SHIELD Ceramic BASE Clear 15ml

BASE & COLOR 2 v 1, KTORÝ VYTVORÍ VZHĽAD PERFEKTNÉHO PRÍRODNÉHO NECHTU

HEMA-free - priateľské gél laky pre Vás a Vašu pokožku

Veľmi vhodné pre alergikov, tehotné a dojčiace ženy

Hlavnou výhodou produktu je veľmi tvrdý keramický základ, ktorý vydrží až 28 dní! Je ideálny nielen pre kratšie, ale aj dlhšie nechty a zostane tvrdý ako gél bez prasklín. Skvelý aj na predĺženie nechtov +2 mm

 
reconnect-colors-kinetics-nail-systems-kinetics-png-1181_323 
 
14
 
€22,31 / ks €1,49 / 1 ml
Dostupnosť: Skladom (3 ks)
Kód: KT-SHI/CER/CLEAR
SHIELD Ceramic BASE Clear 15ml
ceramic clear box bottle
Hema free Hypoalergénne

Podrobný popis

Luxusný profesionálny hypoalergénny gél lak 2 v 1, ktorý spája pevnú podkladovú bázu s jemnou farbou. Ponúka veľmi rýchle, šetrné a dlhotrvajúce riešenie pre Vaše prírodné nechty!

Vzhľad "nahej manikúry" je celosvetovým trendom, ktorý navyše ponúkame úplne bez alergizujúcej zložky HEMA!

Je vhodný aj na rýchlu francúzsku manikúru. Podklad s farbou v jednom produkte je neoceniteľný na ušetrenie až 20 minút Vášho času.

K dispozícii je priehľadný base a 8 krásnych odtieňov, 4 bez ligotu a 4 so zlatými alebo striebornými trblietkami. Možno použiť ako francúzsku manikúru alebo len pre prirodzený nude vzhľad, ktorý je teraz tak populárny po celom svete.

Pevná štruktúra eliminuje tvorbu prasklín, netvoria sa žiadne odchlipy

Poskytuje nielen prirodzený vzhľad, ale aj zakrýva zmenu farby nechtov, vrátane ich poškodenia napríklad prílišným pilovaním

Zloženie/Ingredients
BIS-HEA POLY(1,4-BUTANEDIOL)-9/IPDI COPOLYMER, Methacrylic acid, monoester with propane-1,2-diol [HYDROXYPROPYL METHACRYLATE], Reaction product of 2-hydroxyethyl methacrylate and 2,2-dimethyl-1,3-propanediol and 5-isocyanato-1- (isocyanatomethyl)-1,3,3-trimethylcyclohexane and hexanedioic acid [BIS-HEMA POLYNEOPENTYL GLYCOL ADIPATE/IPDI COPOLYMER], Exo-1,7,7trimethylbicyclo[2.2.1] hept-2-yl methacrylate [ISOBORNYL METHACRYLATE], 2-Propenoic acid, 2-methyl-,2-hydroxyethyl ester,phosphate [METHACRYLOYLETHYL PHOSPHATE], Ethyl phenyl(2,4,6-trimethylbenzoyl) phosphinate [ETHYL (2,4,6-TRIMETHYLBENZOYL) PHENYLPHOSPHINATE], 2-Hydroxyethyl methacrylate, [HEMA], 2,2-bis(acryloyloxymethyl) butyl acrylate trimethylolpropane triacrylate [TRIMETHYLOLPROPANE TRIACRYLATE], 2,6-Di-tert-butyl-p-cresol [BHT]


ODSTRÁNENIE

Odstránenie je možné dvojakou metódou. Buď klasickým pilovaním pilníkom strednej hrubosti či brúskou alebo tzv. zabaľovacou technikou za pomoci špeciálnej tekutiny. Doba pôsobenia je 15 minút pri tradičnom spôsobe zabaľovacou metódou za pomoci removeru Red Lizard od Kinetics. Doba pôsobenia sa môže líšiť v závislosti od stavu nechtu zákazníka a technike odstránenia. 

Dôležité upozornenie: Prosíme, ak ste alergik, prečítajte si náš dôležitý podrobný článok ohľadom alergií, čo všetko je ideálne dodržať, aby sa alergia znovu nedostavila. Súčasťou článku sú aj odkazy, čo budete potrebovať od A až do Z na konkrétny zvolený systém úpravy nechtov.

Dodatočné parametre

Kategória: Všetko pre alergikov
Typ gélu: podkladový base
Typ farby: priehľadná
Krajina pôvodu: Litva

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: