Grafén BASE HEMA FREE gél lak hypoalergénny

GRAFEN NO HEMA gél lak podkladový priehľadný je extrémne tvrdý a pevný. Navyše so skvelou pridanou hodnotou! Neobsahuje vôbec zložku HEMA, Di-HEMA, formaldehyd a toluén! Skvelá správa pre alergikov aj veľmi citlivé ženy. Pre všetkých z Vás, ktorých dbáte na zdravotnú nezávadnosť gélových produktov a chcete svojim nechtom ponúknuť len to najlepšie bez zdravotných rizík!

Jeho pevnosť je taká vysoká, že obstojí aj pri veľmi manuálne namáhaných nechtoch a jeho výdrž je 3-4 týždne. Skvele s ním teda môžete spevniť nekvalitné, mäkké, rozstrapkané nechty, vrátane veľmi oslabených nechtov od prílišného pilovania alebo po liečbe plesňových ochorení.

Jeho konzistencia je mierne hustejšia, čo je veľká výhoda, pretože vďaka tomu s ním možno urobiť nielen klasickú podkladovú vrstvu, ale taktiež s ním možno vymodelovať v druhej vrstve "C oblúk". Zároveň s ním je možné mierne predĺžiť ulomený necht na papierovú šablónku. Grafen je tak spoľahlivý, že ho veľmi odporúčame profesionálkam pre každú zákazníčku, ktorá z nejakých dôvodov nechce gélovú modeláciu, ale zároveň očakáva dlhú výdrž a vysoké spevnenie prírodného nechtu. Pre domáce využitie je taktiež veľmi obľúbený.

Variant:
€10,74 / ks €7,85 / ks od €7,85 / ks €1,07 / 1 ml €1,57 / 1 ml
Dostupnosť: Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Kód: BN-GRA/BAS/HYP/10 BN-GRA/BAS/HYP/5 Zvoľte variant
Grafén BASE HEMA FREE gél lak hypoalergénny
grafen base no hema 5ml
Viac variant Hema free Hypoalergénne

Podrobný popis

 

Unikátny transparentný hypoalergénny podkladový gél lak GRAFEN HEMA FREE v sklenenej fľaštičke s objemom 10 ml Vás nadchne.

Optimálne hutný, pružný a extrémne odolný, ľahko odstrániteľný aj tzv. "zabaľovacou technikou" za pomoci remover tekutiny s obsahom acetónu. Špeciálna receptúra ​​"gumovej bázy" určená pre profesionálov zaisťuje maximálnu dobu výdrže tohto gél laku na nechtoch (až 4 týždne) a jednoduchú odstrániteľnosť v kozmetickom acetóne (doba pôsobenia cca 5 minút). Je možné ho odstrániť aj klasickým pilovaním či brúskou.

Ďalšou výhodou tejto podkladovej šetrnej Bázy je skutočnosť, že umožňuje predĺžiť nechtovú platničku pomocou papierovej šablóny a taktiež vyplniť nedokonalosti na prírodných nechtoch pred aplikáciou farby.

Tento produktový hypoalergénny rad neobsahuje najbežnejšie alergénne zložky ako HEMA, DI-HEMA, formaldehyd alebo toluén!

Pri práci s hypoalergénnymi produktmi tak minimalizujete pravdepodobnosť alergie u seba alebo u svojej klientky. Pri navrhovaní tohto hypoalergénneho produktu sme mysleli na ženy, ktorých nechtové platničky sú citlivé, mäkké a náchylné na podráždenie a alergické reakcie. Profesionálne vytvorený styling (bez kontaktu produktu s nechtovou kožičkou) pomocou našich jemných produktov je kľúčom ku krásnym nechtom bez nepríjemných a nebezpečných alergických reakcií.

Na vytvrdzovanie odporúčame dostatočne silnú LED lampu, najlepšie s minimálnym výkonom 48W. Alergické reakcie, ktoré sa objavujú po stylingu, často súvisia s nedostatočným vytvrdnutím produktu, ktorý stále zostáva nevytvrdnutý na strane nechtovej platničky a po stranách nechtu.

Dôležité upozornenie: pri výskyte alergickej reakcie sa poraďte s dermatológom.

Rad hypoalergénnych produktov nevylučuje 100% alergiu, ale výrazne znižuje možnosť jej vzniku.

 

Podrobný postup aplikácie Gél lakového systému:

  • Najprv prevedieme manikúru (základnú úpravu tvaru a dĺžky nechtu, profesionálnym papierovým pilníkom, úpravu kožičky).
  • Potom celý povrch každého nechtu jemne zmatníme blokom (penovým pilníkom). Potom aplikujeme špeciálnu dezinfekčnú a odmasťujúcu tekutinu Nail prep (alebo Fungian) a to starostlivo, po celej dĺžke nechtu, vrátane kožičky. Teraz si už na nechty nesmieme siahať, aby sme si ich znova nezamastili. Potom aplikujeme ďalšiu špeciálnu tekutinu, ktorá sa volá priľnavač gélu (Primer). Ten nanášame iba na necht, nikdy nie na kožičku. Počkáme chvíľočku na zaschnutie tekutiny alebo môžeme nechty na chvíľu vložiť do lampy. Teraz aplikujeme prvú vrstvu podkladového zatónovaného Gél laku Grafenu Natural cover v jednej tenšej vrstve a pretiahneme aj spodný okraj nechtu (zabalíme necht). Vytvrdíme v uv/ľad lampe 1 minútu (alebo v uv lampe 2 minúty). Vzniknutý výpotok na povrchu nemusíme stierať. Potom môžete aplikovať druhú vrstvu GRAFENU Natural cover, ak chcete necht ešte viac spevniť - ideálne je snažiť sa o vytvorenie C oblúčika (zabalíme necht). Vytvrdíme v uv/ľad lampe 1 minútu (Alebo v uv lampe 2 minúty).
  • Teraz, ak chcete ponechať jemnú prirodzenú farbu zvolenej farebnosti podkladového gél laku, už iba aplikujeme priehľadný ukončovací gél lak Quick finish bezvýpotkový, ktorý nanesieme v jednej tenkej vrstve a vytvrdíme v UV/LED lampe po dobu 1 minúty
  • Alebo môžeme aplikovať farebný Gél lak v tenkej vrstve a opäť pretiahneme cez voľný okraj nechtu (zabalíme necht). Vytvrdíme v uv/ľad lampe 1 minútu (alebo v uv lampe 2 minúty). Nestierame výpotok. Znovu rovnakým spôsobom aplikujeme ďalšiu vrstvu farebného Gél laku, aby sa farba krásne scelila. Nestierame výpotok. Na záver aplikujeme priehľadný ukončovací Gél lak a opäť pretiahneme cez voľný okraj nechtu (zabalíme necht). Vytvrdíme v uv/ľad lampe 1 minútu (alebo v uv lampe 2 minúty). Stierame výpotok iba v prípade, že sme na záver aplikovali výpotkový Gél lak. Zotretie výpotku prevedieme tak, že na buničinový štvorček aplikujeme čistič nechtov (cleaner) a mechanicky výpotok z povrchu nechtu zotrieme. V prípade, že na ukončenie zvolíte Gél lak Quick finish, tak stierať výpotok nemusíte, pretože sa jedná o bezvýpotkový produkt. Na záver môžete aplikovať výživný nechtový olejček na kožičku okolo nechtov. Hotovo!

 

Pokiaľ chcete nechty výrazne spevniť, odporúčam podkladový GRAFEN Natural cover gél lak aplikovať v dvoch vrstvách. A to tak, že prvá vrstva môže byť veľmi tenká a pri druhej vrstve sa snažte málinko vymodelovať C oblúk nanesením Gél laku pozdĺžne na povrchu nechtu a štetcom ho málinko vymodelovať do oblúčika. Vytvrdte v lampe a môžete, ale nemusíte zotrieť výpotok. Takto spevnený základ potom následne oveľa viac obstojí pri nárazoch a nechty vydržia až 4 týždne.

Odstránenie gél laku:

Gél lakový materiál odstráňte najlepšie klasickým profesionálnym papierovým pilníkom strednej hrubosti (napríklad 180/180) alebo brúskou.Ďalšou možnosťou je odstránenie tzv. zabaľovacou technikou za pomoci remover tekutiny s obsahom kozmetického acetónu.

 

Zloženie/Ingredients:
Aliphatic Urethane Acrylate, Polyethylene Glycol (200) Dimethacrylate, Hexanediol Dimethacrylate, Epoxy Methacrylate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Ethyl Phenyl(2,4,6- Trimethylbenzoyl) Phosphinate, Aqua, Propylene Glycol, Polysorbate 80, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Palmitate, Sorbitan Stearate, Tocopheryl Acetate, Sodium Benzoate, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Arginine HCL, Phosphatidylcholine, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Citric Acid, Carbocysteine, Glutamic Acid, Threonine, Serine, Tocopherol, Potassium Sorbate, EDTA, Benzoyl Isopropanol, Silica, Polyester Acrylate, Dipropylene Glycol Diacrylate, Modified Polyether Acrylate, CI 60725.
 
 
Vyrobené v EÚ
 

Dodatočné parametre

Kategória: Podlak nadlak
Typ gélu: podkladový base

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: