Akryl PINK 20g

Tento akrylový prášok v jemnom ružovom tóne je vyrobený pre dlhú trvanlivosť s veľmi dobrou priľnavosťou k nechtom. Akrylový prášok prvotriednej kvality pre vaše štúdio navyše krásne zabalený.

 

 
logo-bionehty-eva-placha (1) 
€13,11 / ks €0,66 / 1 g
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia
Kód: NC-ACR/PINK/20

Podrobný popis

 Vhodný na prírodné nechty, nechtové typy i šablóny:
 

- nekryštalizujú: akryly absorbujú liquid - tvrdidlo. To znamená, že pri nanášaní sú dobre a rýchlo modelovateľná a nedochádza ku kryštalizácii.
- sú silné a pevné: akryly sú plne vodeodolné, poskytujú nepoznanú silu a optimálne priľnutie, počas celej doby poskytujú stálu pevnosť.

Po vytvrdnutí vytvára veľmi kompaktný a stabilnú štruktúru, odolnou proti mechanickému poškodeniu. Výhodou akrylového systému je možnosť použitia priamo na pokožku k rekonštrukcii nechtovej platničky.

Akrylové prášky sa spracovávajú pomocou kvapaliny LIQUID.

Náš akrylový prášok je ako pre prirodzené zosilnenie nechtov, tak pre umelé predĺženie nechtov.

Po modelovanie je prášok vytvrdený na vzduchu a je veľmi odolný.

 Aplikácia akrylu:

1. vydezinfikuje svoje ruky aj ruky klientky, pomarančovým drievkom odstránime kožičku, v prípade potreby použijeme odstraňovač kožičky, nechty skrátime do požadovaného tvaru.

2. Celú nechtovú platničku zdrsníme pilníkom 180/180, aby necht vyzeral ako poprášené, prebytočný prach odstránime pomocou štetca alebo stlačeným vzduchom v spreji.

3. V prípade modelácie pomocou nechtových typov vyberieme vhodnej veľkosti a prilepíme je pomocou lepidla so štetcom a prebytočné lepidlo odstránime buničinou. Přepilujeme pilníkom 150/150 prechod medzi typom a vlastným nechtom, dbáme pri tom na bezpečnosť. Na prírodný necht nanesieme v tenkej vrstve primer a necháme ho uschnúť. V prípade modeláže na šablóny na celý necht použijeme primer a nasadíme šablóny. Dávame si pozor na správne nalepenie šablón - sklon nechtu.

4. Štetec so špičkou - výhradne prírodné namočíme do tvrdidla, utrieme, naberieme trošku akrylu a modelujeme. Necháme stvrdnúť na vzduchu. Pracujeme rýchlo - materiál tvrdne.

5. Takto vymodelované nechty opilujeme pilníkom na požadovaný tvar a môžeme zdobiť podľa fantázie.

6. Ak modelujeme na šablóny francúzsku manikúru, ako prvý nanesieme biely akrylový púder.

7. Ako lesk môžeme použiť vrchný uv gél alebo pomocou leštičky vyleštiť do vysokého lesku.

Zloženie:

Polyethyl Methacrylate, Polymethyl Methacrylate, Benzoyl Peroxide, CI 15850
 
48601853_s

Dodatočné parametre

Kategória: Akryl púder
země původu: Německo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: