Acqua degli speziali parfumová voda 100 ml

Tieto parfémy nám pripomínajú prvé parfémové kompozície vytvorené v renesancii. Sú skutočne sofistikované a rafinované. Náš organický parfém DERBE je vyrobený z prírodného čistého zrna (získaného z kukurice a neobsahuje rastlinný lepok) a arómu značky DERBE v kombinácii s esenciálnymi a prírodnými olejmi.

Položka bola vypredaná…
€37,15 / ks
Dostupnosť: Vypredané
Kód: ADS-001
Acqua degli speziali parfumová voda 100 ml

Podrobný popis

Parfémová voda Acqua Degli Speziali

Hlava parfumu - Bergamot, Elemi (Kanárník Luzonský), Ružové korenie, Klinčeky, Korenie (svetlé)

Srdce parfumu - Absolut Irisu, Magnólia

Základ parfému - Šedá Ambra, Vetiver, Orientálna Mach, Sladké drevá

Parfémová voda je cielene zložená z renesančných esencií, ktoré vzbudzujú intímne pocity, tajné myšlienky, túžby a príjemné očakávania.


Tieto parfémy nám pripomínajú prvé parfémové kompozície vytvorené v renesancii. Sú skutočne sofistikované a rafinované. Náš organický parfém DERBE je vyrobený z prírodného čistého zrna (získaného z kukurice a neobsahuje rastlinný lepok) a arómu značky DERBE v kombinácii s esenciálnymi a prírodnými olejmi.

Parfém Derbe je organická kozmetika. To znamená, že 100% zložiek je prírodného pôvodu (vyrobených v súlade s normami biologického poľnohospodárstva). V zložení parfému Derbe sú zakázané:

  • Syntetické konzervačné látky (parabény, fenoxyetanol)
  • Umelé farbivá a vonné látky
  • Olejové deriváty a minerálne oleje
  • Propylénglykol
  • Laurylsulfát sodný
  • Silikóny a iné chemické zložky
  • Suroviny živočíšneho pôvoduGeneticky modifikované komponenty 

Parfémová voda neobsahuje lepok, parabény, farbivá, minerálne oleje, SLES a PEG.

  • Dermatologicky testované
  • Netestované na zvieratách
  • Biologicky správne zloženie - eko kompatibilný

Je nesmierne dôležité, aby výroba parfémov bola pre prírodu úplne bezpečná a nepoškodzovala životné prostredie. Výrobca zaručuje zákaz vykonávania pokusov a testovania na zvieratách. Pri výrobe parfumov sa používajú špeciálne obaly vhodné na recykláciu a opätovné použitie. Z tohto dôvodu Derbe parfém neobsahuje na povrchu kartónu žiadny sľudový film, pretože taká sľuda by sa rozkladala v pôde po dobu asi 100 rokov a to je v rozpore s filozofiou výrobcu ekologických produktov.
Derbe parfémy sú 100% organické parfémy. To je dôležitý rozdiel od iných parfémových výrobkov na trhu, Derbe parfémy sa veľmi líšia od masového trhu, pretože syntetické parfémy sa predávajú predovšetkým v tejto kategórii. Parfémy značky Derbe sú prírodné parfémy.

Dodatočné parametre

Kategória: Parfumové vody
země původu: Itálie
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Biokozmetika pohoda a krása, synonymum prírody, účinnosti a bezpečnosti

V súčasnosti je značka Derbe ponúkaná vo viac ako 2000 lekárňach v Taliansku a ďalej v špecializovaných predajniach liečivých bylín či kozmetických predajniach a salónoch vo viac ako 14 krajinách sveta, vrátane Veľkej Británie, Írska, Francúzska, Austrálie, Nemecka, Japonska (už viac ako 10 rokov) aj Spojených štátoch (viac ako 15 rokov). Tam všade a aj v ďalších krajinách sú prezentované ako produkty najvyššej BIO kvality, vhodné pre najcitlivejších zákazníkov, vrátane alergikov, netestované na zvieratách a bez akýchkoľvek škodlivých či nešetrných látok, navyše v prekrásnych obaloch, vyjadrujúcich miesto, odkiaľ produkty pochádzajú a lásku k tradíciám aj predkom.

Laboratóriá Derbe

Srdce činnosti bije v našich bylinných analytických, dizajnových a konfiguračných laboratóriách v kombinácii s nespočetnými kontrolami účinnosti produktov až po finálne balenie, syntéza celého procesu.

Laboratóriá Derbe

Snaha o dokonalosť

V skutočnosti dávame prednosť nedelegovať na tretie strany žiadnu z citlivých fáz, ktoré vedú k vytvoreniu produktu, od triedenia a triedenia až po miešanie po starostlivom preštudovaní zložení, účinných látok, interakcií rastlín s tkanivami a potrieb, ktoré môžu uspokojiť. . To všetko v lepších podmienkach kvality a hygieny počas procesov spracovania, pre úplnú bezpečnosť užívateľov.

Sme hrdí na to, že celý proces riadime nezávisle, pretože kvalita sa odvíja od použitých ingrediencií, od toho, ako sa s nimi zaobchádza a od výsledku, ktorý má byť získaný. Nič nesmie byť ponechané náhode, zhone alebo povrchnosti. Spôsob, ako s vami aj v týchto fázach udržiavať stálu a priamu líniu a riadiť ich nezávisle.

Korene a súčasnosť

Všetky aspekty spracovania musia odrážať našu filozofiu a poslanie Derbe, zrodené z intuície zakladateľa Maura Cresciho, ktorý po svojom otcovi zdedil farmaceutické laboratórium a transformoval spoločnosť a jej štruktúru prispôsobil výrobe prírodnej kozmetiky. Predchodca bohatý na technické a vedecké zručnosti, ktorý začal navrhovať inovatívnu kozmetiku pre starostlivosť a ošetrenie pokožky hlavy a vlasov: eudermickej, tricho a dermoafinity, priame vyjadrenie prírody a jej súzvuk s nami.

Tradícia, ktorá pokračuje dnes av neustálom technologickom a kreatívnom vývoji, vďaka neustálemu výskumu a najmodernejším inováciám, ktoré nám umožňujú byť vždy v popredí a na ktorých zakladáme našu prácu bez toho, aby sme zabúdali na svoje korene. Jedine tak nás môže každý výtvor Derbe skutočne reprezentovať a inšpirovať trh, než aby mu bol vystavený alebo napodobňovaný.

kozmetika Derbe

Výtvory, ktoré inšpirujú

Dnes je Derbe veľmi moderná kozmetická spoločnosť, ktorá vyrába podľa najprísnejších platných európskych noriem as parametrami najvyššej kvality, ktorá sa teraz stala referenciou v odbore.

Naša eko-biokozmetika je preto vyjadrením pohody a krásy, synonymom prírody, účinnosti a bezpečnosti.