Hairplus - sérum na riasy

HAIRPLUS je unikátny prípravok obsahujúci komplex vysoko účinných bio peptidov, ktoré dokážu riasy predĺžiť, zahustiť a zlepšiť ich kvalitu. Vitamíny A, C, E, Panthenol a výťažky z kvetov zaistia prenos aktívnych látok a výživu očného okolia a obočia. "Sérum Hairplus je pre mňa najlepším kozmetickým objavom posledných niekoľkých rokov, pretože ponúka plnohodnotnú alternatívu k umelým riasam, ktoré sú dnes také populárne. Každodenné otázky a skúmavé pohľady žien z okolia na moje riasy sú dôkazom, že tento produkt funguje skutočne tak, ako sľubuje ." Hana Čihánková, profesionálna vizážistka a hairstylistka.

Položka bola vypredaná…
€94,21 / ks
Dostupnosť: Vypredané
Kód: HAIRP01
Hairplus - sérum na riasy

Podrobný popis

.....riasy, o ktorých snívam.

Hairplus - hlavné benefity

  • preukázateľný rastový efekt už za 4 týždne
  • zvýraznenie farebného pigmentu rias a obočia
  • zdravotná nezávadnosť bez vedľajších účinkov
  • jednoduchá a rýchla aplikácia v pohodlí domova
  • okamžité vstrebanie umožňujúce naniesť ihneď make-up
  • podpora permanentného make-upu

 „Sérum Hairplus je unikátny prípravok na báze rastových faktorov, s ktorým docielite prirodzene dlhé a husté riasy. Odporučila by som sérum všetkým ženám, túžiacim po dlhých riasach a ktoré potrebujú prírodný preparát bez vedľajších účinkov. Sen o krásnych prirodzených riasach sa mení na realitu” MUDr. Petra Trojanová, Ph.D.,  Lekárske centrum zdravia a estetickej starostlivosti s.r.o, Brno

rozdíl

Hairplus aplikácie:

  • Odporúčame aplikovať 1x denne na odlíčenú oblasť
  • Nanášame ku korienkom rias po celom hornom poprípade dolnom viečku alebo na obočie.
  • Pri pravidelnom používaní vydrží 1 balenie min. 6 mesiacov
  • Dbajte na to, aby sa Vám prípravok nedostal do očí.


HAIRPLUS obohatený o BIO PEPTÍDY. BIO pretože sú peptidy prísne preverované pre svoju bioaktivitu. Peptidy sú spojené s derivátmi mastných kyselín = čím sa z nich stávajú BIO - oligopeptidy, ktoré majú lepšiu absorpciu = vstrebateľnosť a tzv. "akčný režim". Peptidy spôsobia to, že je výrazne predĺžená anagénna (rastová) fáza cyklu = riasy a obočie môžu dorásť do svojho maxima a následne je aj predĺžená katagénna a telogénna fáza rastu.

Vďaka vitamínu A, C a E bude pokožka okolo Vašich rias a obočia vyživená a chránená pred škodlivými vplyvmi životného prostredia. Ženšenový výťažok obsiahnutý v HAIRPLUS spôsobuje prekrvenie folikulu rias, obočia a pokožky, ktorá ich obklopuje. Lepšie zásobovanie živinami navyše umožnuje maximalizovať rastový potenciál vašich vlasových folikulov rias či obočia. Pantenol, výťažky z kvetu a ovocia sú ďalšie zložky HAIRPLUS, ktoré folikuly oživujú.

Klinické štúdie preukázali, že k maximálnemu nárastu dĺžky rias dochádza počas 6 až 8 týždňov a to až o 40 – 45 % ich pôvodnej dĺžky. Splňte si svoj sen o prirodzene dlhých a hustých riasach.

Upozornenie:

HAIRPLUS nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

V prípade, že sa Vám prípravok dostane pri nanášaní do očí, vypláchnite prosím oči vlažnou vodou. Nepoužívajte výrobok, ak je poškodený obal. Pri začervenaní či podráždení očí prerušte používanie výrobku, kým nedôjde k upokojeniu.

Zloženie:

Aqua, Glycerín, Sodium Hyaluronate, Hydralyzed Glycasaminaglycans, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Panthenol, Panax Ginseng Root Extract, Yeast Extract, Sodium Lactate, Sodium PCA, Proline, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Bearberry) Leaf Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Myristol Pentapeptide – 17, Methylparabeb, Polysorbate 20, Hydroxyetylcellulóza, Propylén Glycol, Sorbitol, Tocopheryl Acetate, Etylparaben, Butylparaben, Butylparaben,

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: