Individuálne školenia v čase lockdownu

Otázka Martina

Dobrý deň chcela by som sa opýtať na školiaci kurz na nechty kedy by bolo možné. Ďakujem za info


Odpoveď Eva

Pekný deň, Martino,
moc Vám ďakujeme za Váš záujem o školenie gélovej modeláže u nás v Zlíne, veľmi nás to teší)
Naše individuálne kurzy gélovej modeláže prebiehajú vo vyhradených priestoroch našej kamennej predajne, ktorá je neustále otvorená, pretože sme svojim zameraním drogistický a kozmetický tovar, s ponukou dezinfekcií aj nano rúšok či látkových rúšok. Takže sme vždy otvorení spolu s potravinami a ostatnými drogériami.

Situácia je však iná, čo sa týka individuálnych školení, tie bohužiaľ v tejto dobe nemáme možnosť vykonávať, pretože v podstate ide o službu, ktorá nie je v súčasnej dobe povolená. Preto, ak by ste mali záujem o školenia u nás, môžeme si spolu nezáväzne dohodnúť nejaký termín, s tým, že by sme si spoločne pár dní pred jeho uskutočnením dávali vedieť, či bude alebo nie. Vzhľadom na to, že nikto z nás nevie, čo bude za pár dní, sa teraz takto so záujemkyňami o kurz dohovárame. Skrátka si skúsime dohodnúť nejaký konkrétny termín, s tým, že to je päťdesiat na päťdesiat ) Možno sa to uskutoční, možno nie, ak nie, tak opäť budeme hľadať ďalší vhodný termín. Všetky januárové termíny sme teraz museli rušiť, pretože vládne opatrenia boli predĺžené do 20. 1. 2021. Všetky záujemkyne, ktoré sa pri kurze zaujímali pred Vami, teraz prehlasujeme na február. Momentálne teda by najbližší možný termín školenia bol aj pre Vás v nejakom februárovom či marcovom termíne.

Pokiaľ by ste teda mali záujem, tak Vás poprosíme o telefónne číslo na Vás. Spojila by sa s Vami jedna z našich školiteliek, a to buď Ing. Petra Ducháčková (salón Beautyful Zlín) alebo Bc. Ivana Zlámalová. (salón Orchidea Otrokovice). Spoločne by ste potom zvolili konkrétny termín, ktorý by vyhovoval Vám obom.
Majte sa veľmi pekne a nech sa všetko darí.
Eva