CHARM gél farebný #138 GLIMMER GOLD BROWN

Charm gél - unikátny luxusný hypoalergénny farebný uv/led gél tej najvyššej kvality, vysoko pigmentovaný, ktorý úžasne kryje už v prvej vrstve. Ľahučká našľahaná konzistencia tohto profesionálneho gélu zaručuje veľmi príjemnú prácu, ktorá Vás bude baviť. Gél nie je potrebné pred použitím miešať, nesteká a aplikuje sa skutočne veľmi rýchlo, hladko a ľahko. Je skrátka fantastický, čo sa týka konzistencie. Už na prvý pohľad Vás presvedčia o svojej kvalite.

Vytvrdíte ho vo všetkých uv alebo uv/ľad lampách. Vďaka vysokej krycej schopnosti a aplikácii tenkých vrstiev je spotreba týchto gélov veľmi malá.

 

Položka bola vypredaná…
€9,84 / ks €1,97 / 1 ml
Dostupnosť: Vypredané
Možnosti doručenia
Kód: BN-CHARM/138
CHARM gél farebný #138 GLIMMER GOLD BROWN
CHARM gél farebný #138 GLIMMER GOLD BROWN
No HEMA, Di-HEMA, Bis-HEMA

Podrobný popis

Všetky farebné gély Charm gél značky Bio-nails sú notifikované Európskou komisiou v Centrálnom Portáli EÚ (CPNP). Táto skutočnosť zaručuje, že naše farebné gély majú skvelú profesionálnu kvalitu, sú hypoalergénne, teda bezkyselinové, neobsahujú žiadne škodlivé či nešetrné látky, nie sú testované na zvieratách. Vďaka týmto vlastnostiam je riziko spustenia alergickej reakcie oveľa menšie, než u akýchkoľvek klasických gélov.

Doba vytvrdnutia: 120 s v UV a 60 s v LED lampách

Zloženie: Urethane acrylate oligoméry, PEG-3 Trimethylolpropane, penta- tetraacrylate, Ethylphenyl (2,4,6-trimethylbenzoyl) phosphinate, Isopropylidenediphenyl, Bisoxyhydroxypropyl methacrylate, Silica dimethylsilylate, neopentyl Glycol Propoxylate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Etylhexyl acrylate, P-hydroxyanizol, + / -colorants

Malinkaté rady

  • V prípade aplikácie svetlých pastelových farieb alebo aj výrazných neónových farieb je vždy oveľa lepšie, keď ako podklad pod tieto farby použijete najskôr jednu veľmi tenkú vrstvu bieleho gélu. Vďaka tejto "vychytávke" potom budú následne aplikované jemné pastelové farby či výrazné neónové farby pôsobiť oveľa lepšie, sýtejšie a zjednotene, skrátka krásne vyniknú.
  • Jemné pastelové farby môžete na nechtoch rôzne kombinovať či tieňovať. Nebojte sa hravosti a naneste si na každý necht inú pastelovú farbu, ktorá k sebe vzájomne ladí. Nielen, že modeláž bude vyzerať unikátne, ale aj veľmi mladistvo. Zároveň sa nebojte vzájomného miešania gélov a vytvárania vlastných odtieňov. Základom je vždy biely gél.
  • Klasickú "francúzsku" pozná určite každá žena. Skúste však malú zmenu a namiesto priehľadného podkladu použite na celú plochu nechtu akýkoľvek jemný pastelový odtieň farebného gélu, napríklad jemne ružový, béžový, telový, skrátka jemnú nude farbu. Potom aplikujte biely oblúčik a ukončite priehľadným ukončovacím gélom.
  • Pokiaľ chcete, aby farebné gély boli naozaj dokonale nanesené, investujte do veľmi kvalitného štetca s prírodným vláknom. Verte, že rozdiel proti syntetickému štetcovi ihneď spoznáte. Prírodný štetec je mäkký a nebude Vám robiť „ryhy“ či viditeľné „ťahy štetca“. Ideálne pre aplikáciu farebného gélu je štetec číslo 4 hore zaguľatený, teda ovál.
  • V prípade, že sa tehotná či dojčiaca žena rozhodne pre gélové nechty, vždy je pre ňu oveľa vhodnejšie, aby volila z ponuky hypoalergénnych bezkyselinových produktov, ktoré sú šetrnejšie, než klasické gély.
  • Farebné gély skladujte vždy v dobre uzavretej krabičke, v rovine, nepreklápané, bez prístupu denného svetla či slnka. Gély majú tendenciu vo veľkom teple vzlínať a môžu sa tak niekedy dostať aj do závitov vršku, preto je ideálne mať uložené v najchladnejšom mieste Vášho salónu, ale nie v chladničke. Nevystavujte teda gély extrémnym teplotám, či už sa jedná o horúco alebo naopak mráz.
  • Obaly farebných gélov sú vyrobené z veľmi kvalitného plastového materiálu. Pokiaľ chceme, aby nám v čistote a neporušenom obale vydržali čo najdlhšie, nikdy nedoťahujte viečka veľkou silou na doraz. Dotiahnuť, ale tak akurát.
  • Farebné gély sú určené iba do gélovej modeláže (prípadne je možné ich použiť aj do gél lakového systému), nemožno ich teda nikdy aplikovať priamo na prírodný necht.

 
Obsah 5ml

Dôležité upozornenie
Nikdy nepracujte s gélovými produktmi v blízkosti okna s priamym slnečným svitom alebo vo vonkajších priestoroch, ako sú terasy, balkóny, dvory, záhrady!
UV žiarenie Vám všetky produkty vytvrdia vo fľaštičkách alebo téglikoch. Tým sú potom produkty navždy znehodnotené.
Taktiež si dávajte pozor, aby ste gélové produkty mali uložené z dosahu svitu Vašej UV/LED lampy. Dosah svitu lampy môže Vaše produkty taktiež vytvrdiť priamo vo fľaštičkách, vrátane štetcov s gélom pri aplikácii gélovej modeláže. Lampu teda majte vždy bokom a nepracujte priamo pred ňou.
Gélové produkty uchovávajte vždy mimo dosahu detí a mimo dosahu slnečného svitu, pokiaľ možno, na chladnejšom mieste Vášho obydlia alebo salónu.

Dôležité upozornenie: Prosíme, ak ste alergik, prečítajte si náš dôležitý podrobný článok ohľadom alergií, čo všetko je ideálne dodržať, aby sa alergia znovu nedostavila. Súčasťou článku sú aj odkazy, čo budete potrebovať od A až do Z na konkrétny zvolený systém úpravy nechtov.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Farebný gél
Farba: zlatá, hnedá
Typ farby: perleťová
Objem balenia: 5 ml
Doba vytvrdenia UV lampa: 2 minúty
Doba vytvrdenia UV/LED lampa: 1 minúta
Výpotok: áno
Hypoalergénne: áno
HEMA, Di-HEMA: nie
Krajina pôvodu: Německo
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: