BB lak BELLA NEON #171 one step 7,5ml

BB lak je vážne úžasný, veľmi rýchly a jednoduchý lak do lampy na prírodný necht! Má šetrné zloženie a krásny vydrží 12 dní aj dlhšie.

Lakovanie s BB lakom hravo zvládnete. Jeho jednoduchosť spočíva v tom, že sa aplikuje priamo na prírodný necht v dvoch veľmi tenkých vrstvách – každú vrstvu vytvrdíte v lampe a hotovo! Nič jednoduchšieho už nie je!

€9,02 / ks €1,20 / 1 ml
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia
Kód: BB-171-BELLANEON
BB lak BELLA NEON #171 one step 7,5ml

Podrobný popis

 • lak do lampy na prírodné nechty
 • produkt so zníženým obsahom HEMY, šetrný k prírodnému nechtu
 • bezvýpotkový produkt
 • spevňuje prírodné nechty
 • extra vysoký lesk
 • výdrž 10 - 14 dní, podľa konkrétnej kvality nechtov
 • jednoduchá a ľahká aplikácia
 • iba dve veľmi tenké vrstvy laku priamo na prírodný necht
 • žiadny nadlak, žiadny podlak
 • možnosť aplikácie ukončovacích TOP BB lakov - 3 varianty na výber (priehľadný, priehľadný s jemným glitrom, matný)
 • žiadne pilovanie
 • šetrné odstránenie zabaľovacou technikou pomocou fólií či náprstkov a špeciálnej tekutiny BB lak remover
 • ideálna na úpravu prírodných nechtov
 • pre domáce aj profesionálne využitie
 • vhodný na ruky aj nohy
 • vytvrdí sa vo všetkých typoch lámp, ideálny výkon lampy je 24W alebo 48W
 • doba vytvrdzovania UV/LED lampa 1 minúta, UV lampa 2 minúty
 • úžasný výber farebností s vysokou pigmentáciou
 • príjemná konzistencia
 • je možné použitie aj do gél lakového systému, gélovej modeláže, poly gélu, akrylu
 • bezvýpotkový produkt - ideálny na zalešťovanie efektových pigmentov - Aurora atď.
 • je možné BB lakom urobiť "francúzsku"
 • skvelý plochý štetec s guľatou dlhšou rukoväťou, ktorá sa dobre drží v ruke
 • praktická fľaštička strednej veľkosti 7,5 ml
 • tmavá fľaštička ochraňuje produkt pred UV žiarením
 • certifikovaný produkt
 • spotrebujte do 2 rokov od otvorenia
Zloženie/Ingredients
Polyethylene Glycol 1000 Dimethacrylate, HEMA, 2-Benzyl-2-(dimethylamino)-4'-morpholinobutyrophenone, 2-Methyl-1-(4-methylthiophenyl)-2-orpholinopropan-1-one, 2,4-Diethyl-9H-thioxanthen-9-one, 
+ /- MICA, TIN OXIDE, CI 77499, CI 77891, CI 77491, CI 77510, CI 77289, CI 77492, CI 77266, CI 77742, CI 77019, CI 77861, CI 15985:1
 

Podrobný postup aplikácie BB laku BIO-NAILS

Najprv vykonáme manikúru, čo je dokonalá úprava tvaru a dĺžky nechtu profesionálnym papierovým pilníkom strenia hrubosti (napríklad pilník na prírodné nechty BIO-NAILS z jednej strany strednej a z druhej strany jemnej hrubosti 180/240). Len pre informáciu, hrubosť každého pilníka je vyjadrená číslom. Čím vyššie číslo (napr. 240), tým jemnejší je pilník, čím nižšie číslo, tým hrubší je pilník (napr. 100).

Ďalej vykonáme zatlačenie a odstránenie kožičky - napríklad pomocou pomarančového drievka či kovového zatlačovača a zrezávača kožičky Wirmet. Odstránenie kožičky možno tiež vykonať brúskou, pomocou špeciálnych fréz z tvrdokovu (karbid, volfram), tzv. plamienka (slzy) a guličky. Pred odstránením kožičky je ideálne aplikovať špeciálnu tekutinu, ktorá sa volá zmäkčovač kožičky (cuticle remover). Ide o nemastnú tekutinu, ktorú potrite kožičku, aby počas sekundy krásne zmäkla a podarila sa Vám tak ľahšie zatlačiť a prípadne odstrániť zrezávačom (alebo guličkou frézkou). Potom je však nutné zmäkčovač kožičky odstrániť pomocou buničiny, namočenej v troche vody. A to preto, že necht musí byť pred aplikáciou BB laku úplne čistý, bez tejto pomocnej tekutiny. V prípade, že máte kožičky na nechte veľmi málo, nemusíte používať zrezávač kožičky, bude Vám stačiť kožtičku iba zatlačiť.

Potom celý povrch každého nechtu zmatníme penovým pilníkom jemnej hrubosti, aby sme necht jednak povrchovo zrovnali, ale hlavne ho zbavili prirodzenej mastnoty. Necht by mal byť takto starostlivo zmatnený celoplošne, aby vyzeral ako "pocukrovaný". Oprášime povrch nechtu štetcom na oprašovanie, aby na ňom nezostal žiadny prach. Od tejto chvíle už si nikdy nesiahajte na povrch nechtov, aby ste si ich opäť nezamastili.

Niektoré ženy tento krok so zmatnením nechtu vynechávajú a venujú sa iba odmasteniu nechtu tekutinou. Určite je to takto pri BB lakovaní možné. Môžete vyskúšať oba varianty a uvidíte, aká bude výdrž BB laku. S tým zmatnením nechtu penovým pilníkom by skrátka mala byť väčšia istota priľnutia produktu k nechtu a vďaka tomu dlhšia výdrž.

Potom aplikujeme špeciálnu dezinfekčnú a odmasťujúcu tekutinu Nail prep (alebo Nail fresh, Antifungal, Fungian) a to starostlivo, po celej dĺžke nechtu, vrátane kožičky. Nechajte chvíľočku zaschnúť na vzduchu.

Na odmastenie nechtov je tiež možné použiť BB lak remover tekutinu, ktorá zároveň slúži na odstraňovanie BB laku. V tomto prípade je však potrebné tekutinu naniesť na buničinový štvorček (kozmetické tampóny nie sú veľmi vhodné, pretože na povrchu nechtu potom zanechávajú chĺpky) a nechty naozaj starostlivo odmasťovať tlakom, hore dole, radšej 2x tam aj späť po celej ploche nechtu, vrátane kožičky. Od tejto chvíle si už nesiahajte na povrch nechtov, aby ste si ich opäť nezamastili.

Teraz aplikujeme prvú, veľmi tenkú vrstvu zvoleného farebného BB laku. Vrstva musí byť naozaj veľmi tenká, preto sa snažíme štetec veľa utrieť o hrot fľaštičky a až potom pristúpime k lakovaniu. Snažíme sa lakom dostať čo najbližšie ku kožičke, ale zároveň sa snažíme sa jej nedotknúť. Na záver pretiahneme BB lakom aj voľný okraj nechtu, tzv. necht "zabalíme", čím predĺžime životnosť celého lakovania, pretože je takto odolnejší proti nárazom a oťukaniu. Pokiaľ omylom pretiahnete na kožičku, je ideálne urobiť opravu odlakovaním iba v mieste preťahu, a to špeciálnym odlakovacím korektorom s tenkým hrotom, ktorý je napustený odlakovačom. Teraz vložíme ruku do UV/LED lampy a vytvrdíme 1 minútu (UV lampa 2 minúty)

Teraz úplne rovnakým spôsobom aplikujeme druhú veľmi tenkú vrstvu BB laku a vytvrdíme v UV/LED lampe 1 minútu (UV lampa 2 minúty).
Pri veľmi svetlých pastelových farbách je možná aplikácia aj tretej vrstvy, pokiaľ by sa Vám farba nezdala úplne dokonale zjednotená.
BB lakovanie je teda hotové.
A Vy máte teraz možnosť sa rozhodnúť, či budete chcieť na záver aplikovať tretiu vrstvu ukončovacieho BB TOP produktu. V ponuke sú tri varianty, a síce priehľadný, ďalej priehľadný s jemným glitrom a matný. Tretia vrstva dodá nielen vyšší lesk (mat), ale aj celé lakovanie spevní a predĺži jeho životnosť. Topy teda určite skúste. Ich aplikácia je úplne zhodná, ako pri farebných BB lakoch. Nezabudnite aj týmto priehľadným Topom opäť pretiahnuť voľný okraj nechtu.
Výhodou Topov je tiež to, že ich môžete v prípade záujmu použiť aj priamo na prírodný necht, čo pravdepodobne ocenia ženy pracujúce v zdravotníctve, prípadne tie, ktoré si budú chcieť urobiť "francúzsku". V tom prípade by sa na prírodný necht najskôr po celej ploche aplikoval napríklad priehľadný BB lak TOP (vytvrdiť v UV/LED lampe 1 minútu), potom by sa aplikoval bielym BB lakom č.58 okraj nechtu (vytvrdiť v UV/LED lampe 1 minútu ) a na záver by sa cez celý necht opäť aplikoval priehľadný (alebo glitrový) BB lak TOP (vytvrdiť v UV/LED lampe 1 minútu).

Na záver je ideálne ošetriť kožičku špeciálnym výživným olejčekom a ruky nakrémovať ľahkým, ale výživným krémom na ruky s obsahom olivového oleja a vitamínu E.

#ShowMore#

Dôležité upozornenie

Nikdy nepracujte s gélovými produktmi v blízkosti okna s priamym slnečným svitom alebo vo vonkajších priestoroch, ako sú terasy, balkóny, dvory, záhrady!
UV žiarenie Vám všetky produkty vytvrdia vo fľaštičkách alebo téglikoch. Tým sú potom produkty navždy znehodnotené.
Taktiež si dávajte pozor, aby ste gélové produkty mali uložené z dosahu svitu Vašej UV/LED lampy. Dosah svitu lampy môže Vaše produkty taktiež vytvrdiť priamo vo fľaštičkách, vrátane štetcov s gélom pri aplikácii gélovej modeláže. Lampu teda majte vždy bokom a nepracujte priamo pred ňou.
Gélové produkty uchovávajte vždy mimo dosahu detí a mimo dosahu slnečného svitu, pokiaľ možno, na chladnejšom mieste Vášho obydlia alebo salónu.
 
Odstránenie BB laku - rýchle, šetrné, bez pilovania

K tejto technike odstraňovania BB laku potrebujeme tekutinu BB lak remover, buničinu a remover náprstky alebo jednorazové remover fólie

Buničinový štvorček si rozstrihnite na 4 malé štvorčeky. Táto veľkosť je ideálna. Naň naneste tekutinu BB lak remover a priložte na necht. Potom starostlivo nasaďte Remover náprstok. Tekutina musí byť na nechte dokonale uzavretá, aby mohla pôsobiť. V prípade, že použijete alobalové fólie, dbajte taktiež na starostlivé uzavretie, aby tekutina nemala možnosť vyprchať. Postupne tak "zabaľte" všetky nechty. Tekutinu nechajte pôsobiť cca 8 minút.

Potom odstráňte náprstky , BB lak na nechtoch krásne povolí, "puchárkuje" a Vy ho môžete ľahko z nechtov mechanicky odstrániť (zoškrabkať) pomarančovým drievkom alebo špeciálnym kovovým zatlačovačom, ktorý je oveľa pevnejší a lepšie odstraňovaný s pevnosťou. Táto metóda je veľmi šetrná k prírodným nechtom a veľmi dobre funguje.

Pre úplné odstránenie BB laku môžete použiť na záverečné dočistenie jemný penový pilník.

Potom môžete opäť začať s aplikáciou celého nového BB laku.

Malinká rada č. 1

Niektoré ženy môžu mať tzv. zvýšenú potivosť nechtov, ktorá sa navonok nijako neprejavuje. Týmto ženám sa stáva, že aj keď úplne správne dodrží postup, BB lak im nevydrží a postupne z celého povrchu nechtu odpadá. Zvýšená potivosť nechtov im teda spôsobí, že aj keď si starostlivo odmastili nechty postupne na všetkých prstoch, tak v skutočnosti sa stane, že najskôr odmasťované nechty sú po chvíli opäť úplne mastné, ako by sa vôbec neodmasťovali. V tomto prípade je potom nutné postupovať po jednom nechte. Teda odmastíme Nail prepom jeden necht a ihneď aplikujeme prvú extrémne tenkú vrstvu BB laku a vytvrdíme v uv/ľad lampe 1 minútu. Takto postupujeme s každým nechtom, aby sme zabránili časovému oneskoreniu opätovnému premasteniu nechtov. Potom, čo všetky nechty majú prvú vrstvu BB laku, môžete v kľude dorobiť podľa návodu celé nechty.

Pokiaľ Vám produkty nevydržia podľa Vašich predstáv, a myslíte si, že postup robíte správne, príčinou tiež môžu byť rôzne ochorenia či hormonálne výkyvy, napríklad štítna žľaza, tehotenstvo, dojčenie, antibiotiká, nasadenie či vysadenie antikoncepcie a samozrejme aj zvýšený stres. Všetko je potom vhodné konzultovať s nami, vždy sa snažíme hľadať riešenie. Eva

Malinká rada č. 2

BB lak nie je vhodný pre veľmi oslabené, extrémne mäkké, poškodené, propilované tzv. "papierové nechty" Ak teda máte tento problém, zvážte, či pre Vás nebude vhodnejšia aplikácia oveľa pevnejšieho gél lakového systému, napríklad Grafenu od značky Bio-nails 

Je potrebné si uvedomiť, že BB lak aplikujeme na prírodný necht iba v dvoch veľmi tenkých vrstvách a pokiaľ sú nechty mäkké, "ohýbajúce sa", citlivé a bolestivé od neodborného propilovania, tak použitie BB laku nebude vhodné, pretože tento produkt nemôže zaistiť dostatočné spevnenie takému nechtu. Zároveň je predpoklad, že by mäkké končeky prstov boli čoskoro „oťukané“ a následné odstraňovanie BB laku zabaľovacou technikou s mechanickým tlakom na povrch by mohlo nechty ešte viac poškodiť. Určite je teda v takomto prípade, keď máte naozaj veľmi poškodené nechty, ideálna konzultácia s nami, či už písomnou formou na mailovej adrese info@bio-nechty.cz alebo telefonicky na čísle 777 075 875, v najlepšom prípade, ak máte možnosť, osobná návšteva našej kamennej predajne v Zlíne :-)) Vždy sa budeme snažiť Vám čo najlepšie poradiť. Eva


Čo všetko budete potrebovať na manikúru a aplikáciu BB laku vrátane odstránenia

Viete, že

Značka BIO-NAILS sa zameriava svojou ponukou predovšetkým na hypoalergénne bezkyselinové produkty, ktoré sú vhodné pre alergikov. Napriek tomu však musíte byť pri výbere produktov pre alergikov veľmi pozorní, pretože nie všetky produkty tejto značky sú hypoalergénne. Je teda potrebné sa na našich stránkach zamerať na samostatnú sekciu "Všetko pre alergikov" a následne "Nechtová kozmetika pre alergikov"

Pokiaľ ste alergik, je potrebné dodržať naozaj veľmi starostlivo všetko, čo je v našich odporúčaniach, aby sa eliminovali všetky faktory, ktoré môžu viesť k alergii na gélové produkty. Určite čítajte starostlivo naše rady a odporúčania v sekcii Blog

BIO-NAILS je rodinná firma, ktorá vás nikdy nenechá bez rád a pomoci. Sme Vám k dispozícii on-line na našich stránkach, čísle 777 075 875 alebo mailu info@bio-nehty.cz

Naša kamenná predajňa sa nachádza v centre Zlína a okrem nechtovej kozmetiky v nej nájdete aj skvelú telovú bio kozmetiku, vrátane parfumových vôd, šampónov, dezodorantov, tuhých mydiel aj bytových vôní. Všetko u nás krásne vonia

V marci 2020 sme oslávili 10 rokov výročia nášho obchodu

Každý certifikovaný produkt má tzv. "bezpečnostný list". Ide vlastne o taký "rodný list" každého konkrétneho produktu. Táto karta bezpečnostných údajov obsahuje presné zloženie produktu a tiež je zárukou, že produkt je schválený pre predaj v rámci Európskej únie na použitie na ľudské telo, teda dermatologicky testovaný. úradov, napríklad hygieny či živnostenského úradu.

Dôležité upozornenie: Prosíme, ak ste alergik, prečítajte si náš dôležitý podrobný článok ohľadom alergií, čo všetko je ideálne dodržať, aby sa alergia znovu nedostavila. Súčasťou článku sú aj odkazy, čo budete potrebovať od A až do Z na konkrétny zvolený systém úpravy nechtov.

Dodatočné parametre

Kategória: BB lak farebný
Farba: ružová
Typ farby: neónová
Produkt do UV/LED lampy: áno
Doba vytvrdenia UV lampa: 2 minúty
Doba vytvrdenia UV/LED lampa: 1 minúta
Odstránenie: remover tekutina
Výpotok: nie
Hypoalergénne: nie
Krajina pôvodu: Německo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: