Biely čaj - krém na ruky 25 ml

Dokonale zjemňuje pokožku rúk, poskytuje komplexnú starostlivosť, urýchľuje proces obnovy, eliminuje lúpanie a suchosť, chráni pred škodlivými účinkami environmentálnych faktorov a chemikálií pre domácnosť. Nasycuje pokožku esenciálnymi živinami. Rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva pocit lepivosti a mastných stôp, dáva pokožke rúk jedinečnú jemnosť a hladkosť.

€5,58 / ks
Dostupnosť: Skladom (2 ks)
Kód: SPE0167
Biely čaj - krém na ruky 25 ml

Podrobný popis

Derbe krém "White Tea" 
Účel: krém na každodennú starostlivosť, ochranu a obnovu pokožky rúk s jemnou jemnou vôňou bieleho čaju.
Účinky: dokonale zjemňuje pokožku rúk, poskytuje komplexnú starostlivosť, urýchľuje proces obnovy, eliminuje lúpanie a suchosť, chráni pred škodlivými účinkami environmentálnych faktorov a chemikálií pre domácnosť. Nasycuje pokožku esenciálnymi živinami. Rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva pocit lepivosti a mastných stôp, dáva pokožke rúk jedinečnú jemnosť a hladkosť.
Čínsky extrakt Camellia má antioxidačný účinok, spomaľuje proces starnutia, stimuluje lokálnu imunitu a má baktericídne a protizápalové vlastnosti. Dáva pokožke hladkosť a pevnosť, nabíja ju životom a energiou.
Panthenol je derivát kyseliny pantoténovej (vitamín B5). Panthenol výborne preniká kožou kvôli svojej nízkej molekulovej hmotnosti, čo prispieva k rýchlemu preukázaniu pozitívnych účinkov panthenolu na pokožku. Panthenol poskytuje vynikajúcu hydratáciu, robí zmäkčujúci a upokojujúci účinok pokožky, stimuluje proces regenerácie a obnovy.
Tokoferol acetát je stabilizovaná forma vitamínu E. Poskytuje spoľahlivú antioxidačnú ochranu, urýchľuje regeneračné procesy a chráni pokožku pred škodlivými účinkami ultrafialového žiarenia. Má protizápalový účinok, pomáha posilňovať epidermálnu bariéru a zvyšuje schopnosť pokožky udržať vlhkosť a zároveň zlepšuje jej štruktúru.
Retinola palmitát: ľahko stráviteľná forma vitamínu A, ktorá sa často nazýva vitamín, ktorý uchováva mladosť. Stimuluje reprodukciu zdravých buniek a je vynikajúci antioxidant, má stimulujúci účinok na procesy syntézy kolagénu, zvyšuje elasticitu pokožky, zlepšuje štruktúru a posilňuje svoje ochranné funkcie.
Slnečnicový olej obsahuje stearovú, palmitovú, arachínovú, olejovú, linolovú, linolénovú a ďalšie kyseliny. Navyše jeho zloženie zahŕňa látky obsahujúce fosfor, vosky, prchavé látky, vitamíny A, B, D, E, minerály, bielkoviny, sacharidy, fytín. Má antioxidačné vlastnosti, stimuluje lokálnu imunitu kože, vytvára ochrannú vrstvu a obnovuje štruktúru pokožky. Zabraňuje strate vlhkosti pokožkou, pri zachovaní prirodzenej hladiny hydratácie, dáva elasticitu a pružnosť. Vyživuje a zvlhčuje kožu, saturuje všetko bohatstvo svojich aktívnych zložiek. Zjemňuje pokožku, takže je hladká a zamatová, žiariaca zvnútra.
Krém neobsahuje lepok, PEG, minerálne oleje.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Biokozmetika pohoda a krása, synonymum prírody, účinnosti a bezpečnosti

V súčasnosti je značka Derbe ponúkaná vo viac ako 2000 lekárňach v Taliansku a ďalej v špecializovaných predajniach liečivých bylín či kozmetických predajniach a salónoch vo viac ako 14 krajinách sveta, vrátane Veľkej Británie, Írska, Francúzska, Austrálie, Nemecka, Japonska (už viac ako 10 rokov) aj Spojených štátoch (viac ako 15 rokov). Tam všade a aj v ďalších krajinách sú prezentované ako produkty najvyššej BIO kvality, vhodné pre najcitlivejších zákazníkov, vrátane alergikov, netestované na zvieratách a bez akýchkoľvek škodlivých či nešetrných látok, navyše v prekrásnych obaloch, vyjadrujúcich miesto, odkiaľ produkty pochádzajú a lásku k tradíciám aj predkom.

Laboratóriá Derbe

Srdce činnosti bije v našich bylinných analytických, dizajnových a konfiguračných laboratóriách v kombinácii s nespočetnými kontrolami účinnosti produktov až po finálne balenie, syntéza celého procesu.

Laboratóriá Derbe

Snaha o dokonalosť

V skutočnosti dávame prednosť nedelegovať na tretie strany žiadnu z citlivých fáz, ktoré vedú k vytvoreniu produktu, od triedenia a triedenia až po miešanie po starostlivom preštudovaní zložení, účinných látok, interakcií rastlín s tkanivami a potrieb, ktoré môžu uspokojiť. . To všetko v lepších podmienkach kvality a hygieny počas procesov spracovania, pre úplnú bezpečnosť užívateľov.

Sme hrdí na to, že celý proces riadime nezávisle, pretože kvalita sa odvíja od použitých ingrediencií, od toho, ako sa s nimi zaobchádza a od výsledku, ktorý má byť získaný. Nič nesmie byť ponechané náhode, zhone alebo povrchnosti. Spôsob, ako s vami aj v týchto fázach udržiavať stálu a priamu líniu a riadiť ich nezávisle.

Korene a súčasnosť

Všetky aspekty spracovania musia odrážať našu filozofiu a poslanie Derbe, zrodené z intuície zakladateľa Maura Cresciho, ktorý po svojom otcovi zdedil farmaceutické laboratórium a transformoval spoločnosť a jej štruktúru prispôsobil výrobe prírodnej kozmetiky. Predchodca bohatý na technické a vedecké zručnosti, ktorý začal navrhovať inovatívnu kozmetiku pre starostlivosť a ošetrenie pokožky hlavy a vlasov: eudermickej, tricho a dermoafinity, priame vyjadrenie prírody a jej súzvuk s nami.

Tradícia, ktorá pokračuje dnes av neustálom technologickom a kreatívnom vývoji, vďaka neustálemu výskumu a najmodernejším inováciám, ktoré nám umožňujú byť vždy v popredí a na ktorých zakladáme našu prácu bez toho, aby sme zabúdali na svoje korene. Jedine tak nás môže každý výtvor Derbe skutočne reprezentovať a inšpirovať trh, než aby mu bol vystavený alebo napodobňovaný.

kozmetika Derbe

Výtvory, ktoré inšpirujú

Dnes je Derbe veľmi moderná kozmetická spoločnosť, ktorá vyrába podľa najprísnejších platných európskych noriem as parametrami najvyššej kvality, ktorá sa teraz stala referenciou v odbore.

Naša eko-biokozmetika je preto vyjadrením pohody a krásy, synonymom prírody, účinnosti a bezpečnosti.