Strhnutý necht

Otázka Anna

Dobrý deň, strhol sa mi môj prírodný necht na ruke a neviem čo s tým mám robiť, za ako dlho mi narastie späť a nie je niečo čo by mohol rásť nechtu urýchliť?


Odpoveď Eva

Pekný deň, Anno,

na Vašu otázku nie je tak jednoduché odpovedať, pokiaľ nemáme aspoň fotku a nepoznáme súvislosti, prečo sa Vám strhol váš prírodný necht. Či to bolo vďaka nejakému úrazu alebo iný dôvod, napríklad nejaký neodborný zásah či neliečená pleseň nechtov? V každom prípade Vám určite pre istotu odporučíme, aby ste navštívili lekára, aby sa Vám na to pozrel. Inak z našej ponuky na liečbu nechtov aj na urýchlenie jeho rastu určite môžeme odporučiť kombináciu troch produktov.

A síce Koloidné striebro sprej, Koloidné striebro masť a Gold elixír emulzie s keratínou. Tieto tri produkty je ideálne aplikovať viackrát za deň a striedať ich. Po každom umytí rúk si dať jedno či druhé alebo tretie. Na noc potom by som dala oboje – najskôr nastriekať Koloidným striebrom, počkať, až zaschne a potom zamasírovať Gold elixír alebo masť. Tieto tri produkty by Vám mohli skutočne výrazne pomôcť, máme s nimi len tie najlepšie skúsenosti.

Tu sú produkty:

.
.
.

Ak by ste sa chceli opýtať na čokoľvek ďalšie, tak samozrejme píšte alebo volajte na číslo 777075875. Vždy sa Vám budem rada venovať. Pekné jesenné dni prajem. Eva Plachá