Grafén NUDE COVER gél lak 2v1 podkladový 10ml

GRAFEN NUDE COVER gél lak 2 v 1 podkladový farebne tónovaný je extrémne tvrdý a pevný. Jeho pevnosť je taká vysoká, že obstojí aj pri veľmi manuálne namáhaných nechtoch a jeho výdrž je 3-4 týždne. Skvele s ním teda môžete spevniť nekvalitné, mäkké, rozstrapkané nechty, vrátane veľmi oslabených nechtov od prílišného pilovania alebo po liečbe plesňových ochorení. Jeho konzistencia je mierne hustejšia, čo je veľká výhoda, pretože vďaka tomu s ním možno urobiť nielen klasickú podkladovú vrstvu, ale taktiež s ním možno vymodelovať v druhej vrstve "C oblúk". Zároveň s ním je možné mierne predĺžiť ulomený necht na papierovú šablónku. Grafén NUDE COVER je tak spoľahlivý, že ho veľmi odporúčame profesionálkam pre každú zákazníčku, ktorá z nejakých dôvodov nechce gélovú modeláž, ale zároveň očakáva dlhú výdrž a vysoké spevnenie prírodného nechtu. Pre domáce využitie je taktiež veľmi obľúbený. Jedná sa o celoročne najpredávanejší produkt.

€10,66 / ks
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia
Kód: BN-GRA/NUD/COV/10
Grafén NUDE COVER gél lak 2v1 podkladový 10ml

Podrobný popis

Úžasný nápad! Spojiť podkladový gél lak s farbou! Trend jednoduchosti a úspory času až 20 minút je tu! Nič jednoduchšieho už nie je! JEDNODUCHÝ GRAFÉN GÉL LAK 2v1 Vás nadchne! Necht vyzerá luxusne, prirodzene a tenko! Perfektný rýchly produkt ako do salónu, tak pre domáce využitie, aj pre úplné začiatočníčky pre prirodzený nude vzhľad nechtov, ktorý je teraz vo svete tak populárny. Odtiene NUDE - PASTEL - MILK - NEON? Vyberte si svoj variant farebnosti a užívajte si tú jednoduchosť s výdržou až 30 dní!

Vzhľad "nahej manikúry" je celosvetovým trendom. Podklad s farbou v jednom produkte je neoceniteľný na ušetrenie až 20 minút Vášho času. Grafen gél lak 2v1 je tiež vhodný na rýchlu francúzsku manikúru, v kombinácii napríklad s vysoko pigmentovaným bielym gél lakom z radu EP No hema #002 as dlhotrvajúcim ukončovacím extrémne lesklým bezvýpotkovým Topom Quick finish Bio nails. K dispozícii je aj extrémne pevný priehľadný gél lak Grafen base, ale hlavne 17 krásnych odtieňov Grafen gél lak 2v1. Pokiaľ by ste chceli na Grafen gél lak 2v1 aplikovať akýkoľvek farebný gél lak, tak samozrejme môžete, najlepšie z radu gél lakov značky BIO NAILS.

Vyberte si zo 17 variantov GRAFEN GÉL LAKU 2v1

 • nude pastelové ružovo a telové
 • nude s jemnými glitrami
 • mliečne
 • výrazné pastelové
 • neónové
 • priehľadný

Úžasný profesionálny GRAFEN gél lak 2 v 1, ktorý spája pevnú podkladovú bázu s jemnými nude, ružovými, telovými, mliečnymi, pastelovými, glitrovými či naopak výraznými farbami. Veľmi rýchle, šetrné a dlhotrvajúce riešenie pre Vaše prírodné nechty!

 • Hlavnou výhodou produktu je veľmi tvrdý gél lakový základ, ktorý vydrží až 30 dní
 • Pevná štruktúra eliminuje tvorbu prasklín, netvoria sa žiadne odchlipy
 • Je ideálny nielen pre kratšie, ale aj dlhšie, kvalitné, stredne kvalitné, ale aj veľmi oslabené nechty
 • Graafen gél lak 2v1 nechty neskutočne krásne spevní a dodá im francúzsky šmrnc
 • Poskytuje nielen prirodzený vzhľad, ale aj zakrýva zmeny farby nechtov, vrátane ich poškodenia napríklad prílišným pilovaním
 • Skvelý tiež na predĺženie nechtov +2 mm za pomoci papierovej šablóny
 • Možno použiť aj na francúzsku manikúru v kombinácii s vysoko pigmentovaným bielym gél lakom z radu EP No hema #002 as dlhotrvajúcim ukončovacím extrémne lesklým bezvýpotkovým Topom Quick finish Bio nails
 • Ak by ste chceli na Grafen gél lak 2v1 aplikovať akýkoľvek farebný gél lak, tak samozrejme môžete, najlepšie z radu gél lakov Bio nails od tej istej značky
 • K dispozícii je 17 krásnych odtieňov GRAFEN 2v1 gél laku

Ingredients:

Urethane Acrylate Oligomer, Urethane Acrylate, HEMA, Cellulose Acetate Butyrate, Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Hydroxypropyl Methacrylate, Isobornyl Methacrylate, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Polyether Acrylate, Dipropylene Glycol Diacrylate, Polyester Acrylate, [+/- CI 60725, CI 77891, CI 15850, CI 15980, CI 74160, CI 74260]

PODROBNÝ POSTUP APLIKÁCIE GÉL LAKU GRAFEN 2v1 BIO NAILS

 • Najprv vykonáme manikúru - základnú úpravu tvaru a dĺžky nechtu profesionálnym papierovým pilníkom na prírodné nechty BIO NAILS PILNÍK PROFI 180/180 zebra rovný rose, potom úpravu kožičky najskôr jej zmäkčením za pomoci luxusného zmäkčovača kožičky ZMÄKČOVAČ NEHTOVEJ KOŽIČKY BIO NAILS a na záver zatlačením pomarančovým drievkom.

 • Potom celý povrch každého nechtu jemne zmatníme bufferom BIO NAILS PILNÍK PROFI 180/240 PENOVÝ POLMESIAC tak, aby nikde nebolo žiadne mastné miesto. Starostlivo oprášime štetcom alebo kefkou od jemného prachu. Potom aplikujeme postupne na všetky nechty špeciálnu dezinfekčnú a odmasťujúcu tekutinu NAIL PREP NO HEMA DEZINFEKCIA ODMASTENIA, po celej ploche nechtu, vrátane kožičky. Táto tekutina ihneď zasychá na vzduchu. Teraz si už na nechty nesmieme siahať, aby sme si ich znova nezamastili. Potom aplikujeme postupne na všetky nechty ďalšiu špeciálnu tekutinu, ktorá sa volá PRILNÁVAČ BIO-NAILS BEZ KYSELÍN ULTRA BOND. Tú nanášame iba na necht, nikdy nie na kožičku. Aplikujte veľmi malé množstvo a snažte sa, aby priľnavač nestiekol ku kožičke. Počkáme chvíľočku na zaschnutie tejto tekutiny alebo môžeme nechty na pár sekúnd vložiť do lampy, aby sa urýchlilo schnutie priľnavača.

 • Teraz už postupujeme po jednom nechte - aplikujeme prvú vrstvu podkladového GÉL LAKU GRAFEN BIO NAILS v jednej tenšej vrstve na necht a pretiahneme štetcom aj spodný okraj nechtu (zabalíme necht). Vytvrdíme v uv/ľad lampe 1 minútu (alebo v uv lampe 2 minúty). Vzniknutý lepivý výpotok na povrchu nestierame. Takto postupne nanesieme prvú vrstvu na každý necht. Potom aplikujeme druhú trošičku hrubšiu vrstvu tohto gél laku, ideálne je snažiť sa o vytvorenie C oblúčika tak, že nanesiete Gél lak pozdĺžne prostriedkom nechtu a potom veľmi tenkým štetcom ho dotiahnete do okrajov nechtu, vrátane pretiahnutia štetcom voľného okraja nechtu. Potom môžete otočiť ruku dlaňou nahor, aby sa gél lak na nechte pekne zhúpol do oblúčika vďaka svojej samovyrovnávacej schopnosti. Potom ruku otočíme a ihneď vkladáme do uv/ľad lampy a vytvrdzujeme 2 minúty (alebo v uv lampe 4 minúty). Nestierame výpotok. Postupujte radšej po jednom nechte, aby sa zabránilo stečeniu produktov ku kožičke, hlavne u začiatočníc. Druhá vrstva Vaše nechty výrazne spevní a vďaka nej je výdrž až 3 týždne.

