) Skladom (5 ks) Skladom (>5 ks) Skladom (4 ks) Vypredané Zvoľte variant
Kód: TR-BBR/5ML TR-BBR/15M TR-BBR/30M TR-BBR/50M TR-BBR/80M Zvoľte variant
BB UV Gél 7in1 Rose
bb rose krabicka
Viac variant

Podrobný popis

BB UV GÉL ROSE

je veľmi vhodný pre začiatočníkov, pretože vôbec nesteká a je neuveriteľne samovyrovnávací, práca s ním je úžasná.

Prvý nádherný tónovací jednofázový gél, vyrovnáva nedokonalosti nechtového lôžka. Zaisťuje unikátnu modeláciu a vzhľad prirodzene vyzerajúcich nechtov, čo zaručuje jeho jemné telové sfarbenie s odtieňom Rose. Zloženie obohatené o Kremík a Vitamíny zaisťuje dokonalú priľnavosť, optimálnu viskozitu a dostatočnú pevnosť aj pri tenkých vrstvách. Extrémne vhodný aj na pinčovanie.

 

Táto formula má excelentné modelovacie schopnosti, vytvoríte s ňou dokonalé zakrivenie. Gél je vhodný aj na modelovanie dlhých nechtov. Nezateká do nechtového lôžka.

• V UV a LED lampe nepáli. V kombinovanej lampe UV/LED sa pri použití 48W môže objaviť jemné pálenie! 

• Polymerizácia – UV, LED, kombinácia UV/LED

Vhodný do UV/LED, 7IN1:

Podkladový
Modelačný
Kamuflážna
Zjednocujúca
Pinčovacie
Ukončovacia
UV/LED lampa

Zloženie/Ingredients:
Di-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate, Bisphenol A Epoxy Dimethacrylate, HEMA Maleate, HEMA, Ricinus Communis Seed Oil, Isobornyl Methacrylate, Methyl Benzoylformate, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, BHT, p-Hydroxyanisole, +/- [CI 60725, CI 77007, CI 77891, CI 77266, CI 77499, CI 15850,CI 77288, CI 77492, CI 77491, CI 77289, CI 73360, CI 42090, CI 19140]


Recenzie:

BB gél ma od začiatku zaujal svojim bezkyselinovým zložením, pretože gélovú modeláž robím v prvom rade sebe a svojim kamarátkam – nie som profesionál a som začiatočník, práve preto som si vybrala, čo najkvalitnejší materiál, na ktorý by som sa mohla spoľahnúť.

Hneď po prvej aplikácii som z neho bola vo vytržení. Už som pracovala aj s inými gélmi, ale žiadny mi úplne nevyhovoval. Jeden bol veľmi riedky – dala som veľmi veľkú vrstvu, musela som gél tvrdiť po jednom nechte a potom pilovala ako šialená, ďalší bol veľmi hustý – aplikácia bola nevyrovnaná a potom som pilovala ako šialená, tretí pálil, až som si zaobstarala BB gél, ktorý je natoľko hustý, že nesteká, ale zároveň sa sám zaťahuje a nepáli. Vďaka jeho hustote som schopná naniesť presné množstvo na lôžko v krásnej guličke. Práca s ním je veľmi rýchla a aj začiatočník je schopný vymodelovať celý necht na jednu guličku, bez potreby prepilovávať tvar nechtu, štyri nechty na ráz, tým sa mi tiež veľmi urýchľuje práca – navyše dievčatám sa farba gélu páči natoľko, že nechceli žiadny farieb nechali sme nechty len tak! Takže časovo sa mi práca skrátila asi na polovicu.

Čo sa jeho pevnosti týka, som s ním nanajvýš spokojná. Hoci gél požívam bez primeru, pretože, tie čo mám obsahujú kyseliny, krásne držia, neoddeľuje sa od nechtu a je veľmi pevný, pri tom sa veľmi ľahko piluje.

Ďalšia sympatická vec na géle je jeho balenie. Po zozname jeho vlastností je to len taká čerešnica na torte. Balenie je hranaté, takže môžete postaviť viac balenia na seba. Alebo položíte vrch bokom a on sa neskotúľa! Oprite si štetec o balení a tiež sa nekotúľa. Poznáte to, že si musíte stále dávať pozor, kam ste čo položili, inak to zhodíte? Tak teraz vám ubudne pár starostí s vrškom a štetcom! Potom otváranie, všetci vieme, že niekedy otvoriť okrúhly vršok gélu (alebo fľaše) s dlhými nechtami je oriešok, ale s týmto dizajnom balenia to ide hneď. A tiež má vrch takú západku, takže sa gél nevyleje pri cestovaní do závitov, ako sa niekedy stáva.

Katka

Vedeli ste že?
Nekvalitné, priamo nebezpečné materiály dlhodobo pôsobia na organizmus nielen klientky ale aj nechtovej dizajnérky, ktoré sa dlhodobo zanášajú ťažkými kovmi a nebezpečnými zlúčeninami. Tieto sa dlhodobo usadzujú v tkanivách a kostiach. Spôsobujú nielen alergie, ale aj závažné choroby ako sú rakovina alebo respiračné choroby.
Truscada sa preto sústredí hlavne na: kvalitu a zdravie svojich klientov. Tak ako Vy svoju prácu milujete a chcete ju robiť dlhodobo, dobre si zvážte s akými produktmi budete pracovať.

Dôležité upozornenie: Prosíme, ak ste alergik, prečítajte si náš dôležitý podrobný článok ohľadom alergií, čo všetko je ideálne dodržať, aby sa alergia znovu nedostavila. Súčasťou článku sú aj odkazy, čo budete potrebovať od A až do Z na konkrétny zvolený systém úpravy nechtov.

Dodatočné parametre

Kategória: Gélová modelácia
Typ gélu: jednofázový
Farba: ružová
Doba vytvrdenia UV lampa: 2 minúty
Doba vytvrdenia UV/LED lampa: 1 minúta
Výpotok: stredný ■■■□□□
Tvrdosť: vysoká ■■■■■□
Transparentnosť: vysoká ■■■■■□
Viskozita (väzkosť): stredná ■■■□□□
Pálenie v lampe (exothermická reakcia): vysoká ■■■■■□
Priľnavosť (adhézia): stredná ■■■■□□
Pinčovanie: áno
Hypoalergénne: áno
Země původu: Slovensko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: