Grafén NATURAL COVER gél lak podkladový

GRAFEN gél lak podkladový farebne tónovaný je extrémne tvrdý a pevný. Jeho pevnosť je taká vysoká, že obstojí aj pri veľmi manuálne namáhaných nechtoch a jeho výdrž je 3-4 týždne. Skvele s ním teda môžete spevniť nekvalitné, mäkké, rozstrapkané nechty, vrátane veľmi oslabených nechtov od prílišného pilovania alebo po liečbe plesňových ochorení. Jeho konzistencia je mierne hustejšia, čo je veľká výhoda, pretože vďaka tomu s ním možno urobiť nielen klasickú podkladovú vrstvu, ale taktiež s ním možno vymodelovať v druhej vrstve "C oblúk". Zároveň s ním je možné mierne predĺžiť ulomený necht na papierovú šablónku. Grafen je tak spoľahlivý, že ho veľmi odporúčame profesionálkam pre každú zákazníčku, ktorá z nejakých dôvodov nechce gélovú modeláciu, ale zároveň očakáva dlhú výdrž a vysoké spevnenie prírodného nechtu. Pre domáce využitie je taktiež veľmi obľúbený.

 
€10,66 / ks €1,07 / 1 ml
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Kód: BN-GRA/NAT/COV/10
Grafén NATURAL COVER gél lak podkladový

Podrobný popis

Podrobný postup aplikácie Gél lakového systému:

  • Najprv prevedieme manikúru (základnú úpravu tvaru a dĺžky nechtu, profesionálnym papierovým pilníkom, úpravu kožičky).
  • Potom celý povrch každého nechtu jemne zmatníme blokom (penovým pilníkom). Potom aplikujeme špeciálnu dezinfekčnú a odmasťujúcu tekutinu Nail prep (alebo Fungian) a to starostlivo, po celej dĺžke nechtu, vrátane kožičky. Teraz si už na nechty nesmieme siahať, aby sme si ich znova nezamastili. Potom aplikujeme ďalšiu špeciálnu tekutinu, ktorá sa volá priľnavač gélu (Primer). Ten nanášame iba na necht, nikdy nie na kožičku. Počkáme chvíľočku na zaschnutie tekutiny alebo môžeme nechty na chvíľu vložiť do lampy. Teraz aplikujeme prvú vrstvu podkladového zatónovaného Gél laku Grafenu Natural cover v jednej tenšej vrstve a pretiahneme aj spodný okraj nechtu (zabalíme necht). Vytvrdíme v uv/ľad lampe 1 minútu (alebo v uv lampe 2 minúty). Vzniknutý výpotok na povrchu nemusíme stierať. Potom môžete aplikovať druhú vrstvu GRAFENU Natural cover, ak chcete necht ešte viac spevniť - ideálne je snažiť sa o vytvorenie C oblúčika (zabalíme necht). Vytvrdíme v uv/ľad lampe 2 minúty (Alebo v uv lampe 4 minúty).
  • Teraz, ak chcete ponechať jemnú prirodzenú farbu zvolenej farebnosti podkladového gél laku, už iba aplikujeme priehľadný ukončovací gél lak Quick finish bezvýpotkový, ktorý nanesieme v jednej tenkej vrstve a vytvrdíme v UV/LED lampe po dobu 1 minúty
  • Alebo môžeme aplikovať farebný Gél lak v tenkej vrstve a opäť pretiahneme cez voľný okraj nechtu (zabalíme necht). Vytvrdíme v uv/ľad lampe 1 minútu (alebo v uv lampe 2 minúty). Nestierame výpotok. Znovu rovnakým spôsobom aplikujeme ďalšiu vrstvu farebného Gél laku, aby sa farba krásne scelila. Nestierame výpotok. Na záver aplikujeme priehľadný ukončovací Gél lak a opäť pretiahneme cez voľný okraj nechtu (zabalíme necht). Vytvrdíme v uv/ľad lampe 1 minútu (alebo v uv lampe 2 minúty). Stierame výpotok iba v prípade, že sme na záver aplikovali výpotkový Gél lak. Zotretie výpotku prevedieme tak, že na buničinový štvorček aplikujeme čistič nechtov (cleaner) a mechanicky výpotok z povrchu nechtu zotrieme. V prípade, že na ukončenie zvolíte Gél lak Quick finish, tak stierať výpotok nemusíte, pretože sa jedná o bezvýpotkový produkt. Na záver môžete aplikovať výživný nechtový olejček na kožičku okolo nechtov. Hotovo!

 

Pokiaľ chcete nechty výrazne spevniť, odporúčam podkladový GRAFEN Natural cover gél lak aplikovať v dvoch vrstvách. A to tak, že prvá vrstva môže byť veľmi tenká a pri druhej vrstve sa snažte málinko vymodelovať C oblúk nanesením Gél laku pozdĺžne na povrchu nechtu a štetcom ho málinko vymodelovať do oblúčika. Vytvrdte v lampe a môžete, ale nemusíte zotrieť výpotok. Takto spevnený základ potom následne oveľa viac obstojí pri nárazoch a nechty vydržia až 4 týždne.

Odstránenie gél laku:

Gél lakový materiál odstráňte najlepšie klasickým profesionálnym papierovým pilníkom strednej hrubosti (napríklad 180/180) alebo brúskou.

 

GRAFEN podkladový gél lak NATURAL COVER odporúča a celoročne s ním pracuje nechtová dizajnérka Bc. Petra Ducháčková zo Zlína, tel. 721 149 458

Dodatočné parametre

Kategória: Podlak nadlak
Typ gélu: podkladový base

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: