Ako na zdravé nechty?

Otázka Maja

Dobrý deň, mala som gélové nehty necelý mesiac, pretože som mala pocit, akoby mi nechty nedýchali. Keď sa gél dal dole, moje nechty ma boleli a mala som ich tak poškodené, že som si ich liečila takmer dva mesiace. Ako si mám udržiavať nehty, aby boli pekné a zdravé? Hľadám ľan natur a neškodné produkty na skrášlenie. Existujú? Ďakujem za odpoveď. Maja


Odpoveď Eva

Pekný deň, Majo, pokiaľ máte záujem iba o prírodnú starostlivosť na Vaše nechty, tak Vám určite máme čo ponúknuť. Jedná sa o luxusnú profesionálnu hypoalergénnu kozmetiku značky Kinetics. V našej ponuke sú nielen spevňujúce laky, výživy, keratínové séra, špeciálne výživné olejčeky, zmäkčovače kožičky, ale aj klasické laky na nechty s gélovým efektom a výdržou cca 7 - 10 dní (odlakujete akýmkoľvek odlakovačom). Lakov máme v ponuke vyše 300 farebností a každé 3 mesiace pribúda 8 nových farieb – kolekcia jar, leto, jeseň, zima. Všetky produkty od značky Kinetics - spevňovače aj laky sú vhodné aj pre tehotné a dojčiace ženy.
Ideálne je si u nás objednať veľmi cenovo zvýhodnenú sadu, v ktorej máme všetko na manikúru a klasické lakovanie, vrátane keratínovej výživy. Nájdete ju hneď na prvej pozícii celej našej ponuky cenovo zvýhodnených sád, volá sa Sada starostlivosti o nechty Aneta Vignerová:

.

Pri sade v podrobnom popise nájdete veľmi podrobné video, v ktorom predstavujeme celú starostlivosť o prírodné nechty a ďalej potom s našou manikérkou vo videu ukazujeme, ako správne urobiť manikúru a následnú ďalšiu starostlivosť. Pokiaľ chcete zlepšiť kvalitu Vašich nechtov, tak určite odporúčame pravidelne používať keratínovú výživu Gold elixir:

.

Tu je odkaz na celú našu ponuku Starostlivosť o prírodné nechty