Akú brúsku a lampu pre začínajúcu manikérku?

Otázka Jitka

Dobrý deň,
akú brúsku a akú lampu by ste odporučili začínajúcej manikérke (zatiaľ málo klientiek)?


Odpoveď Eva

Pekný deň, pani Jitko,
pokiaľ ste začínajúca manikérka profesionálka, tak určite Vám najskôr odporučím sa zaregistrovať na našich stránkach ako veľkoobchodník. Potom Vás poprosíme o zaslanie kópie ŽL na Whatsapp na číslo 777075875 alebo na našu mailovú adresu info@bio-nehty.cz. Potom, čo Vám bude veľkoobchodná registrácia schválená, môžete u nás nakupovať za nižšie, veľkoobchodné ceny. Zľavy sa pohybujú od 10 do 30 percent. A teraz už má odporúčanie, najskôr na uv/ľad lampu. Pri lampe je potrebné, aby bola dostatočne široká, pohodlná aj na vloženie silnejšej ruky. Ďalej je dôležitý výkon lampy a počet ľad diód. Pre profesionálku je dôležité, aby v lampe boli riadne vytvrdené všetky materiály, a to za 1 minútu. Preto odporučím lampy tie najsilnejšie z našej ponuky, ktoré majú 220 W a dostatočný počet ľad diód:

.

Čo sa týka brúsky, tak určite odporučím tie, s ktorými máme už roky veľmi dobrú skúsenosť, sú dostatočne silné na výkon aj počet otáčok a vydržia prevádzku, ktorá sa od brúsky u profesionálky očakáva:

.
.
.

Zároveň mám pre Vás ponuku, ktorá by Vás určite mohla zaujať. Máme cenovo zvýhodnené sady na gélovú modeláž, vrátane uv/ľad lampy a brúsky. Na tieto sady sú zľavy 20%, takže vďaka tomu je zľava aj na lampu aj na brúsku 20%. V sade je brúska oválna biela a jedna z tých silných lámp 220W. Tu je odkaz:

.

Pokiaľ by ste čokoľvek potrebovali sa ešte poradiť, tak samozrejme píšte alebo volajte na číslo 777075875. Majte sa veľmi pekne. Eva Plachá