Alergická reakcia na gélové nechty

Otázka Anna

Dobrý deň, pred nejakou dobou som mala gélové nechty. Bohužiaľ som dostala silnú alergickú reakciu na lepidlo. Dostalo sa to tak, že som s jedným prstom musela navštíviť lekára. Chcela by som sa prosím opýtať na produkty podporu rastu nechtu a výživy, poprípade aby necht nemal tendenciu sa nejako krútiť.

Takto aktuálne vyzerá môj palec, na ktorý potrebujem zvoliť vhodné produkty.


Odpoveď Eva

Pekný deň, Anno, tak to je nám veľmi ľúto, že ste museli prežiť takú silnú alergickú reakciu. Lepidlo to samozrejme určite mohlo spôsobiť, ale možno aj samotný materiál, ktorý bol na modeláciu použitý. Určite teda do budúcnosti, keď by ste chceli pokračovať v gélovej modeláži, tak by ste určite museli mať všetko od A až do Z v hypoalergénnej kvalite. To len, aby ste vedeli, že takéto produkty existujú a my ich predávame:

A teraz už k Vášmu dotazu. Určite by som Vám odporučila kombináciu viacerých produktov na regeneráciu, liečbu a podporu rastu Vášho veľmi poškodeného nechtu. Jedná sa o liečivú tekutinu Koloidné striebro, ďalej Masť s koloidným striebrom av neposlednom rade aj keratínovú emulziu. Tu sú odkazy na produkty:

.
.
.
.

Možno sa vám to zdá veľa, ale všetky tieto produkty by som vám určite odporučila aplikovať na váš necht a striedať ich, pokiaľ možno niekoľkokrát za deň. Aplikácia by bola taká, že po každom umytí rúk by ste si najskôr striekli tekutinu Koloidné striebro sprej. Po jej zaschnutí by ste do celého povrchu nechtu zamasírovali masť s koloidným striebrom. Nabudúce po ďalšom umývaní rúk by ste opäť striekli tekutinu Koloidné striebro a do nechtu by ste zamasírovali produkt s kvapkadlom Keratina. A nabudúce opäť to isté, ale zamasírovali by ste emulziu Gold elixír. A takto stále dookola, podľa toho, ako si spomeniete. Najdôležitejšie je potom to urobiť aj na noc pred spaním, kedy opäť by ste začali sprejom Koloidné striebro a potom opäť jeden z troch produktov. Takto by ste starostlivo krok po kroku postupovali a veríme tomu, že by sa necht zregeneroval a úplne ozdravil. Postupne by potom odrastal a možno by ste potom do budúcna, až budete mať necht zdravý, mohla pokračovať aspoň v jednom produkte navždy - napríklad Gold elixír. Majte sa veľmi pekne, ak budete mať akékoľvek ďalšie otázky, tak samozrejme píšte alebo volajte na číslo 777075875. Eva Plachá