Odporúčanie sady gélová modelácia

Otázka Petra

Dobrý deň,

Dobry deň. Prosím o radu. Keďže som začiatočník, akú sadu by ste mi odporúčali. Na gélové nechty chodím pravidelne, postup znam. Zatiaľ by som skúšala na sebe, ale postupom času aj kamaradkám. Nie som alergik. Ale radšej by som volila kvalitnejšiu lampu, pilník, brúsku, výrobky atď. Môžete mi poradiť? Alebo je potrebné dôjsť za vama do Zlina? Som z H.L.
Vopred ďakujem Petra


Odpoveď Eva

Pekný deň, slečna Petra,

veľmi ma teší Váš záujem o kúpu produktov z našej ponuky a samozrejme Vám veľmi rada poradím. Čo sa týka sady na gélové nechty, tak tu v našej ponuke samozrejme máme, sú v nej iba tie najdôležitejšie produkty, žiadne zbytočnosti navyše) Naša sada je zameraná na veľmi kvalitné profesionálne hypoalergénne produkty a je nastavená samozrejme aj s lampou, s cenovým zvýhodnením mínus 20 %. V sade sú naše najpredávanejšie uv/led gély najnovšej generácie, od holandského výrobcu, s ktorými máme vynikajúce skúsenosti, zákazníčky si ich veľmi chvália. Do sady si môžete vybrať akýkoľvek 15 ml BB gél fiber, a to buď v priehľadnom variante alebo polopriehľadnej či krycej farbe. Ponuka týchto gélov je veľmi široká
Odkaz na túto sadu je tu

Ak by ste si u nás zároveň so zvýhodnenou sadou zaobstarali aj brúsku, tak určite by sme Vám aj na ňu dali zľavu, a to 15%.
Na domáce využitie máme najviac predávané tieto brúsky

Ďalej máte možnosť si zakúpiť aj profesionálnu značkovú brúsku.

Ďalšou z možností je nákup cenovo zvýhodnenej sady na gélovú modeláž s brúskou, ale v tejto sade sú len maličké 5 ml gély, ktoré skrátka dlho nevydržia) Sada je skrátka nastavená tak, aby žena všetko mala k dispozícii, v rámci možností čo najlacnejšie a mohla si gélovú modeláž vyskúšať, ale potom sa hneď veľmi skoro musí dokupovať gély)
Ak by ste mali možnosť prísť za nami do Zlína, tak to by bolo úplne ideálne, pretože osobne sa celá gélová modeláž vysvetľuje oveľa lepšie a tiež by ste si na mieste mohli prezrieť všetky gély, ako v skutočnosti vyzerajú, vrátane farebných gélov, ktoré sa skvele vyberajú podľa skutočných vzorkovníkov) Takže ak by sa Vám fakt chcelo prísť, tak to by bolo super, uvarila by som Vám kávičku či čaj a naozaj starostlivo a rada by som sa Vám venovala. Otvorené máme každý všedný deň od 9.30 do 17 hodín. Soboty sme teraz zavreli, neskôr sa ale opäť vrátime k pôvodnej otváracej dobe.
Pre istotu Vám tu ešte píšem aj podrobný postup manikúry a aplikácie gélovej modeláže

Pokiaľ čokoľvek sa ešte budete ctiť opýtať konkrétnejšie, tak prosím kedykoľvek volajte na číslo 777075875, určite sa Vám budem rada venovať a budem sa snažiť telefonicky všetko vysvetliť a poradiť.


Majte sa veľmi pekne a nech sa Vám darí. Eva