 • Pokiaľ máte pocit, že C oblúčik na prvýkrát nezvládnete a pripadá Vám to zložité, tak samozrejme sa nestresujte a neriešte to. Jednoducho naneste druhú hrubšiu vrstvu, pretiahnite voľný okraj nechtov a vytvrďte.

 • Teraz, ak chcete ponechať jemnú prirodzenú farbu zvolenej farebnosti podkladového gél laku GRAFEN 2v1, tak už len aplikujete záverečný priehľadný ukončovací bezvýpotkový gél lak, napríklad QUICK FINISH GEL LAK s extra vysokým dlhotrvajúcim leskom, ktorý nanesieme v jednej lampe po dobu 1 minúty (alebo v uv lampe 2 minúty). Hotovo. Ukončovací TOP môžete vytvrdzovať dlhšie – napríklad 3 – 4 minúty. Docielite tak ešte vyšší lesk. Pokiaľ by ste na ukončenie gél lakového systému použili výpotkový TOP, tak samozrejme nezabudnite, že po vytvrdnutí na záver musíte zotrieť výpotok tekutinou CLEANER.

 • Variant s farbou - na akýkoľvek podkladový gél lak GRAFEN 2v1 môžete, ak chcete, aplikovať akýkoľvek FAREBNÝ GÉL LAK BIO NAILS. Farebný gél lak najskôr nanesieme v jednej tenkej vrstve a opäť pretiahneme cez voľný okraj nechtu (zabalíme necht). Vytvrdíme v uv/ľad lampe 1 minútu (alebo v uv lampe 2 minúty). Nestierame výpotok. Znovu rovnakým spôsobom aplikujeme ďalšiu vrstvu farebného Gél laku, aby sa farba krásne scelila a opäť vytvrdíme rovnakým spôsobom. Nestierame výpotok. Na záver aplikujeme priehľadný ukončovací vysoko lesklý bezvýpotkový QUICK FINISH GEL LAK a opäť pretiahneme cez voľný okraj nechtu (zabalíme necht). Vytvrdíme v uv/ľad lampe 1 minútu (alebo v uv lampe 2 minúty). Na záver môžete aplikovať výživný nechtový OLEJÍČEK BIO NAILS, ktorý ponúkame v mnohých vôňach - na kožičku okolo nechtov - jemne zamasírovať. Vďaka jeho pravidelnému každodennému používaniu nebudete mať kožičku vysušenú a nebudú sa Vám tvoriť zádery.

 • V celom procese si prosím nikdy nesiahajte na povrch nechtov! Celý gél lakový systém je výpotkový, čo znamená, že po každej vytvrdenej vrstve sa na gél laku vyzráža výpotok, teda lepivý povrch. Výpotok majú všetky podkladové gél laky a všetky farebné gél laky. Čo je správne, tak to má byť. Záverečný lesk alebo TOP, ktorým gél lakový systém ukončujeme, je väčšinou už bezvýpotkový, takže po jeho ukončení Vám už lepiť nebude. Nikdy si však ihneď po jeho vytvrdnutí nesiahajte na povrch nechtu! Gél lakový systém totiž ešte nie je vychladnutý a siahaním na povrch nechtov si zrušíte lesk. Preto vydržte aspoň 5 minút a až potom si môžete siahať na povrch nechtov :-)) Ak by ste mali ukončovací TOP výpotkový, tak samozrejme lepivý povrch musíte zotrieť tekutinou CLEANER BIO NAILS, nanesenou na buničinový štvorček.

DRUHÁ RÝCHLEJŠIA VARIANTA APLIKÁCIA GÉL LAKU GRAFEN 2v1 BIO NAILS

Pokiaľ máte málo času a potrebujete tento gél lakový systém zrýchliť, tak určite privítate druhý oveľa rýchlejší variant, ktorý je rovnako pevný a má rovnakú výdrž, ako prvý variant, v ktorom popisujeme aplikáciu dvoch samostatných vrstiev gél laku GRAFEN BIO NAILS, ktorú každú zvlášť vytvrdzujeme .

AKO NA TO? Predpríprava nechtov zostáva úplne rovnaká, v zmysle manikúra a odmastenia nechtov + tekutina priľnavač. Potom na prvý necht nanesieme jednu tenkú vrstvu gél laku GRAFEN BIO NAILS, ktorú NEVYTVRZUJEME. A hneď na ňu nanesieme druhú trošku hrubšiu vrstvu tohto gél laku presne podľa nášho návodu vyššie. Až teraz VYTVRDÍME v ľad lampe 1 minútu (alebo v uv lampe 2 minúty). Na záver nanesieme ukončovací lesk QUICK FINISH GEL LAK a vytvrdíme v ľad lampe 1 minútu (alebo v uv lampe 2 minúty). Hotovo!

MOŽNÁ NEVIETE

Výdrž každého gél lakového systému ovplyvňuje nielen konkrétnu kvalitu nechtov a samotné prevedenie aplikácie, ale aj tehotenstvo, dojčenie, rôzne choroby, napríklad hlavne štítna žľaza, cukrovka aj vysoký stres. Hormonálny systém ženy alebo dlhodobejší stres výrazne ovplyvňujú to, či budú konkrétne produkty držať na nechtoch podľa vašich predstáv. Pokiaľ patríte medzi tieto ženy, kedy Vám tzv. nikdy nič nedrží, tak určite sa s nami poraďte o ďalšom postupe. Píšte na info@bio-nechty.cz alebo volajte na číslo 777075875. Väčšine žien však nedržia produkty z iných dôvodov - hlavne sa jedná o nedostatočnú predprípravu nechtov pred aplikáciou gél lakového systému alebo o tzv. zvýšenú potivosť nechtov. Preto prosím tú predprípravu nepodceňujte, tá je na celom systéme najdôležitejšia.

ČO JE TO PRIĽNÁVAČ GÉLU A MUSÍM HO POUŽÍVAŤ?

Priľnavač gélu (čiže Primer, Bonder) je lepkavá aromatická tekutina, ktorá spája prírodný necht s prvou vrstvou gél laku alebo uv gélu. Pokiaľ ho použijete, máte 100% istotu, že gélový materiál k Vášmu nechtu krásne priľne. Je potrebné ho ale správne použiť, presne podľa nášho návodu vyššie. Pokiaľ ho dáte na necht veľa a stečie ku kožičke, tak sa naopak môže stať, že gélový produkt nebude na nechte dobre držať. Je tiež dôležité, aby priľnavač bol dobre zaschnutý. Preto môžete vložiť ruky na pár sekúnd do lampy, ktorej teplo schnutie urýchli. Niektorým ženám skvele držia gélové produkty aj bez priľnavača. Je ich ale menšina. Preto ho v gél lakovom systéme vždy odporúčame.

ODSTRÁNENIE GÉL LAKU GRAFEN 2v1 BIO NAILS

EXISTUJÚ DVE VARIANTY ODSTRAŇOVANIE GÉL LAKU - PILOVANÍM PROFI PILNÍKOM ALEBO BRUSKOU - ZABALOVACOU TECHNIKOU ZA POMOCI REMOVER TEKUTINY

Gél lakový materiál odstránite najlepšie klasickým profesionálnym papierovým pilníkom strednej hrubosti - napríklad PILNÍK BIO NAILS PROFI 180/180 ZEBRA ROVNÝ ROSE alebo BRÚSKU. Nezabúdajte, že materiál nikdy nesmiete odstraňovať úplne celý, až na prírodný necht! Gél lakový materiál sa odstraňuje cca z dvoch tretín a časť podkladového gél laku na nechte zostáva. Nikdy teda nepilujeme úplne až na prírodný necht! Jedine tak si celoročne zaistíme to, že naše prírodné nechty nebudú nijako poškodené či oslabené. Po odstránení dvoch tretín materiálu potom už len povrch nechta zarovnáme PENOVÝM PILNÍKOM POLOMESIAC 180/240, jemnej hrubosti od BIO NAILS a potom si aplikujeme celý gél lakový systém znova tak, ako by sme ho robili úplne prvýkrát. Pokiaľ takto budete postupovať, môžete mať gél lakové nechty nepretržite na prírodných nechtoch doslova niekoľko rokov a Vaše nechty budú stále zdravé av poriadku. Nebojte sa teda pilovania!! Nenechajte sa ovplyvniť nejakou negatívnou skúsenosťou Vašej známej či kamarátky. Pilovanie vám totiž naozaj nechty nezničí. Zničí si ich iba tá žena, ktorá nevie, kedy s pilovaním prestať a myslí si, že je nutne potrebné všetok materiál odstrániť až na prírodný necht.....Ale tak to nie je....Verím, že pochopíte, že to znie logicky - neodstraňujte všetok materiál, ponechajte časť materiálu na nechte a nemusíte sa obávať poškodenia Vášho prírodného nechtu.

Gél lak je možné tiež odstrániť tzv. zabaľovacou technikou, za pomoci špeciálnej tekutiny Gél lak remover s obsahom acetónu - REMOVER BIO NAILS, v kombinácii s BUNIČINOVÝMI ŠTVORČEKMI a REMOVER NÁPRSTKYDoba pôsobenia je cca 15 minút, potom sa materiál mechanicky odstráni POMARANČOVÝM DRIEVKOM "zoškrabkaním" zhora nadol. Doba pôsobenia sa môže líšiť v závislosti od množstva materiálu na nechte, na stave nechtu konkrétnej zákazníčky aj na technike odstraňovania. Vždy je však najskôr nutné materiál aspoň čiastočne odstrániť pilníkom a až potom pristúpiť k zabaľovacej technike. Takto sa postupuje preto, že odstraňujúca tekutina by nezvládla prestúpiť hrubšou vrstvou gél lakového materiálu. Preto je potrebné najskôr urobiť čiastočné odpilovanie.

A aké je naše odporúčanie? Za nás určite pilovanie! Pretože ak sa vykoná rozumne, podľa vyššie uvedeného návodu, tak je rýchlejšia a paradoxne šetrnejšia, než zabaľovacia technika za pomoci acetónovej tekutiny. Len je jednoducho potreba byť rozumná a nepilovať materiál až do konca, na prírodný necht. Ak ste alergička alebo ste mali v minulosti problémy s plesňou nechtov, tak určite nikdy nepoužívajte zabaľovaciu metódu odstraňovania! Vždy použite klasické pilovanie alebo brúsku.

Dôležité upozornenie
Nikdy nepracujte s gélovými produktmi v blízkosti okna s priamym slnečným svitom alebo vo vonkajších priestoroch, ako sú terasy, balkóny, dvory, záhrady!
UV žiarenie Vám všetky produkty vytvrdia vo fľaštičkách alebo téglikoch. Tým sú potom produkty navždy znehodnotené.
Taktiež si dávajte pozor, aby ste gélové produkty mali uložené z dosahu svitu Vašej UV/LED lampy. Dosah svitu lampy môže Vaše produkty taktiež vytvrdiť priamo vo fľaštičkách, vrátane štetcov s gélom pri aplikácii gélovej modeláže. Lampu teda majte vždy bokom a nepracujte priamo pred ňou.
Gélové produkty uchovávajte vždy mimo dosahu detí a mimo dosahu slnečného svitu, pokiaľ možno, na chladnejšom mieste Vášho obydlia alebo salónu.

Dodatočné parametre

Kategória: BASE & TOP coat
Typ gélu: podkladový base
Farba: nude
Typ farby: klasická
Produkt do UV/LED lampy: áno
Doba vytvrdenia UV lampa: 2 minúty
Doba vytvrdenia UV/LED lampa: 1 minúta
Výpotok: áno
Hypoalergénne: nie
HEMA, Di-HEMA: áno
Krajina pôvodu: EU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: