Priľnavač BIO-nails bez kyselín Ultra Bond

Vysoko kvalitná tekutina Ultra bond zaisťuje dokonalé priľnutie UV/LED gélu, gél laku, Polygélu aj akrylu k Vášmu nechtu. Veľmi šetrný bezkyselinový priľnavač bez obsahu Hemy je vhodný nielen pre alergikov. ale pre každého, kto dáva prednosť šetrným prípravkom. Ultra bond pripravuje povrch nechtu na to, aby následný materiál skvele priľnul k Vášmu nechtu a netvorili sa odchlipy.

Variant:
€5,74 / ks €9,02 / ks od €5,74 / ks €0,72 / 1 ml €0,60 / 1 ml
Dostupnosť: Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Kód: BN-PRIM/BK/8 BN-PRIM/BK/15 Zvoľte variant
Priľnavač BIO-nails bez kyselín Ultra Bond
Priľnavač BIO-nails bez kyselín Ultra Bond (objemy 15ml)
Viac variant No HEMA, DI-HEMA

Podrobný popis

Ultra bond je mierne lepkavá číra tekutina vo fľaštičke so štetčekom, ktorá slúži na to, aby skvele prepojila náš prírodný necht s prvou vrstvou akéhokoľvek podkladového produktu - bázy. Aby bolo zaistené, že zvolený systém k prírodnému nechtu skvele priľne a nebude sa odchlipovať. Je jedno, aký systém následne chcete zvoliť. Ultra bond slúži bezchybne pre všetky systémy úpravy nechtov - BB lak, gél lak, gélovú modeláž, polygél alebo akryl. Ultra bond neobsahuje Hemu a je vhodný pre všetkých alergikov, ale aj ostatné citlivé ženy, ktoré hľadajú šetrné produkty. Vďaka tomu, že neobsahuje tzv. kyseliny, tak sa nezasakuje do hlbších vrstiev nechtov a z dlhodobého hľadiska nechty nijako neoslabuje. Ide teda o tzv. priľnavač gélu, ktorý sám schne na vzduchu a nedáva sa do lampy. Ale vzhľadom na to, že chceme, aby tento produkt dobre na povrchu prírodného nechtu zaschol, môžeme (ale nemusíme) ho na 2 sekundy vložiť do lampy, aby sa pôsobením tepla urýchlilo schnutie tekutiny. Potom sa aplikuje Vami zvolený materiál.

Balenie: 8ml, 15ml

Zloženie:
Ethyl Acetate, Polyester Urethane Acrylates, p-hydroxyanisole

Vyrobené v Holandsku

Podrobný postup aplikácie Ultra bondu - príprava nechtov pred aplikáciou gélových či iných produktov


1. Manikúra  - úprava dĺžky a tvaru nechtu pilníkom

2. Úprava kožičky
- dokonalé odstránenie pomocou frézky guličky, pokiaľ máte k dispozícii brúsku

- alebo ručne pomocou zmäkčovača kožičky a následné zatlačenie pomarančovým drievkom alebo kovovým zatlačovačom. Ďalej je možné použiť mechanické odstránenie kožičky pomôckou "zrezávač kožičky Wirmet". Na záver zotrite zmäkčovač kožičky za pomoci navlhčenej buničiny.

3. Zmatnenie povrchu nechtov penovým pilníkom tak aby nikde nebolo žiadne mastné miesto a necht vyzeral ako "pocukrovaný". Potom oprášte povrch nechtu kefkou či štetcom od prachu, starostlivo sa venujte oprášeniu okrajov nechtu pri kožičke. Nesiahajte si na povrch nechtov, aby ste si ho znovu nezamastili

4. Starostlivé očistenie povrchu nechtov tekutinou Cleaner alebo Remover tekutinou na odstránenie gél laku - naneste na buničinový štvorček

5. Aplikácia tekutiny Nail prep - dehydrátor po celej ploche nechtu - zasychá na vzduchu za 1 sekundu

6. Aplikujte veľmi malé množstvo tekutiny Ultra bond na povrch nechtov tak, aby nestiekol ku kožičke (!), môžete štetcom pretiahnuť aj voľný okraj nechtov. Nechajte dobre zaschnúť niekoľko sekúnd (na povrchu nechtu nesmie byť žiadne vlhké miesto). Na urýchlenie schnutia môžete vložiť ruku na 2 sekundy do uv/ľad lampy.
Nesiahajte si na povrch nechtov!!

7. Aplikujte akýkoľvek zvolený podkladový materiál - bázu, napríklad podkladový gél lak alebo podkladový gél a vytvrďte v lampe. Ďalej postupujte podľa návodu Vami zvoleného systému.

Malinkaté rady

1. Nikdy sa nepúšťajte do gél lakových či iných úprav nechtov, ak ste sa napríklad celý deň kúpali v bazéne (mori) alebo ste sa celý deň venovali starostlivému upratovaniu a máčali neustále ruky vo vode. Nechty sú výrazne nasiaknuté vodou, vlhké. Čo potom môže spôsobiť, že následné produkty nebudú na nechtoch dobre držať, aj keď veľmi starostlivo dodržíte postup.

2. Pokiaľ viete, že si budete dnešný deň robiť akúkoľvek úpravu nechtov, je lepšie si v tento deň ruky nijako nekrémovať. Aj keď sa potom budete snažiť všetko dobre odmastiť podľa návodu, môže sa stať, že produkty k nechtom dokonale nemusia priľnúť.

3. Ak ste alergička, nezabudnite si prečítať náš veľmi podrobný článok ohľadom alergií, čo všetko je potrebné urobiť a dodržať, aby sa alergii predišlo - Alergia na UV gél a Gél lak - rady a odporúčania.

4. Ak ste začiatočníčka, nezabudnite, že nikdy nesmiete úpravu gélových nechtov vykonávať v blízkosti denného svetla, napríklad pri okne alebo niekde veľnku, na záhradách či terasách! Stačí sekunda posvietenia od slniečka a všetky Vaše produkty si zničíte tým, že ich na slnku vytvrdíte.

5. Pokiaľ si nie ste istá s výberom produktov a správnym postupom, vždy radšej píšte na info@bio-nehty.cz alebo volajte na číslo 777075875. Vždy Vám ochotne poradíme a všetko Vám vysvetlíme. Je lepšie sa niekoľkokrát opýtať, ako robiť zbytočné chyby.

6. Ak máte akékoľvek zdravotné problémy (napríklad štítna žľaza) či iné hormonálne výkyvy (tehotenstvo, dojčenie). poraďte sa o použití akýchkoľvek produktov s nami. Užívanie antibiotík, vysoký stres či iné zdravotné problémy môžu výrazne ovplyvniť to, či Vám produkty na nechtoch budú dobre držať. Niekedy sa tiež môže stať, že žena má tzv. zvýšenú potivosť nechtov, vďaka ktorej produkty pri klasickej príprave odmasťovania nedržia. V takom prípade je potrebné postupovať s odmasťovaním tzv. po jednom nechte, tak, aby sme zabránili časovému oneskoreniu, kedy sa odmastené nechty môžu správať tak, ako by sme ich vôbec neodmasťovali.

Dôležité upozornenie: Prosíme, ak ste alergik, prečítajte si náš dôležitý podrobný článok ohľadom alergií, čo všetko je ideálne dodržať, aby sa alergia znovu nedostavila. Súčasťou článku sú aj odkazy, čo budete potrebovať od A až do Z na konkrétny zvolený systém úpravy nechtov.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Priľnavač gélu, primer, bonder
Objem balenia: 8 ml, 15 ml
Hypoalergénne: áno
Krajina pôvodu: Holandsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: