Ako sa starať o lôžko, ktoré sa oddelilo od nechtu?

Otázka Jana

Dobrý deň, môžem mať dotázok? či máte produkt v ponuke? Ide mi o nejakú výživu, ktorá by nechala aký si lesklý povrch ako napríklad bezfarebný lak...nedávno som sa spolu radili o tom, ako sa starať o lôžko, ktoré sa oddelilo od nechtu. necht zliezol, lôžko je pekné ružové a už je vidieť nový necht....na prvý pohľad to nevyzerá nijako škaredo...bola som u pedikérky a tá mi naniesla na lôžko akú si výživu, ktorá po zaschnutí zanechala peknú lesklú farbu. .. hovorila že je to výživa ktorá sa nanáša na necht, ale môže sa naniesť aj na lôžko a nič sa nestane. Prst potom vyzerá naozaj pekne. Mám necht naozaj len kúsoček, zvyšok je len lôžko, môžem nanášať aj na to?


Odpoveď Eva

Z našej ponuky Vám môžem určite odporučiť skvelý spevňujúci lak Nano rhino, ktorý je jemne zatonovaný do telovej farby. Dokáže po dobu 3 dní uvoľňovať do prírodného nechtu výživové, spevňujúce a vitamínové zložky. Pritom na nechte krásne vyzerá a aj sa krásne leskne.

.

Ďalším variantom je potom od tej istej značky priehľadný spevňujúci lak s jemnými zlatými glitrami, jemne zatonovaný do ružova alebo do telová, volá sa Rose gold alebo White gold. Oba dva tieto spevňovače sú tiež skvelé a tiež vyzerajú na nechte veľmi pekne a jemne. Pošlem Vám odkazy na všetky tieto produkty.

.
.

Do kombinácie k týmto produktom odporúčame vždy na noc používať emulziu s obsahom keratíny, koloidného zlata a panthenolu

.

Potom máme ešte jednu novinku, ktorá nám pripadne skvelá, jedná sa o tento produkt:

.